• Vegetariánské

    Vegetariánské

Proteinový Dezert 200 g

Skvěle Chutnající Instantní Dezert

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
219.00 Kč

Přehled produktů

Co je Proteinový Dezert?

Proteinový dezert je instantní dezert s vysokým obsahem bílkovin, který poskytuje unikátní směs proteinů - micelární kasein, kaseinát vápenatý, koncentrát syrovátkových bílkovin a prášek z vaječných bílků. Tento dezert je ideální pro konzumaci ve večerních hodinách pro každého, kdo má chuť na sladké.

Jaké jsou výhody Proteinového Dezertu?

Proteinový dezert poskytuje více než 30 g bílkovin v jedné porci, které přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

Pro koho jsou proteinové dezerty vhodné?

Protein Dessert je ideální pro každého, kdo chce skvěle chutnající dezert, který může být použit jako pozdní noční svačina. Je možné konzumovat bílkovinný dezert v jakýkoliv jiný čas dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Klíčové výhody

  • Skvěle chutnající dezert s vysokým obsahem bílkovin
  • Ideální pro každého, kdo má rád sladké
  • Více než 30 g bílkovin v jedné porci

Navrhované využití

Náš proteinový dezert je speciálně navržen tak, aby přispíval k růstu a udržování svalové hmoty. Jednoduše přidejte 2 velké odměrky (50 g) do Myprotein shakeru s 150-250 ml vody nebo mléka a míchejte, dokud není dosaženo hladké konzistence. Nejlepší ke konzumaci vychlazené. Nechejte v lednici po dobu 10 minut před podáváním.

Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Tento produkt je určen k použití spolu s dodržováním zásad aktivního životního stylu a vyvážené stravy. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Příchuť Čokoládový puding : Bílkovinná směs (59 %) (Micelární Kasein (Mléko), Kaseinát Vápenatý (Mléko), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Prášek z Vaječných Bílků, Hydrolyzovaný Pšeničný Lepek, Peptidy), Střední Řetězce Triglyceridů (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Zpevňovač, Emulgátor (E472c), Maltodextrin (Siřičitany), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), Fosforečnan Draselný, Emulgátor (Sojový Lecitin), Kakaový Prášek, Aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť Jahodová zmrzlina: Bílkovinná směs (62 %) (Micelární Kasein (Mléko), Kaseinát Vápenatý (Mléko), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Prášek z Vaječných Bílků, Hydrolyzovaný Pšeničný Lepek,Peptidy), Střední Řetězce Triglyceridů (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Zpevňovač, Emulgátor (E472c), Maltodextrin (Siřičitany), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), Fosforečnan Draselný, Emulgátor (Sojový Lecitin), Aroma, Barva (Červená Řepa Červená), Sladidlo (Sukralóza)

Nutriční informace

Na 100 g:
Energie (kJ/kcal): 1513/358
Tuk: 7,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g
Sacharidy: 10,4 g
z toho cukry: 1,8 g
Bílkoviny: 62 g
Sůl: 0,4 g
Na 50 g porci:
Energie (kJ/kcal): 756/179
Tuk: 3,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g
Sacharidy: 5,7 g
z toho cukry: 0,9 g
Bílkoviny: 31 g
Sůl: 0,2 g
Nutriční informace odpovídají jahodové příchuti. Další příchutě se mohou mírně lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Proteinový Dezert 200 g

Vybrat obrázek

Proteinový Dezert 200 g
Back to top