• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Sušené Borůvky

Lahodné Borůvky

Příchuť
Balení
Množství

3 ZA CENU 2 NA VYBRANÉ PRODUKTY | Kód: 3ZA2CZ

Sportovních suplementů není nikdy dost, vždy se najde nový produkt nebo příchuť, kterou byste rádi vyzkoušeli! Podlehněte tomu pokušení! Teď si můžete vybrat 3 produkty a zaplatíte pouze 2 - to je přece ideální příležitost udělat si zásoby a vyzkoušet to, o čem jste už dlouho přemýšleli!

*Akce 3 za 2 se vztahuje na VŠE s výjimkou proteinů a již zlevněných produktů. Akce platí do půlnoci 5. března 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

479.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou to Sušené Borůvky?

Sušené Borůvky jsou fantastickým zdrojem energie a poskytují přírodní zdroj energie, vitamínů, minerálů a vlákniny.

Výhody Sušených Borůvek

Obsahují vysoký podíl cukrů, díky kterým jsou rychlým zdrojem energie a skvělou volbou po tréninku v kombinaci např. s proteinovým šejkem. Nicméně, nejedná se o jediný příznivý účinek sušených borůvek:

Přemýšleli jste někdy o tom, proč je některé ovoce a zelenina fialové? Nevadí. My také ne, ale mělo by nás to zajímat. Fialová barva v ovoci a zelenině je způsobená sloučeninami zvané antokyany, forma vitamínu C. Sušení borůvky obsahují minimálně 12mg vitamínů C (15 % RHP) na 100 g. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a jedná se o silný antioxidant.

Pro koho jsou Sušené Borůvky vhodné?

Sušené Borůvky jsou ideální pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj denní příjem sacharidů v přírodní formě jakou je např. ovoce. Jsou skvělé po tréninku současně s proteinovým šejkem, na cesty nebo jako surovina při pečení.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, berte prosím na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství.

Klíčové výhody

 • Lahodná a zdravá svačina
 • Přírodní zdroj vitamínů, minerálů a vlákniny
 • Přírodní zdroj energie

Navrhované využití

Konzumujte jako svačinu nebo součást výživného jídla.

Pro udržení maximální čerstvosti a výživových hodnot tohoto výrobku jej skladujte v uzavíratelném obalu na chladném, suchém místě. Konzumujte jako součást zdravé stravy a vyváženého životního stylu.

Složení

Baleno v továrně zpracovávající arašídy, ořechy a sezam.

Blueberries (55%), Cukr (Sucrose), Slunečnicový olej.

Nutriční informace

Velikost porce (dávky) - 1 Balení (500 g)

Výživové informace

  Na 100 g
Energie 1331 kJ/317 kcal
Tuky 2,5 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 80 g
  z toho cukry 68 g
Vláknina 7,5 g
Bílkoviny 2,5 g
Sůl 0 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Sušené Borůvky

Vybrat obrázek

Sušené Borůvky