SLEVA 50% NA DOPLŇKY PRO HUBNUTÍ | Sleva se aplikuje automaticky
+ NAVÍC SLEVA 30% NA BESTSELLERY | Kód: CZ30
🚚 Doprava od 800 kč zdarma! 🚚

THE Diet

Zdokonalený dietní produkt s přísadami, o nichž je vědecky prokázáno, že podporují úbytek na váze.

CZK 1329.99

běžná cena: 1399.00 Kč

1329.99 Kč

Ušetříte 69.01 Kč

The Diet, vytvořený s použitím speciálních filtračních systémů a nejjemnějších přísad, je konkrétně určen k tomu, aby Vám pomohl ubrat na váze — poskytne vám lahodný míchaný nápoj s kyselinou pantothenovou pro energetickou vzpruhu a posílení metabolismu1 a pomůže Vám maximálně zefektivnit váš trénink.

Více o naší řadě Myprotein zjistěte zde.

 • 26 g proteinu v jedné dávce
 • S glukomananem pro podporu úbytku váhy3
 • Kyselina pantothenová snižuje únavu a vyčerpání1
 • Obsahuje také DigeZyme® — směs enzymů té nejvyšší kvality

Naše jedinečná dietní směs Vám dodá 26 g nejkvalitnějšího proteinu a pomůže Vám uspokojit potřebu proteinu nutnou pro růst a udržování důležitých svalů,2 které Vám mohou pomoci zlikvidovat tuk a vytvarovat postavu.

S pouze 1,5 g cukru a 1,3 g tuku v jedné dávce a s celou řadou dietních přísad, včetně glukomananu a cholinu, je přesně určena k tomu, aby Vám pomohla ubrat na váze.3,5 

THE Diet: Složení ingrediencí

Proteinová směs nejvyšší kvality: čištěná a rafinovaná tak, aby sloužila jako palivo vašeho těla – je vědecky prokázáno, že pomáhá růstu a udržování svaloviny.2

Glukomananová vláknina: dietní vláknina, která ve spojení s nízkoenergetickou stravou může podporovat úbytek na váze.3

Kyselina pantothenová (vitamín B5): přispívá normálnímu metabolismu, psychické výkonnosti a snižuje únavu a vyčerpání.1

DigeZyme®: speciální směs enzymů, které štěpí proteiny na aminokyseliny, které tělu pomáhají budovat svaly.

Skořicový extrakt: vysoce koncentrovaná forma skořice, která pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru a glukózy v krvi.4

CLA prášek: konjugovaná kyselina linoleová — mastná kyselina, která je přirozeně obsažena ve slunečnicovém oleji.

Matcha zelený čaj prášek: tento přírodní extrakt ze zelených čajových lístků obsahuje důležité polyfenoly.

Cholin: pomáhá převést tuk na energii tím způsobem, že udržuje normální hladinu metabolismu lipidů5 — perfektní pro záměr ubrat na váze.  

1. Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, snížení pocitu únavy a vyčerpání a k normálnímu duševnímu výkonu.

2. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty

3. V rámci nízkoenergetické diety přispívá glukomananová vláknina ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananové vlákniny denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem.

4. Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, normální hladinu krevní glukózy jako součást zdravého životního stylu, a přispívá k normální hladině glukózy.

5. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

6. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalostní výkonnosti a vytrvalostní kapacity, pomáhá zvyšovat bdělost a ostražitost a zlepšovat koncentraci.

Kdy užívat směs THE Diet?

V nabídce dvou lahodných příchutí — solený karamel a vanilkový krém — perfektní míchaný nápoj pro pocit sytosti během dne nebo jako rychlá proteinová vzpruha před cvičením nebo po něm.

S čím nejlépe účinkuje THE Diet?

THE Diet představuje ideální složení obsahu bílkovin bez postradatelných sacharidů nebo tuku. Pro pomoc se snižováním tělesné hmotnosti zkombinujte s THE Thermo-X — naším složením pro kontrolu hmotnosti té nejvyšší kvality a s vysokým obsahem kofeinu pro svižné cvičení.6

Příchuť Banánový krém: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Kurkumínový extrakt), Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Čokoládové Brownies: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Kakaový prášek, Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Odtučněný kakaový prášek, Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Jahodový mléčný koktejl: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin) , D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]), Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Šťáva z červené řepy ve formě prášku), Aromatické substance, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma),DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Slaný karamel: Směs bílkovin (85 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Karamel), Sůl, Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)( Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Vanilkový krém: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac))*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

*Glukomanan se ve spojení s dietou založenou na sníženém příjmu energie podílí na snižování váhy. Tohoto efektu je dosaženo při denním příjmu 3 g glukomananu ve 3 dávkách po 1 g, společně s 1-2 sklenicemi vody před jídlem a společně se sníženým příjmem energie. VAROVÁNÍ: Tento produkt není vhodný pro osoby, které mají obtíže s polykáním nebo pro ty, kdo nedodržují pitný režim - zajistěte si vypití 1-2 sklenic vody při každé dávce, aby se látka dostala do žaludku.

Velikost porce - 1 Odměrka (35g)

Porcí v balení - 29 (1 kg), 71 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g V 1 porci
Energetická hodnota 1643 kJ/389 kcal 575 kJ/136 kcal
Tuky 3,7 g 1,3 g
z toho nasycené 1,3 g 0,5 g
Sacharidy 11 g 3,9 g
z toho cukry 4,3 g 1,5 g
Bílkoviny 77 g 27 g
Sůl 0,31 g 0,11 g
  Na 100 g V 1 porci
Kyselina pantothenová 11,4 mg (190 % RHP*) 4,0 mg (67 % RHP*)​

Účinné látky

  Na 100 g V 1 porci
Extrakt skořice (30:1) 0.6 g 0.21 g
Matcha Zelený čaj 3,0 g 1,1 g
Glukomanan (Konjac) 2,9 g 1,0 g
CLA (Konjugovaná kyselina linoleová) 1,4 g 0,5 g
Cholín 300 mg 105 mg

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na variantě s příchutí Jahodový mléčný koktejl při volbě jiné příchuti se nutriční hodnoty mohu lišit maximálně o 10 %.

Rozsah:
Pro

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Banánový krém se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Čokoládové Brownies se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans . Příchuť Jahodový mléčný koktejl se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Vanilkový krém se sladidly.

 

Značka:
Myprotein
Diet:
Vegetariánský

Low Fat

Low Sugar

THE Diet

Zdokonalený dietní produkt s přísadami, o nichž je vědecky prokázáno, že podporují úbytek na váze.

CZK 1329.99

běžná cena: 1399.00 Kč

1329.99 Kč

Ušetříte 69.01 Kč

Množství:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

SLEVA 50% NA DOPLŇKY PRO HUBNUTÍ | Kód není potřeba

Nenechte si ujít ten nejlepší výběr doplňků pro hubnutí za poloviční cenu! Stačí vložit zboží do košíku a sleva se automaticky uplatní u pokladny.

➡️ 2 Slevy na 1 objednávku - ještě stále máme 35% SLEVU NA CELÝ NÁKUP

*Stačí vložit do košíku a sleva 50% se aplikuje automaticky. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Lze uplatnit pouze jeden slevový kód na objednávku, slevové kódy nelze kombinovat. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty. Akce se nevztahuje na produktyzde.
KUP TEĎ

The Diet, vytvořený s použitím speciálních filtračních systémů a nejjemnějších přísad, je konkrétně určen k tomu, aby Vám pomohl ubrat na váze — poskytne vám lahodný míchaný nápoj s kyselinou pantothenovou pro energetickou vzpruhu a posílení metabolismu1 a pomůže Vám maximálně zefektivnit váš trénink.

Více o naší řadě Myprotein zjistěte zde.

 • 26 g proteinu v jedné dávce
 • S glukomananem pro podporu úbytku váhy3
 • Kyselina pantothenová snižuje únavu a vyčerpání1
 • Obsahuje také DigeZyme® — směs enzymů té nejvyšší kvality

Naše jedinečná dietní směs Vám dodá 26 g nejkvalitnějšího proteinu a pomůže Vám uspokojit potřebu proteinu nutnou pro růst a udržování důležitých svalů,2 které Vám mohou pomoci zlikvidovat tuk a vytvarovat postavu.

S pouze 1,5 g cukru a 1,3 g tuku v jedné dávce a s celou řadou dietních přísad, včetně glukomananu a cholinu, je přesně určena k tomu, aby Vám pomohla ubrat na váze.3,5 

THE Diet: Složení ingrediencí

Proteinová směs nejvyšší kvality: čištěná a rafinovaná tak, aby sloužila jako palivo vašeho těla – je vědecky prokázáno, že pomáhá růstu a udržování svaloviny.2

Glukomananová vláknina: dietní vláknina, která ve spojení s nízkoenergetickou stravou může podporovat úbytek na váze.3

Kyselina pantothenová (vitamín B5): přispívá normálnímu metabolismu, psychické výkonnosti a snižuje únavu a vyčerpání.1

DigeZyme®: speciální směs enzymů, které štěpí proteiny na aminokyseliny, které tělu pomáhají budovat svaly.

Skořicový extrakt: vysoce koncentrovaná forma skořice, která pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru a glukózy v krvi.4

CLA prášek: konjugovaná kyselina linoleová — mastná kyselina, která je přirozeně obsažena ve slunečnicovém oleji.

Matcha zelený čaj prášek: tento přírodní extrakt ze zelených čajových lístků obsahuje důležité polyfenoly.

Cholin: pomáhá převést tuk na energii tím způsobem, že udržuje normální hladinu metabolismu lipidů5 — perfektní pro záměr ubrat na váze.  

1. Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, snížení pocitu únavy a vyčerpání a k normálnímu duševnímu výkonu.

2. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty

3. V rámci nízkoenergetické diety přispívá glukomananová vláknina ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananové vlákniny denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem.

4. Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, normální hladinu krevní glukózy jako součást zdravého životního stylu, a přispívá k normální hladině glukózy.

5. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

6. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalostní výkonnosti a vytrvalostní kapacity, pomáhá zvyšovat bdělost a ostražitost a zlepšovat koncentraci.

Kdy užívat směs THE Diet?

V nabídce dvou lahodných příchutí — solený karamel a vanilkový krém — perfektní míchaný nápoj pro pocit sytosti během dne nebo jako rychlá proteinová vzpruha před cvičením nebo po něm.

S čím nejlépe účinkuje THE Diet?

THE Diet představuje ideální složení obsahu bílkovin bez postradatelných sacharidů nebo tuku. Pro pomoc se snižováním tělesné hmotnosti zkombinujte s THE Thermo-X — naším složením pro kontrolu hmotnosti té nejvyšší kvality a s vysokým obsahem kofeinu pro svižné cvičení.6

Příchuť Banánový krém: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Kurkumínový extrakt), Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Čokoládové Brownies: Směs bílkovin (83 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Kakaový prášek, Přírodní aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Odtučněný kakaový prášek, Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Jahodový mléčný koktejl: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin) , D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]), Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Šťáva z červené řepy ve formě prášku), Aromatické substance, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma),DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Slaný karamel: Směs bílkovin (85 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Barvivo (Karamel), Sůl, Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac)*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)( Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

Příchuť Vanilkový krém: Směs bílkovin (86 %) (Syrovátkový izolát [Mléko] (Emulgátor: Sojový lecitin), D-Celle ™ (Syrovátkový koncentrát [Mléko]) , Micelle XL ™ (Mléčnýproteinový izolát, Emulgátor (Sojový lecitin))), Aroma (Aromatické látky, Sladidlo (Sukralóza)), Matcha Zelený čaj ve formě prášku, Glukomanan (Konjac))*, Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové (CLA)(Triglyceridy konjugované kyseliny linoleové, Malto-oligosacharidy, Emulgátory (Kaseinát sodný [Mléko], Mono- a Diglyceridy mastných kyselin), Antioxidant (Slunečnicový lecitin)), Extrakt skořice (30:1), Zahušťovadlo (Xanthanová guma), DL-Cholín bitartrát, Kyselina pantothenová, DigeZyme® (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza), Bacillus coagulans GBI-30 6086.

*Glukomanan se ve spojení s dietou založenou na sníženém příjmu energie podílí na snižování váhy. Tohoto efektu je dosaženo při denním příjmu 3 g glukomananu ve 3 dávkách po 1 g, společně s 1-2 sklenicemi vody před jídlem a společně se sníženým příjmem energie. VAROVÁNÍ: Tento produkt není vhodný pro osoby, které mají obtíže s polykáním nebo pro ty, kdo nedodržují pitný režim - zajistěte si vypití 1-2 sklenic vody při každé dávce, aby se látka dostala do žaludku.

Velikost porce - 1 Odměrka (35g)

Porcí v balení - 29 (1 kg), 71 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g V 1 porci
Energetická hodnota 1643 kJ/389 kcal 575 kJ/136 kcal
Tuky 3,7 g 1,3 g
z toho nasycené 1,3 g 0,5 g
Sacharidy 11 g 3,9 g
z toho cukry 4,3 g 1,5 g
Bílkoviny 77 g 27 g
Sůl 0,31 g 0,11 g
  Na 100 g V 1 porci
Kyselina pantothenová 11,4 mg (190 % RHP*) 4,0 mg (67 % RHP*)​

Účinné látky

  Na 100 g V 1 porci
Extrakt skořice (30:1) 0.6 g 0.21 g
Matcha Zelený čaj 3,0 g 1,1 g
Glukomanan (Konjac) 2,9 g 1,0 g
CLA (Konjugovaná kyselina linoleová) 1,4 g 0,5 g
Cholín 300 mg 105 mg

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na variantě s příchutí Jahodový mléčný koktejl při volbě jiné příchuti se nutriční hodnoty mohu lišit maximálně o 10 %.

Rozsah:
Pro

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Banánový krém se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Čokoládové Brownies se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans . Příchuť Jahodový mléčný koktejl se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Slaný karamel se sladidly.

Proteinová směs v prášku připravená k okamžitému použití obohacená o Konjac glukomanan, konjugovanou kyselinu linoleovou, cholín, vitamíny, zelený čaj, extrakt skořice, enzymy a Bacillus coagulans. Příchuť Vanilkový krém se sladidly.

 

Značka:
Myprotein
Diet:
Vegetariánský

Low Fat

Low Sugar

Hodnocení zákazníků

Overall Rating : 4.67 / 5 (3 recenzí)
 • 2 5 star reviews
 • 1 4 star reviews
 • 0 3 star reviews
 • 0 2 star reviews
 • 0 1 star reviews
 

Nejlepší recenze od zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Koktejl se zajímavým složením

Doporučuji v šejkru smíchat s bílým jogurtem. Je z toho lahůdka.

Hodí se:

Dieta.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (0) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Super !!!

Zatím nejlepší protejnák jaký jsem měla !!! Hodí se: Místo svačiny.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (1) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Super !!!

Zatím nejlepší protejnák jaký jsem měla !!! Hodí se: Místo svačiny.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (0) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi

Jiní zákazníci koupili: