• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Gluten Free

    Gluten Free

ZMA

Ochranná známka ZMA®

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% na celý nákup + AŽ 2 DÁRKY ZDARMA | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

Navíc získejte až 2 dárky zdarma!
*Akce platí do půlnoci 25. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Dárky budou přidány automaticky při dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ
439.00 Kč

Přehled produktů

ZMA® je unikátní směs zinku, hořčíku a vitamínu B6 a poskytuje řadu benefitů pro fungování Vašeho těla. Hořčík se podílí na vyváženosti elektrolytů a udržování normálních kostí a zubů, normálním fungování nervového systému, svalů, syntéze bílkovin, psychologickém fungování a také snižuje únavu a vyčerpání.

Zinek se podílí na normálním fungování imunitního systému, metabolismu makroživin, normálním zraku a udržování normální kůže/vlasů/nehtů a kostí. Také se podílí na kognitivní funkci a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B6 přidaný do směsi se podílí na normálním metabolismu bílkovin a glykogenu, normální psychologické funkci, normálním fungování imunitního systému a normálním fungování metabolismu.

Kombinace zinku, hořčíku a vitamínu B6 znamená, že ZMA® je hodnotným doplňkem do Vaší sbírky suplementů, bez ohledu na to, zda jste sportovec nebo ne.

ZMA® je ochrannou známkou SNAC System, Inc., San Carlos, CA 94070

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech, podle místa určení.

Klíčové výhody

  • Hořčík podporuje normální fungování nervového systému a svalové funkce
  • Vitamin B6 se podílí na snižování únavy a vyčerpání

Navrhované využití

Konzumujte 2 kapsle denně, ideálně na prázdný žaludek. 30-60 minut před spaním. Pro lepší výsledky se vyhněte příjmu mléčných výrobků nebo jiným potravinám a doplňkům stravy s obsahem vápníku.

Varování: Dlouhodobý příjem takovéhoto množství vitamínu B6 může vést k lehkému brnění a necitlivosti. Nepřekračujte stanovenou denní dávku. Tento produkt není náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunečního záření. Vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Složení

ZMA® (Citrát hořčíku, Oxid hořečnatý, Aspartát zinku, Zinek L-Monomethionin, Pyridoxin), Kapsle (Hypromelóza).

Balené v zařízení, kde je také zpracováno mléko, sója, vejce, lepek a výrobky z nich.

Nutriční informace

Velikost porce - 2 kapsle

Počet porcí v balení -  45 (90 kapslí), 135 (270 kapslí)

Nutriční hodnoty

         
      Na denní dávku *RHP
Vitamin B6     7 mg 500 %
Hořčík     300 mg 80 %
Zinek     20 mg 200 %

 

* RHP - Referenční hodnota příjmu

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

ZMA

Vybrat obrázek

ZMA
Back to top