SLEVA 50% NA PRODUKTY NA HUBNUTÍ | Sleva se aplikuje automaticky
+ SLEVA 30% NA BESTSELLERY| Kód: CZ30
🎁 + Dárek Zdarma od 1300 kč 🎁

THE Diet

Zdokonalený dietní produkt s přísadami, o nichž je vědecky prokázáno, že podporují úbytek na váze.

CZK 1769.0

1769.00 Kč

The Diet, vytvořený s použitím speciálních filtračních systémů a nejjemnějších přísad, je konkrétně určen k tomu, aby Vám pomohl ubrat na váze — poskytne vám lahodný míchaný nápoj s kyselinou pantothenovou pro energetickou vzpruhu a posílení metabolismu1 a pomůže Vám maximálně zefektivnit váš trénink.

Více o naší řadě Myprotein zjistěte zde.

 • 26 g proteinu v jedné dávce
 • S glukomananem pro podporu úbytku váhy3
 • Kyselina pantothenová snižuje únavu a vyčerpání1
 • Obsahuje také DigeZyme® — směs enzymů té nejvyšší kvality

Naše jedinečná dietní směs Vám dodá 26 g nejkvalitnějšího proteinu a pomůže Vám uspokojit potřebu proteinu nutnou pro růst a udržování důležitých svalů,2 které Vám mohou pomoci zlikvidovat tuk a vytvarovat postavu.

S pouze 1,5 g cukru a 1,3 g tuku v jedné dávce a s celou řadou dietních přísad, včetně glukomananu a cholinu, je přesně určena k tomu, aby Vám pomohla ubrat na váze.3,5 

THE Diet: Složení ingrediencí

Proteinová směs nejvyšší kvality: čištěná a rafinovaná tak, aby sloužila jako palivo vašeho těla – je vědecky prokázáno, že pomáhá růstu a udržování svaloviny.2

Glukomananová vláknina: dietní vláknina, která ve spojení s nízkoenergetickou stravou může podporovat úbytek na váze.3

Kyselina pantothenová (vitamín B5): přispívá normálnímu metabolismu, psychické výkonnosti a snižuje únavu a vyčerpání.1

DigeZyme®: speciální směs enzymů, které štěpí proteiny na aminokyseliny, které tělu pomáhají budovat svaly.

Skořicový extrakt: vysoce koncentrovaná forma skořice, která pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru a glukózy v krvi.4

CLA prášek: konjugovaná kyselina linoleová — mastná kyselina, která je přirozeně obsažena ve slunečnicovém oleji.

Matcha zelený čaj prášek: tento přírodní extrakt ze zelených čajových lístků obsahuje důležité polyfenoly.

Cholin: pomáhá převést tuk na energii tím způsobem, že udržuje normální hladinu metabolismu lipidů5 — perfektní pro záměr ubrat na váze.  

1. Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, snížení pocitu únavy a vyčerpání a k normálnímu duševnímu výkonu.

2. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty

3. V rámci nízkoenergetické diety přispívá glukomananová vláknina ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananové vlákniny denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem.

4. Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, normální hladinu krevní glukózy jako součást zdravého životního stylu, a přispívá k normální hladině glukózy.

5. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

6. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalostní výkonnosti a vytrvalostní kapacity, pomáhá zvyšovat bdělost a ostražitost a zlepšovat koncentraci.

Kdy užívat směs THE Diet?

V nabídce dvou lahodných příchutí — solený karamel a vanilkový krém — perfektní míchaný nápoj pro pocit sytosti během dne nebo jako rychlá proteinová vzpruha před cvičením nebo po něm.

S čím nejlépe účinkuje THE Diet?

THE Diet představuje ideální složení obsahu bílkovin bez postradatelných sacharidů nebo tuku. Pro pomoc se snižováním tělesné hmotnosti zkombinujte s THE Thermo-X — naším složením pro kontrolu hmotnosti té nejvyšší kvality a s vysokým obsahem kofeinu pro svižné cvičení.6

Příchuť Banánový krém: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Kurkumínový extrakt), Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Čokoládové Brownies: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Kakaový prášek, Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Odtučněný kakaový prášek, Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Jahodový mléčný koktejl: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin) , D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]), Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Šťáva z červené řepy ve formě prášku), Aromatické substance, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma),DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Slaný karamel: Směs bílkovin (85 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Karamel), Sůl, Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)( Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Vanilkový krém: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac))*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

*Glukomanan se ve spojení s dietou založenou na sníženém příjmu energie podílí na snižování váhy. Tohoto efektu je dosaženo při denním příjmu 3 g glukomananu ve 3 dávkách po 1 g, společně s 1-2 sklenicemi vody před jídlem a společně se sníženým příjmem energie. VAROVÁNÍ: Tento produkt není vhodný pro osoby, které mají obtíže s polykáním nebo pro ty, kdo nedodržují pitný režim - zajistěte si vypití 1-2 sklenic vody při každé dávce, aby se látka dostala do žaludku.

Velikost porce - 1 Odměrka (35g)

Porcí v balení - 29 (1 kg), 71 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g V 1 porci
Energetická hodnota 1643 kJ/389 kcal 575 kJ/136 kcal
Tuky 3,7 g 1,3 g
z toho nasycené 1,3 g 0,5 g
Sacharidy 11 g 3,9 g
z toho cukry 4,3 g 1,5 g
Bílkoviny 77 g 27 g
Sůl 0,31 g 0,11 g
  Na 100 g V 1 porci
Kyselina pantothenová 11,4 mg (190 % RHP*) 4,0 mg (67 % RHP*)​

Účinné látky

  Na 100 g V 1 porci
Extrakt skořice (30:1) 0.6 g 0.21 g
Matcha Zelený čaj 3,0 g 1,1 g
Glukomanan (Konjac) 2,9 g 1,0 g
CLA (Konjugovaná kyselina linoleová) 1,4 g 0,5 g
Cholín 300 mg 105 mg

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na variantě s příchutí Jahodový mléčný koktejl při volbě jiné příchuti se nutriční hodnoty mohu lišit maximálně o 10 %.

Rozsah:
Pro

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Banánový krém se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Čokoládové Brownies se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans . Příchuť Jahodový mléčný koktejl se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Vanilkový krém se sladidly.

 

Značka:
Myprotein
Diet:
Vegetariánský

Low Fat

Low Sugar

THE Diet

Zdokonalený dietní produkt s přísadami, o nichž je vědecky prokázáno, že podporují úbytek na váze.

CZK 1769.0

1769.00 Kč

Množství:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

SLEVA 50% NA DOPLŇKY PRO HUBNUTÍ | Kód není potřeba

Nenechte si ujít ten nejlepší výběr doplňků pro hubnutí za poloviční cenu! Stačí vložit zboží do košíku a sleva se automaticky uplatní u pokladny.

➡️ 2 Slevy na 1 objednávku - ještě stále máme 30% SLEVU NA CELÝ NÁKUP

*Stačí vložit do košíku a sleva 50% se aplikuje automaticky. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Lze uplatnit pouze jeden slevový kód na objednávku, slevové kódy nelze kombinovat. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty. Akce se nevztahuje na produktyzde.
KUP TEĎ

The Diet, vytvořený s použitím speciálních filtračních systémů a nejjemnějších přísad, je konkrétně určen k tomu, aby Vám pomohl ubrat na váze — poskytne vám lahodný míchaný nápoj s kyselinou pantothenovou pro energetickou vzpruhu a posílení metabolismu1 a pomůže Vám maximálně zefektivnit váš trénink.

Více o naší řadě Myprotein zjistěte zde.

 • 26 g proteinu v jedné dávce
 • S glukomananem pro podporu úbytku váhy3
 • Kyselina pantothenová snižuje únavu a vyčerpání1
 • Obsahuje také DigeZyme® — směs enzymů té nejvyšší kvality

Naše jedinečná dietní směs Vám dodá 26 g nejkvalitnějšího proteinu a pomůže Vám uspokojit potřebu proteinu nutnou pro růst a udržování důležitých svalů,2 které Vám mohou pomoci zlikvidovat tuk a vytvarovat postavu.

S pouze 1,5 g cukru a 1,3 g tuku v jedné dávce a s celou řadou dietních přísad, včetně glukomananu a cholinu, je přesně určena k tomu, aby Vám pomohla ubrat na váze.3,5 

THE Diet: Složení ingrediencí

Proteinová směs nejvyšší kvality: čištěná a rafinovaná tak, aby sloužila jako palivo vašeho těla – je vědecky prokázáno, že pomáhá růstu a udržování svaloviny.2

Glukomananová vláknina: dietní vláknina, která ve spojení s nízkoenergetickou stravou může podporovat úbytek na váze.3

Kyselina pantothenová (vitamín B5): přispívá normálnímu metabolismu, psychické výkonnosti a snižuje únavu a vyčerpání.1

DigeZyme®: speciální směs enzymů, které štěpí proteiny na aminokyseliny, které tělu pomáhají budovat svaly.

Skořicový extrakt: vysoce koncentrovaná forma skořice, která pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru a glukózy v krvi.4

CLA prášek: konjugovaná kyselina linoleová — mastná kyselina, která je přirozeně obsažena ve slunečnicovém oleji.

Matcha zelený čaj prášek: tento přírodní extrakt ze zelených čajových lístků obsahuje důležité polyfenoly.

Cholin: pomáhá převést tuk na energii tím způsobem, že udržuje normální hladinu metabolismu lipidů5 — perfektní pro záměr ubrat na váze.  

1. Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, snížení pocitu únavy a vyčerpání a k normálnímu duševnímu výkonu.

2. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty

3. V rámci nízkoenergetické diety přispívá glukomananová vláknina ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananové vlákniny denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem.

4. Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, normální hladinu krevní glukózy jako součást zdravého životního stylu, a přispívá k normální hladině glukózy.

5. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

6. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalostní výkonnosti a vytrvalostní kapacity, pomáhá zvyšovat bdělost a ostražitost a zlepšovat koncentraci.

Kdy užívat směs THE Diet?

V nabídce dvou lahodných příchutí — solený karamel a vanilkový krém — perfektní míchaný nápoj pro pocit sytosti během dne nebo jako rychlá proteinová vzpruha před cvičením nebo po něm.

S čím nejlépe účinkuje THE Diet?

THE Diet představuje ideální složení obsahu bílkovin bez postradatelných sacharidů nebo tuku. Pro pomoc se snižováním tělesné hmotnosti zkombinujte s THE Thermo-X — naším složením pro kontrolu hmotnosti té nejvyšší kvality a s vysokým obsahem kofeinu pro svižné cvičení.6

Příchuť Banánový krém: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Kurkumínový extrakt), Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Čokoládové Brownies: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Kakaový prášek, Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Odtučněný kakaový prášek, Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Jahodový mléčný koktejl: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin) , D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]), Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Šťáva z červené řepy ve formě prášku), Aromatické substance, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma),DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Slaný karamel: Směs bílkovin (85 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Karamel), Sůl, Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)( Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Vanilkový krém: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac))*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

*Glukomanan se ve spojení s dietou založenou na sníženém příjmu energie podílí na snižování váhy. Tohoto efektu je dosaženo při denním příjmu 3 g glukomananu ve 3 dávkách po 1 g, společně s 1-2 sklenicemi vody před jídlem a společně se sníženým příjmem energie. VAROVÁNÍ: Tento produkt není vhodný pro osoby, které mají obtíže s polykáním nebo pro ty, kdo nedodržují pitný režim - zajistěte si vypití 1-2 sklenic vody při každé dávce, aby se látka dostala do žaludku.

Velikost porce - 1 Odměrka (35g)

Porcí v balení - 29 (1 kg), 71 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g V 1 porci
Energetická hodnota 1643 kJ/389 kcal 575 kJ/136 kcal
Tuky 3,7 g 1,3 g
z toho nasycené 1,3 g 0,5 g
Sacharidy 11 g 3,9 g
z toho cukry 4,3 g 1,5 g
Bílkoviny 77 g 27 g
Sůl 0,31 g 0,11 g
  Na 100 g V 1 porci
Kyselina pantothenová 11,4 mg (190 % RHP*) 4,0 mg (67 % RHP*)​

Účinné látky

  Na 100 g V 1 porci
Extrakt skořice (30:1) 0.6 g 0.21 g
Matcha Zelený čaj 3,0 g 1,1 g
Glukomanan (Konjac) 2,9 g 1,0 g
CLA (Konjugovaná kyselina linoleová) 1,4 g 0,5 g
Cholín 300 mg 105 mg

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na variantě s příchutí Jahodový mléčný koktejl při volbě jiné příchuti se nutriční hodnoty mohu lišit maximálně o 10 %.

Rozsah:
Pro

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Banánový krém se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Čokoládové Brownies se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans . Příchuť Jahodový mléčný koktejl se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Vanilkový krém se sladidly.

 

Značka:
Myprotein
Diet:
Vegetariánský

Low Fat

Low Sugar

Hodnocení zákazníků

Overall Rating : 4.5 / 5 (4 recenzí)
 • 2 5 star reviews
 • 2 4 star reviews
 • 0 3 star reviews
 • 0 2 star reviews
 • 0 1 star reviews
 

Nejlepší recenze od zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

protein do diety

mám jahodu a není špatná, dobře se rozpouští, dá se to v pohodě vypít s vodou, není přeslazená, ale oblíbenec to není, spíš průměr na svačinu, ale že bych se na něj těšila až si ho dám tak to zase nedá

Byly tyto informace užitečné?

Ano (1) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Koktejl se zajímavým složením

Doporučuji v šejkru smíchat s bílým jogurtem. Je z toho lahůdka.

Hodí se:

Dieta.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (0) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Super !!!

Zatím nejlepší protejnák jaký jsem měla !!! Hodí se: Místo svačiny.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (1) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Super !!!

Zatím nejlepší protejnák jaký jsem měla !!! Hodí se: Místo svačiny.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (0) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Jiní zákazníci koupili: