Vánoční balíček

Vanilka

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
2574.00 Kč

Dostupnost:

Přehled produktů

Zase jsou tu Vánoce a my v Myprotein chceme podpořit jak Váš sváteční trénink, tak i shánění dárků pro Vaše blízké. Náš slavnostní balíček obsahuje šest z našich nejoblíbenějších doplňků, a to vše za fantastickou cenu. Tento balíček je ideální pro každého fitness nadšence, ať už se ho rozhodnete darovat Vašim přátelům či blízkým.

Vánoční balíček obsahuje:

Impact Whey Protein - vanilka, 1kg

100 % prvotřídní syrovátkový bílkovinový koncentrát, který obsahuje více než 20 g bílkovin v každé dávce a komplexní škálu aminokyselin. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a udržení svalové hmoty.

Vitamín D3 - 180 kapslí

Vitamín D3 přináší řadu klíčových zdravotních výhod. Přispívá např. ke správné absorpci i využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku, ke správné funkci kostí, svalů, imunitního systému a dělení buněk.

Total Nutri-Greens - s příchutí tropického ovoce, 330 g

Total Nutri-Greens je prášková směs obsahující 22 různých potravin a ovocných + zeleninových extraktů. Je plná přirozeně se vyskytující živin, obsahuje obrovské množství ovocných prášků a řas, včetně: spiruliny, pšeničných klíčků, bobulí aceroly, brokolice, listů špenátu, granátového jablka, jablečné vlákniny, rajčat, bezinek, borůvek a chlorelly.

Proteinová horká čokoláda - 1kg

Proteinová horká čokoláda je chutný teplý nápoj vyrobený s přírodní čokoládovou příchutí, který v každé porci obsahuje více než 15 g bílkovin, jež pochází z jedinečné kombinace koncentrátu mléčné bílkoviny, PeptoPro® (kasein hydrolyzát) a micelárního kaseinu. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a udržování svalové hmoty.

Instantní Ovesné Vločky - bez příchuti, 2,5 kg

Instantní ovesné vločky jsou zdrojem sacharidů a obsahují 4,4 g beta-glukanů na 100 g. Konzumace beta-glukanů z ovsa nebo ječmene jako součást jídla přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) - malinová limonáda, 250 g

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem jsou esenciální aminokyseliny, které obsahují leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Tyto aminokyseliny jsou považovány za esenciální, protože nemohou být vytvořeny v těle a musí být proto dodávány ve stravě.

PŘÍCHUTĚ, PRODUKTY A VELIKOSTI ZOBRAZENÉ NA OBRÁZKU MOHOU BÝT VYMĚNĚNY BEZ UPOZORNĚNÍ V ZÁVISLOSTI NA DOSTUPNOSTI ZÁSOB.

Klíčové výhody

  • Skvělá kvalita za příznivou cenu
  • 6 úžasných produktů
  • Perfektní balíček na sváteční období

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Vánoční balíček

Vybrat obrázek

Vánoční balíček
Back to top