• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Pulse V4

Příchuť
Balení
Množství

PRODLOUŽENO! MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

PRODLOUŽENO - MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

Je čas na mega výprodej se slevami až 70%! Maximalizujte své zisky a ušetřete na Vašich oblíbených suplementech až 70%! Teď navíc přidáváme extra slevu 8% na vše, i na již zlevněné produkty!

*Akce platí do půlnoci 26. února 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 70% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 699.00 Kč 524.00 Kč Ušetříte: 175.00 Kč

Přehled produktů

Co je Pulse V4?

Pulse®V4 je k dnešnímu dni nejsilnější předtréninková formule, která kombinuje ty nejefektivnější suplementy. Každá 17g dávka Pulse®V4 poskytuje 9,2 g naši prémiové předtréninkové směsi obsahující Creapure®, AAKG, Beta Alanin a Citrulin Malát plus bohatý profil aminokyselin. Tento výrobek také obsahuje 168,4 mg kofeinu na porci.

Výhody Pulse V4?

Pulse V4 Creapure®Kreatin Monohydrát prokazatelně zlepšuje fyzický výkon u krátkodobého a intenzivního cvičení. Pulse V4 obsahuje průměrně 8 kcal na 17g porci a nabízíme jej ve třech skvělých příchutích Berry Blast, Kyselé jablko a Tropical Storm.

Pro koho je Pulse V4 vhodný?

Pro kohokoliv, kdo chce užívat prémiovou předtréninkovou formuli s nízkým obsahem tuku a s kreatinem a kofeinem. Doporučujeme konzumaci 30 minut před tréninkem.

Varování: Nedoporučujeme konzumovat jakékoliv jiné přípravky obsahující kofein nebo kreatin současně s Pulse®V4, Před konzumací Pulse®V4 doporučujeme vyhledat radu lékaře, pokud neznáte přesně svůj zdravotní stav nebo jste omezeni či náchylní k: vysokému nebo nízkému tlaku, srdeční arytmii, infarktu, nemocem srdce, jater nebo štítné žlázy, úzkosti, depresím, záchvatové poruše, psychickým nemocem, cukrovce, perniciózní anémii, problémům s močením kvůli problému s prostatou nebo berete léky jako MAO inhibitory či jiné. Neužívejte při těhotenství, kojení, náchylnosti k dehydrataci nebo při vystavení vysoké teplotě. Omezte užívání, pokud máte problémy se spánkem, třesavku, točení a bolesti hlavy, nervozitu nebo zvýšené bušení srdce. Pulse®V4 je určen pouze pro zdravé dospělé jedince ve věku 18-50 let. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat.Pulse®V4 musí být skladován v uzavřené a vzduchotěsné nádobě.

 

Klíčové výhody

  • Prémiová předtréninková formule
  • Obsahuje Creapure® a Kofein
  • Bohatý profil aminokyselin

Navrhované využití

Přidejte 200-300 ml vody do shakeru (čím menší množství vody, tím silnější chuť). Poté přidejte 17 g, zatřeste a konzumujte 1x denně.

Poznámka: Doporučujeme porci přesně odměřovat. I když se snažíme poskytnout co nejpřesnější ekvivalent v podobě Myprotein odměrek, tak stále nenahrazují standardní měřící zářízení.

Varování: Vysoký obsah kofeinu. Nedoporučujeme konzumaci dětem, těhotným a kojícím ženám. Obsahuje 150 mg kofeinu na 17g poroci. Obsahuje E129, které může mít vedlejší účinky na děti. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno v továrně zpracovávající mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich vyrobené.

Příchuť Berry Blast: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Příchuť, Kyselina Citronová, Barvivo (E162, E163), Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Modrá malina: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Příchuť, Barvivo (E133), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K).

Příchuť Hroznové víno: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Příchuť, Barvivo (E129, E133), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K).

Příchuť Citrón & Limetka: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Přírodní aroma, Barvivo (E102, E133), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K).

Příchuť Pomeranč: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Přírodní Příchuť, Barvivo (E110), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K).

Příchuť Malinová limonáda: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Přírodní aroma, Barvivo (E129, E133), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K).

Příchuť Kyselé jablko: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát,L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E110, E151).

Příchuť Tropical Storm: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Kyselina citronová, Barvivo (E160a), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Vodní meloun: Kreatin Monohydrát (Creapure®) (24 %), Arginin Alfaketoglutarát, L-Tyrosin, Dextróza, Beta Alanin (7 %), Citrulin Malát, Taurin, Extrakt z Guarany, Kofein (7 %), Aroma, Barvivo (E129), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K).

Nutriční informace

Velikost porce - 1/2 Odměrky (17 g)

Počet porcí v balení - 29 (500 g)

Nutriční informace

  Na porci
Kreatin Monohydrát (Creapure®)     4 g
Arginine Alfaketoglutarát     2,6 g
L-Tyrosin     2,6 g
Beta Alanin     1,3 g
Taurin     872 mg
Citrulin Malát     437 mg
Kofein     164 mg
Extakt z Guarany     106 mg

 

Nutriční informace jsou založeny na příchutí Berry Blast. Nutriční hodnoty ostatních příchutí se mohou lišit.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Pulse v4

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Člověk si toho musí dát trošku víc, ale maká dobře

Mon Jan 16 12:29:00 GMT 2017 o #1 Recenze měsíce

Byly tyto informace užitečné?

Pulse v4

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Člověk si toho musí dát trošku víc, ale maká dobře

Mon Jan 16 12:29:00 GMT 2017 o #1 Recenze měsíce

Byly tyto informace užitečné?

Pulse V4

Vybrat obrázek

Pulse V4