AKCE 60% NA AMINA A VITAMÍNY
+ SLEVA 35% NA NÁKUP | KÓD: CZ35
NAVÍC DÁREK ZDARMA OD 1300 KČ A 1800 KČ

Prosazujeme pozitivní změny

Závazek udržitelnosti společnosti Myprotein

Jaký má Myprotein dopad

Ve světě výživy nepřebíráme nové trendy.My je určujeme.A vMyprotein víme, co děláme.Je pro nás zásadní, abychom vám vždy přinášeli ty nejlepší produkty, které prostě fungují.

Ale kvalita je víc než jen chuť a individuální výsledky.Patří k ní i rozhodnutí, která děláme, a jejich dopad na naši planetu, náš tým, náš dodavatelský řetězec a komunity, které ovlivňují a podporují.

Naší hlavní prioritou je rozhodně udržitelnost a děláme pozitivní změny.Bude to chvílitrvat a ještě nejsme v cíli, ale rozhodně víme, kam směřujeme.Dokonalosti se nedá dosáhnout přes noc, ale je to stejné, jako s kondicí – po malých krůčcích se časem dojde k velkému cíli.

Myprotein je odhodlaný splnit své cíle v oblasti udržitelnosti a pravidelně vás budeme informovat o všech změnách, které postupně děláme.

Cíl uhlíkové neutrality

Náš dlouhodobý cíl je dosáhnout do roku 2040 uhlíkové neutrality.

Pustili jsme se do toho a naplno jsme rozjeli úpravy obalů a práce navysledovatelnosti a vlivu dodavatelského řetězce.Tím ale nekončíme.Rozhodně chceme mít pozitivní dopad na lidi i na celé komunity.

Jdeme cestou zlepšování, kde se počítá každý krok a kde každá akce motivuje ke změně.Společně vytváříme lepší budoucnost pro všechny.

Přechod na monomateriál

Obrovskou roli v našich plánech na dosažení uhlíkové neutrality hrají obaly.Spolupracujeme sespecialisty a kromě toho využíváme i naše vlastní odborné znalosti, abychom dělali ta nejlepší rozhodnutí.

Za prvé náš ikonický sáček — možná jste si všimli, že se trochu změnil na pohled i na dotek.Přešli jsme totiž namonomateriál, takže se snadněji recykluje.

Díky obalům z jednoho materiálu je recyklace mnohem efektivnější, protože se nemusí předem vytřídit jednotlivé složky.

Sáček můžete vyhodit do žlutého kontejneru na plasty s vědomím, že jeho recyklace bude mnohem jednodušší.

Náš nový sáček je lehký, a protože se dá zploštit, snadno se při přepravě stohuje. Maximalizujeme tak kapacitu každé dodávky, abychom minimalizovali uhlíkovou stopu.

Kelímky a vaničky Myprotein se už dají běžně recyklovat, a navíc jsou dostatečně pevné, takže až vypotřebujete naše výborné a účinné produkty, můžete si do nich dát něco jiného.

Také u tyčinek přecházíme namonomateriály odstraněním vrstvy fólie, aby se daly mnohem lépe recyklovat, a odstraněním drobných částeček, které ovlivňují kvalitu recyklovaného materiálu.

Vývoj pokračuje

Letos se zaměřujeme na návrat ke kořenům, kdy pokládáme základy udržitelnosti odpovídající našemu záběru a plánům do budoucna.

V budoucnu se pak budeme při každé příležitosti snažit o zlepšení.A doufáme, že touto cestou půjdete s námi.