Transformační balíček pro ženy

Příchuť

KUP VÍC, UŠETŘI VÍC - SLEVA AŽ 30% | Kód: USETRI30CZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉ OBJEDNÁVCE

  • - Nakupte za 2700 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ
  • - Nakupte za 2200 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ
  • - Nakupte za 1700 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

Akce platí do půlnoci 22. února 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ

zněla: 3273.00 Kč 2618.00 Kč Ušetříte: 655.00 Kč

Přehled produktů

Přeměňte své tělo s naším exkluzivním Transformačním Balíčkem Pro Ženy. Tento balíček obsahuje 6 produktů důležitých pro budování svalů a spalování tuku.

Impact Diet Whey - 1,45 kg

Začneme s Impact Diet Whey. Jedná se o směs bílkovin, která přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Je do ní přidán i zelený čaj a L-karnitin. Impact Diet Whey se většinou používá běžným způsobem jako ostatní nápoje, ale se zapojením kreativity je ho možno přidat do Vašich oblíbených dezertů anebo jiných receptů pro zvýšení jejich obsahu bílkovin.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Dalším produktem v seznamu je MYPRE™. Jedná se o silnou potréninkovou formuli, která poskytuje množství klíčových ingrediencí, jež se vzájemně podporují a zlepšují Váš výkon. MYPRE™ obsahuje předtréninkovou směs zahrnující BCAA 2:1:1 a kombinaci kreatinu.

Thermopure - 90 kapslí

Následuje Thermopure, který představuje skvělou kombinaci kofeinu a vitamínů B6 a B12 pro zlepšení pozornosti a potlačení únavy a vyčerpání. To ale není vše! Thermopure obsahuje i další populární ingredience – L-tyrozin, L-theanin a extrakt z černého pepře (Bioperine).

CLA - 60 kapslí

Do balíčku jsme navíc přidali i CLA kapsle, které poskytují 1000mg konjugované kyseliny linoleové v jedné kapsli. Naše CLA se získává ze světlicového oleje a obsahuje přírodně se vyskytující mastné kyseliny, které se nacházejí v potravinách jako jsou např. sýry, mléko, jehněčí či hovězí maso.

Omega 3 - 90 kapslí

V balíčku je zahrnuto i Omega 3, což je esenciální mastná kyselina, která přispívá k normální funkci srdce. Omega 3 se nemůže v těle sama syntetizovat, a proto musí být přijímána z potravin, jako jsou např. losos, makrela a sardinky.

Active Women - 120 tablet

Pro celkovou podporu Vašeho tréninku jsme do balíčku přiřadili i multivitamin Active Women, který poskytuje komplexní směs vitamínů určenou speciálně pro aktivní ženy. Active Women vitamíny a minerály zároveň posilují Váš imunitní systém.

Klíčové výhody

  • Zlepšuje výkon*
  • Vědecky dokázané, že pomáhá při transformaci postavy
  • 6 produktů za výhodnou cenu

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Transformační balíček pro ženy

Vybrat obrázek

Transformační balíček pro ženy