• Vegetariánské

    Vegetariánské

Total Breakfast

Příchuť
Balení
Množství

PROTEINOVÝ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 30% | Kód není potřeba

Využijte příležitosti zásobit se Vašimi oblíbenými proteiny za skvělé ceny. Ve výprodeji se slevami až 30% najdete i Vaše nejoblíbenější proteinové doplňky jako Impact Whey Protein nebo Palačinkový Mix.

* Akce platí do půlnoci 5. března 2017. Akce 3 za 2 se vztahuje na celý sortiment s výjimkou proteinů, které jsou již zlevněné.

KUP TEĎ

zněla: 1029.00 Kč 772.00 Kč Ušetříte: 257.00 Kč

Přehled produktů

Co je Total Breakfast?

Total breakfast je univerzální ranní koktejl, nabitý všemi klíčovými živinami, které potřebujete pro nastartování svého dne. Každá dávka obsahuje proteinovou směs složenou ze syrovátkového proteinového koncentrátu, mléčné bílkoviny a vaječného albuminu, ale také sacharidovou směs tvořenou mletým ovsem a aktivovaným ječmenem a v neposlední řadě i esenciální mastné kyseliny. Obsahuje rovněž mlezivo, vitamíny a minerály. Total Breakfast obsahuje kromě zmíněného také Chocamine® Plus, který do směsi dodává přibližně 20 mg kofeinu a 12mg polyfenolů v každé dávce.

Výhody Breakfast Benefits

Každá dávka Total Breakfast obsahuje 25 g bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

Pro koho je Total Breakfast vhodná?

Total Breakfast je ideální pro každého, kdo hledá rychlou a výživnou snídani a chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin. Je také ideální pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem vitamínů a minerálů.

Klíčové výhody

  • Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty
  • Složení směsi ideální pro snídani
  • Skvělá chuť a jednoduché míchání

Navrhované využití

Total Breakfast*TM* je extrémně bohatá na bílkoviny, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Obsahuje také celou řadu vitamínů a minerálních látek, z nichž každá přináší řadu výhod, včetně vitamínu C, který přispívá k správnému metabolismu pro zisk energie a riboflavin, který chrání buňky před oxidačním stresem. Pro maximální využití výhod tohoto produktu nasypte 2,5 velké odměrky (70 g) do 400-500 ml vody nebo mléka a protřepejte v Myprotein shakeru, jakmile ráno vstanete.

Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah přímého slunečního svitu. Tento produkt by měl být užíván spolu s rozmanitou a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny, včetně cereálií obsahujících lepek, jsou zvýrazněny tučně.

S banánovou příchutí: směs sacharidů (29 %) (mletý oves, prášek z aktivovaného*®* ječmenového škrobu, směs bílkovin (43 %) (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), mléčný bílkovinný koncentrát, prášek z vaječných bílků, mlezivo skotu (mléko)), prášek z lněného semínka, Chocamine*®* Plus (extrakt z nízkotučného kakaového prášku [min. 12 % theobrominu, Min 8 % kofeinu, Min 5 % polyfenolů], plnivo (tapiokový škrob), aroma (vanilkový prášek, zázvor, nové koření, skořice)), multivitamínový prášek (oxid hořečnatý, vitamín C, fumarát železnatý, vitamín E, nikotinamid, vitamín A, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, vitamín D3, thiamin, riboflavin, vitamín B12, kyselina listová, jodid draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), aroma, barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza), emulgátor (sojový lecitin)

S příchutí čokoládové pěny: směs sacharidů (27 %) (mletý oves, prášek z aktivovaného*®* ječmenového škrobu, směs bílkovin (43 %) (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), mléčný bílkovinný koncentrát, prášek z vaječných bílků, mlezivo skotu (mléko)), prášek z lněného semínka, Chocamine*®* Plus (extrakt z nízkotučného kakaového prášku [min. 12 % theobrominu, Min 8 % kofeinu, Min 5 % polyfenolů], plnivo (tapiokový škrob), aroma (vanilkový prášek, zázvor, nové koření, skořice)), multivitamínový prášek (oxid hořečnatý, vitamín C, fumarát železnatý, vitamín E, nikotinamid, vitamín A, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, vitamín D3, thiamin, riboflavin, vitamín B12, kyselina listová, jodid draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), kakaový prášek, aroma, sladidlo (sukralóza), emulgátor (sojový lecitin)

S příchutí jahodového krému: směs sacharidů (29 %) (mletý oves, prášek z aktivovaného*®* ječmenového škrobu, směs bílkovin (43 %) (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), mléčný bílkovinný koncentrát, prášek z vaječných bílků, mlezivo skotu (mléko)), prášek z lněného semínka, Chocamine*®* Plus (extrakt z nízkotučného kakaového prášku [min. 12 % theobrominu, Min 8 % kofeinu, Min 5 % polyfenolů], plnivo (tapiokový škrob), aroma (vanilkový prášek, zázvor, nové koření, skořice)), multivitamínový prášek (oxid hořečnatý, vitamín C, fumarát železnatý, vitamín E, nikotinamid, vitamín A, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, vitamín D3, thiamin, riboflavin, vitamín B12, kyselina listová, jodid draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), aroma, barvivo (řepová červeň), sladidlo (sukralóza), emulgátor (sojový lecitin

S příchutí vanilky: směs sacharidů (29 %) (mletý oves, prášek z aktivovaného*®* ječmenového škrobu, směs bílkovin (43 %) (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), mléčný bílkovinný koncentrát, prášek z vaječných bílků, mlezivo skotu (mléko)), prášek z lněného semínka, Chocamine*®* Plus (extrakt z nízkotučného kakaového prášku [min. 12 % theobrominu, Min 8 % kofeinu, Min 5 % polyfenolů], plnivo (tapiokový škrob), aroma (vanilkový prášek, zázvor, nové koření, skořice)), multivitamínový prášek (oxid hořečnatý, vitamín C, fumarát železnatý, vitamín E, nikotinamid, vitamín A, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, vitamín D3, thiamin, riboflavin, vitamín B12, kyselina listová, jodid draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), aroma, sladidlo (sukralóza), emulgátor (sojový lecitin

Nutriční informace

1 dávka - 2,5 velké odměrky (72 g)

Počet dávek v balení - 30 (2,1kg), 60 (4,2kg)

Nutriční hodnoty

  Na 100 g Na dávku *RHP
Energetická hodnota 1587 kJ/377 kcal 1111 kJ/264 kcal 13 %
Tuky 8,2 g 5,7 g 8 %
  z toho nasycené 2,4 g 1,7 g 9 %
Sacharidy 33 g 23 g 9 %
  z toho cukry 39 g 2,9 g 3 %
Bílkoviny 44 g 27 g 54 %
Sůl 0,5 g 0,35 g 6 %
Vitamín A   435 µg RE 54 %
Vitamín D   2,73 µg 55 %
Vitamín E   6,48 mg a-TE 54 %
Vitamín C   43,1 mg 54 %
Thiamin   0,60 mg 54 %
Riboflavin   0,76 mg 54 %
Niacin   6,05 mg NE 38 %
Vitamín B6   0,76 µg 54 %
Kyselina listová   108 µg 54 %
Vitamín B12   1,34 µg 54 %
Hořčík   202 mg 54 %
Železo   7,56 mg 54 %
Zinek   5,40 mg 54 %
Jód   80,5 µg 54 %

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční hodnoty jsou platné pro verzi s banánovou příchutí. Pro verzi s jinou příchutí se nutriční hodnoty mohou lišit až o 10 %.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Total Breakfast

Vybrat obrázek

Total Breakfast