• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Vegan BCAA 4:1:1 v prášku

Esenciální aminokyseliny rostlinného původu

Příchuť
Balení
Množství
SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

Ušetřete až 40% na Vašich oblíbených tabletách a aminokyselinách! Vyberte si z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci - Kreatin Monohydrát, Glutamin a BCAA a také z doplňků pro Vaše zdraví jako jsou Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 a mnoho dalších.

* Akce platí do půlnoci 24. září 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
zněla: 579.00 Kč 347.00 Kč Ušetříte: 232.00 Kč

Přehled produktů

Tohle je Váš nezbytný suplement obsahující aminokyseliny leucin, izoleucin a valin v optimálním poměru 4:1:1.

Vaše tělo si neumí vyrobit tyto aminokyseliny a proto je musíte přijímat z potravy, a to je okamžik, kdy se dostavujeme my.

Ingredience získané z rostlinných zdrojů a použití inovativního fermentačního procesu dělají z našich veganských BCAA 4:1:1 perfektní doplněk pro veganskou a vegetariánskou dietu!

Jaké jsou benefity veganských BCAA 4:1:1?

Obsahují tři populární aminokyseliny - stavební kameny bílkovin, které tvoří stavební strukturu svalové tkáně. To je velice důležité pro jakýkoliv sportovní cíl, ať je jakýkoliv.

Navíc, tato 4:1:1 směs nabízí přidaný leucin pro ty, kteří chtějí využít benefity této specifické esenciální aminokyseliny - populární volba mezi sportovní veřejností.

Kdy bych měl Veganské BCAA 4:1:1 užívat?

Doporučujeme užívat 5 g 2-4x denně pro maximální výsledky - vychutnejte si jednu z našich ovocných příchutí nebo je jednouše přidejte do Vašeho oblíbeného koktejlu.

Tyto aminokyseliny mohou být užívány kdykoliv během dne nebo před, během nebo po cvičení.

Pro ještě lepší výsledky vyzkoušejte s:

Creatine Monohydrate - je prokázáno, že zvyšuje fyzický výkon při výbušných, vysoce intenzivních trénincích - vhodné pro zlepšování síly.*

*Pozitivního efektu je dosaženo při dením příjmu 3 g kreatinu.

Důležité - nedávno jsme změnili název z Fermentovaných BCAA 4:1:1 na Veganské BCAA 4:1:1. Vemte na vědomí, že složení produktu se nezměnilo, jde o stejný produkt s jiným názvem.

Etiketa tohoto produktu je vždy minimálně v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou také vyskytovat na některých verzích produktů, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Perfektní pro vegany a vegetariány
  • 4:1:1 poměr leucinu, izoleucinu a valinu
  • Dostupné v ovocných příchutích

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do jednoho z našich šejkrů. Potom přidejte 5g produktu, protřepejte a můžete konzumovat. Pro optimální účinek úžívejte 2-4 krát denně.

Složení

Neochuceno:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (75 %), Fermentovaný L-Leucin (25 %)

Berry Blast:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (56 %), Fermentovaný L-Leucin (28 %), Aroma, Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Červená řepa), Extrakt z fialové mrkve, Sladidlo (Sukralóza)

Modrá malina:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (56 %), Fermentovaný L-Leucin (29 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (Briliantová modř FCF)

Citron & Limetka:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (60 %), Fermentovaný L-Leucin (30 %),Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (Žluť SY FCF, Briliantová modř FCF). Varování: Obsahuje barvivo Žluť SY FCF, které může mít nepříznivý účinek na aktivitu a pozornost dětí.

Broskev & Mango:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (61 %), Fermentovaný L-Leucin (31 %), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Aroma, Barviva (Tartrazin, Žluť SY FCF). Varování: Obsahuje barviva Tartrazin a Žluť SY FCF, které může mít nepříznivý účinek na aktivitu a pozornost dětí.

Tropical:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (49 %), Fermentovaný L-Leucin (25 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Karoteny), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Vodní meloun:

Fermentované větvené aminokyseliny 2:1:1 v prášku (Leucin:Izoleucin:Valin) (60 %), Fermentovaný L-Leucin (30 %),Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (Červená Allura AC). Varování: Obsahuje barvivo Červená Allura AC, které může mít nepříznivý účinek na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční informace

Nutriční Informace

  Na porci
Fermentovaný leucin     3334 mg
Fermentovaný izoleucin     833 mg
Fermentovaný valin     833 mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Vegan BCAA 4:1:1 v prášku

Vybrat obrázek

Vegan BCAA 4:1:1 v prášku
Back to top