• Vegan

    Vegan

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Vegan Superfood Směs

Vegan superfood blend

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
879.00 Kč

Přehled produktů

Veganská směs superpotravin je jedna z našich nejnovější inovací v řadě přírodních produktů na rostlinné bázi přispívající k příjmu bílkovin, tuků, vlákniny a vitaminů. Čistě chutnající nápoj, Veganská směs superpotravin poskytuje tělu dostatek živin pro zajištění, že budete připravení na každodenní starosti a výzvy. Tato komplexní veganská směs poskytuje 15 g bílkovin z hrachu a hnědé rýže. Je bohatým zdrojem vlákniny s téměř 7 g na porci a inulinu, získaného z rostliných zdrojů

Také jsme do směsi zahrnuli extrakt z 20 superpotravin, včetně spiruliny, chlorelly, granátového jablka a červené řepy. Směs s přirozeně vysoký obsahem vitamínu C podpoří normální fungování imunitního systému a pomůže zajistit, že jste fit celý rok. Vysoký obsah vitamínu K a vitamínu B12 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Lněné semínko byla také přidáno do této směsi k poskytnutí zdroje kyseliny Alfa Linolové, pro tělo nezbytného tuku, který si není schopno samo syntetizovat. A to není vše, navrch ještě získáte pozitivní účinky extraktu ze zeleného čaje a probiotik.

Veganská směs superpotravin je produkt, který si můžete vychutnat kdykoliv během dne, ať už během snídaně, po tréninku, nebo dokonce i jako lehké jídlo. S obsahem vitamínů, bílkovin a vlákniny, tento vynikající nápoj poskytuje podporu pro širokou škálu tréninkových cílů.

Klíčové výhody

  • 15 g přírodního proteinu v jedné porci
  • Úžasný mix 20 superpotravin
  • Vysoký obsah vlákniny

Navrhované využití

Doporučujeme přidat 1 velkou odměrku (37,5 g) do 300 ml vody a promíchat v Myprotein shakeru. Používejte 30 minut před a/nebo po tréninku. Alternativně konzumujte v kteroukoli denní dobu pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k užívání v kombinaci s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Alergeny, včetně obilovin obsahujících lepek, jsou ve složení vyznačeny tučně. Může obsahovat sóju, mléko a vejce.

Neouchuceno: hrachový proteinový izolát (40 %), aroma (vůně, barvivo (Červená řepa), sladidlo (steviol glykosidy)), inulinový prášek (14 %), rostlinný extrakt v prášku (12 %) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina v prášku, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva v prášku, mladá pšenice v prášku, ovesná mouka, vojtěška, Chlorella v prášku, sojová mouka, bobule acerola, červená řepa v prášku, granátové jablko v prášku, sibiřský ženšen, mrkev v prášku, rajčata v prášku, Koření, brokolice v prášku, špenát v prášku, gingko biloba v prášku, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, bezinky v prášku, borůvky v prášku), lněné semínko v prášku (9 %), protein z hnědé rýže (6,5 %), extrakt ze zeleného čaje v prášku (1 %), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Příchuť Jahoda a Stevie: hrachový proteinový izolát (40 %), aroma (vůně, barvivo (Červená řepa), sladidlo (steviol glykosidy)), inulinový prášek (14 %), rostlinný extrakt v prášku (12 %) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina v prášku, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva v prášku, mladá pšenice v prášku, ovesná mouka, vojtěška, Chlorella v prášku, sojová mouka, bobule acerola, červená řepa v prášku, granátové jablko v prášku, sibiřský ženšen, mrkev v prášku, rajčata v prášku, Koření, brokolice v prášku, špenát v prášku, gingko biloba v prášku, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, bezinky v prášku, borůvky v prášku), lněné semínko v prášku (9 %), protein z hnědé rýže (6,5 %), extrakt ze zeleného čaje v prášku (1 %), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Příchuť Banán a Stevie: hrachový proteinový izolát (40 %), aroma (přírodní aroma, barvivo (kurkumin), sladidlo (steviol glykosidy)), inulinový prášek (14 %), rostlinný extrakt v prášku (12 %) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina v prášku, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva v prášku, mladá pšenice v prášku, ovesná mouka, vojtěška, Chlorella v prášku, sojová mouka, bobule acerola, červená řepa v prášku, granátové jablko v prášku, sibiřský ženšen, mrkev v prášku, rajčata v prášku, Koření, brokolice v prášku, špenát v prášku, gingko biloba v prášku, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, bezinky v prášku, borůvky v prášku), lněné semínko v prášku (9 %), protein z hnědé rýže (6,5 %), extrakt ze zeleného čaje v prášku (1 %), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Borůvka & Malina a Stevie: hrachový proteinový izolát (40 %), aroma (přírodní aroma, barvivo (Červená řepa, antokyany), sladidlo (steviol glykosidy)), inulinový prášek (14 %), rostlinný extrakt v prášku (12 %) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina v prášku, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva v prášku, mladá pšenice v prášku, ovesná mouka, vojtěška, Chlorella v prášku, sojová mouka, bobule acerola, červená řepa v prášku, granátové jablko v prášku, sibiřský ženšen, mrkev v prášku, rajčata v prášku, Koření, brokolice v prášku, špenát v prášku, gingko biloba v prášku, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, bezinky v prášku, borůvky v prášku), lněné semínko v prášku (9 %), protein z hnědé rýže (6,5 %), extrakt ze zeleného čaje v prášku (1 %), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

GanedenBC30® je registrovaná ochranná známka společnosti Ganeden Biotech, inc.

Nutriční informace

Velikost porce - Velká odměrka (37,5 g)

Porcí v balení - 26 (1 kg), 66 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g Na jednu porci
Energetická hodnota 1520 kJ / 362 kcal 570 kJ / 136 kcal
Tuka 7,0 g 2,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g 0,4 ​​g
Sacharidy 24 g 8,9 g
z toho cukry 18 g 6,7 g
Vláknina 18 g 6,8 g
Bílkoviny 42 g 16 g
Sůl 1,70 g 0,62 g
  Na jednu porci *RHP
Vitamin K 59 micro g 79 %
Vitamin C 32 mg 40 %
Vitamin B12 2 micro g 80 %

*Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (příjem 8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na příchuti Borůvka & Malina a Stevie, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit až o 10 %.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Vegan Superfood Směs

Vybrat obrázek

Vegan Superfood Směs
Back to top