Transformační balíček pro ženy

LIMITOVANÁ AKCE - SLEVA 30% 35% NA VŠE pro dalších 100 zákazníků | Kód: PRVNICZ

POZOR - Začínáme exkluzivní limitovanou akci - sleva 30% 35% na vše pouze pro dalších 100 prvních 50 zákazníků
 • Prvních 50 zákazníků získá slevu 35%
 • Dalších 100 zákazníků získá slevu 30%
 • Všichni další zákazníci získají slevu 25%
*Sleva 35% platí pouze pro prvních 50 objednávek odeslaných po 10:30 ráno dne 22. února 2018, sleva 30% pro dalších 100 zákazníků. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Pouze jeden slevový kód na objednávku. 
KUP TEĎ
2936.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Přeměňte své tělo s naším exkluzivním Transformačním Balíčkem Pro Ženy. Tento balíček obsahuje 6 produktů důležitých pro budování svalů a spalování tuku.

Impact Diet Whey - 1,45 kg

Začneme s Impact Diet Whey. Jedná se o směs bílkovin, která přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Je do ní přidán i zelený čaj a L-karnitin. Impact Diet Whey se většinou používá běžným způsobem jako ostatní nápoje, ale se zapojením kreativity je ho možno přidat do Vašich oblíbených dezertů anebo jiných receptů pro zvýšení jejich obsahu bílkovin.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Dalším produktem v seznamu je MYPRE™. Jedná se o silnou potréninkovou formuli, která poskytuje množství klíčových ingrediencí, jež se vzájemně podporují a zlepšují Váš výkon. MYPRE™ obsahuje předtréninkovou směs zahrnující BCAA 2:1:1 a kombinaci kreatinu.

Thermopure - 90 kapslí

Následuje Thermopure, který představuje skvělou kombinaci kofeinu a vitamínů B6 a B12 pro zlepšení pozornosti a potlačení únavy a vyčerpání. To ale není vše! Thermopure obsahuje i další populární ingredience – L-tyrozin, L-theanin a extrakt z černého pepře (Bioperine).

CLA - 60 kapslí

Do balíčku jsme navíc přidali i CLA kapsle, které poskytují 1000mg konjugované kyseliny linoleové v jedné kapsli. Naše CLA se získává ze světlicového oleje a obsahuje přírodně se vyskytující mastné kyseliny, které se nacházejí v potravinách jako jsou např. sýry, mléko, jehněčí či hovězí maso.

Omega 3 - 90 kapslí

V balíčku je zahrnuto i Omega 3, což je esenciální mastná kyselina, která přispívá k normální funkci srdce. Omega 3 se nemůže v těle sama syntetizovat, a proto musí být přijímána z potravin, jako jsou např. losos, makrela a sardinky.

Active Women - 120 tablet

Pro celkovou podporu Vašeho tréninku jsme do balíčku přiřadili i multivitamin Active Women, který poskytuje komplexní směs vitamínů určenou speciálně pro aktivní ženy. Active Women vitamíny a minerály zároveň posilují Váš imunitní systém.

Klíčové výhody

 • Zlepšuje výkon*
 • Vědecky dokázané, že pomáhá při transformaci postavy
 • 6 produktů za výhodnou cenu

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Hodnocení zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Třídit

Transformační balíček- skvělá volba!

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Nebyla jsem si jistá, jak nakombinovat produkty, proto jsem zvolila transformační balíček. Je v něm všechno, co při snaze posunout svoje tělo na další level člověk potřebuje. Mypre mi pomáhá udržet maximální výkon při tréninku, vydat ze sebe maximum a díky BCAA je nápomocné i při regeneraci. Vyzkoušela jsem rozdíl a opravdu nejde jenom o placeno. Navíc skvěle chutná! Impact diet whey jsem vybrala s banánovou příchutí. Používám ho klasicky jako nápoj po tréninku k udržení svalové hmoty i do pečení. Thermopure je bajecné i proto, že i ve dnech, kdy odpočívám má navržené dávkování. Když trénuju, pořádně se zapotím, ale výsledky jsou vidět! Jsem ráda, že součástí balíčku jsou i vitamíny, CLA a Omega 3, takže už nemusím řešit dobírání jiných zdrojů vitamínů a dalších látek. Celý balíček je vážne bomba, pokud chce člověk proměnit svoje tělo a zároveň ho udržet co nejzdravější. Uživám už dva měsíce a rozhodně budu objednávat znovu! :) Hodí se: Skvělý balíček, pokud chcete proměnit svoje tělo i pomocí pořádných tréninků a zdravé stravy, tyhle produkty Vám rozhodně pomůžou!

Fri Feb 17 10:05:18 GMT 2017 o Lucie

Byly tyto informace užitečné?

Transformační balíček pro ženy

Vybrat obrázek

Transformační balíček pro ženy
Back to top