• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Vegan BCAA v prášku

Esenciální aminokyseliny rostlinného původu

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
429.00 Kč

Přehled produktů

Toto je Váš suplement s esenciálními aminokyselinami. Obsahuje optimální poměr aminokyselin leucinu, izoleucinu a valinu 2:1:1. Tyto nemohou být produkovány ve Vašem těle a proto musí být přijímány ze stravy, a to je moment, kdy se objevujeme my.

Naše Veganské BCAA jsou získávány z rostlinných ingrediencí za použití mikrobiálního fermentačího procesu, díky čemuž jsou perfektní do vegetariánské a veganské diety!

Jaké jsou benefity Veganských BCAA v prášku?

Jsou to esenciální aminokyseliny v jednom pohodlném suplementu. Jde o stavební kameny bílkovin, které tvoří stavební strukturu svalové tkáně. To je velice důležité pro jakýkoliv sportovní cíl, ať je jakýkoliv.

Kdy bych měl užívat Veganské BCAA v prášku?

Doporučujeme užívat 5 g 2-4x denně pro maximální výsledky - vychutnejte si jednu z našich ovocných příchutí nebo je jednouše přidejte do Vašeho oblíbeného koktejlu.

Tyto aminokyseliny můžete užívat kdykoliv během dne nebo před, během a po tréninku.

Pro ještě lepší výsledky vyzkoušejte s:

Veganská směs - s obsahem hrachu, rýže a konopí je plná bílkovin s působivým množstvím 22 g na porci, díky čemuž nabízí bílkoviny, které potřebujete z vysoce kvalitních zdrojů.

Důležité - nedávno jsme změnili název tohoto produktu z Fermentovaných BCAA v prášku na Veganské BCAA v prášku. Vemte na vědomí, že složení produktu se nezměnilo, jde o stejný produkt s jiným názvem.

Etiketa tohoto produktu je vždy minimálně v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou také vyskytovat na některých verzích produktů, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Perfektní pro vegany a vegetariány
  • 2:1:1 poměr leucinu, izoleucinu a valinu
  • Perfektní pro všechny sporty a tréninky

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho šejkru. Poté přidejte 5 g prášku, protřepejte a konzumujte. Použijte 2-4 krát denně pro dosažení optimálních výsledků.

Složení

Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovávají mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Neochuceno: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (100 %).

Příchuť Berry Blast: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (84 %), Aroma, Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Červená řepa), Extrakt z fialové mrkve, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropická bouře: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (74 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Karoteny), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Modrá malina: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (85 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Brilantní modř FCF)

Příchuť Citron & Limetka: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barviva (Žluť SY FCF, Brilantní modř FCF). 

Varování: Obsahuje barvivo Žluť SY FCF, které může mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Peach & Mango Flavour Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (93 %), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Aroma, Barviva (Tartrazin, Žluť SY FCF).

Varování: Obsahuje barvivo Žluť SY FCF a Tartrazin, která můžou mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Watermelon Flavour Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Červená Allura AC).

Varování: Varování: Obsahuje barvivo Červená Allura AC, které může mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční informace

Doporučené dávkování - 1 lžička (5 g)

Množství v balení - 50 (250 g), 100 (500 g), 200 (1kg)

Nutriční hodnoty

  V jedné porci
L Leucin     2,5 g
L Isoleucin     1,25 g
L Valin     1,25 g

 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Vegan BCAA v prášku

Vybrat obrázek

Vegan BCAA v prášku
Back to top