Vánoční balíček

Vanilka

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
zněla: 2574.00 Kč 2059.00 Kč Ušetříte: 515.00 Kč

Přehled produktů

Zase jsou tu Vánoce a my v Myprotein chceme podpořit jak Váš sváteční trénink, tak i shánění dárků pro Vaše blízké. Náš slavnostní balíček obsahuje šest z našich nejoblíbenějších doplňků, a to vše za fantastickou cenu. Tento balíček je ideální pro každého fitness nadšence, ať už se ho rozhodnete darovat Vašim přátelům či blízkým.

Vánoční balíček obsahuje:

Impact Whey Protein - vanilka, 1kg

100 % prvotřídní syrovátkový bílkovinový koncentrát, který obsahuje více než 20 g bílkovin v každé dávce a komplexní škálu aminokyselin. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a udržení svalové hmoty.

Vitamín D3 - 180 kapslí

Vitamín D3 přináší řadu klíčových zdravotních výhod. Přispívá např. ke správné absorpci i využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku, ke správné funkci kostí, svalů, imunitního systému a dělení buněk.

Total Nutri-Greens - s příchutí tropického ovoce, 330 g

Total Nutri-Greens je prášková směs obsahující 22 různých potravin a ovocných + zeleninových extraktů. Je plná přirozeně se vyskytující živin, obsahuje obrovské množství ovocných prášků a řas, včetně: spiruliny, pšeničných klíčků, bobulí aceroly, brokolice, listů špenátu, granátového jablka, jablečné vlákniny, rajčat, bezinek, borůvek a chlorelly.

Proteinová horká čokoláda - 1kg

Proteinová horká čokoláda je chutný teplý nápoj vyrobený s přírodní čokoládovou příchutí, který v každé porci obsahuje více než 15 g bílkovin, jež pochází z jedinečné kombinace koncentrátu mléčné bílkoviny, PeptoPro® (kasein hydrolyzát) a micelárního kaseinu. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a udržování svalové hmoty.

Instantní Ovesné Vločky - bez příchuti, 2,5 kg

Instantní ovesné vločky jsou zdrojem sacharidů a obsahují 4,4 g beta-glukanů na 100 g. Konzumace beta-glukanů z ovsa nebo ječmene jako součást jídla přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) - malinová limonáda, 250 g

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem jsou esenciální aminokyseliny, které obsahují leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Tyto aminokyseliny jsou považovány za esenciální, protože nemohou být vytvořeny v těle a musí být proto dodávány ve stravě.

PŘÍCHUTĚ, PRODUKTY A VELIKOSTI ZOBRAZENÉ NA OBRÁZKU MOHOU BÝT VYMĚNĚNY BEZ UPOZORNĚNÍ V ZÁVISLOSTI NA DOSTUPNOSTI ZÁSOB.

Klíčové výhody

  • Skvělá kvalita za příznivou cenu
  • 6 úžasných produktů
  • Perfektní balíček na sváteční období

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Vánoční balíček

Vybrat obrázek

Vánoční balíček
Back to top