• Vegetariánské

    Vegetariánské

Macro:Meal

Náhrada Jídla

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
999.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Macro:Meal je komplexní směs bílkovin, sacharidů a esenciálních mastných kyselin navržená tak, aby ji bylo možné konzumovat jako 1 nápoj. Směs byla navržena pro jedince s hektickým životním stylem, kteří jsou neustále v pohybu či na cestách. Směs je skvělou alternativnou nezdravých svačin a fast foodu.

Proteinová směs obsahuje směs rychlých, středních i pomalých proteinů (syrovátkový izolát, syrovátkový protein koncentrát, mléčný protein a protein z vaječného žloutku) a nabízí tak postupné uvolňování aminokyselin pro udržení čisté svalového hmoty a zahnání hladu po delší časový úsek. Obsahuje minimum tuku. Sacharidy ve směsi mají nízký glykemický index (pravé skotské ovesné vločky a aktivovaný ječmen) pro pomalé uvolňování energie a prevenci přílišné sekrece inzulinu.

Esenciální mastné kyseliny (EFA) obsahují prášek z lněného semínka a aktivovaný ječmen. EFA hrají zásadní roli v produkci energie, efektivní funkci nervového systému, trávení a imunitním systému.

Klíčové výhody

  • Více než 25 g bílkovin v 1 porci
  • Nízký GI sacharidů pro postupné uvolňování energie
  • Obsahuje esenciální mastné kyseliny nezbytné pro Vaše zdraví

Navrhované využití

Tento šejk byl navržen tak, aby poskytl vyrovnaný poměr bílkovin (1:1), které přispívají k růstu svalové hmoty, a sacharidů pro regeneraci svalů po tréninku. Přidejte jeden balíček (80 g) do 250 - 350 ml vody nebo mléky do MyProtein šejkru a konzumujte 30 minut před a/nebo po tréninku. Alternativně konzumujte kdykoliv během dne pro navýšení příjmu kalorií. Příznivé účinky jsou získány konzumací sacharidů v poměru 4 g na 1kg hmotnosti během prvních 4 hodin (a ne více než 6 hodin) po tréninku.

Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah přímého slunečního záření. Tento výrobek je doplněk stravy k aktivnímu životnímu stylu a vyvážené stravě. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny jsou označeny tučně.

Příchuť Jemná čokoláda: Směs sacharidů (38 %) (Mletý Oves, Aktivovaný*®* ječmen ), Proteinová směs (34 %) (Syrovátkový proteinový koncentrát (Mléko), Mléčný proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6 %), Emulgátory (Sojový Lecithin), Kakaový prášek, Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza)

Příchuť Jahoda&Smetana: Směs sacharidů (38 %) (Mletý Oves, Aktivovaný*®* ječmen), Proteinová směs (34 %) (Syrovátkový proteinový koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6 %), Emulgátory (Sojový Lecithin), Ochucovadla, Barviva (Červená řepa), Sladidla (Sukralóza)

Bez příchuti: Směs sacharidů (38 %) (Mletý Oves, Aktivovaný*®* ječmen), Proteinová směs (34 %) (Syrovátkový proteinový koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6 %), Emulgátory (Sojový Lecithin)

Vanilková příchuť: Směs sacahridů (38 %) (Mletý Oves, Aktivovaný*®* ječmen), Proteinová Směs (34 %) (Syrovátkový proteinový koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6 %), Emulgátory (Sojový Lecithin), Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza),

Nutriční informace

Velikost 1 porce - 1 porce (80 g)

Počet porcí v balení - 30 (2,4kg)

Výživové informace

  Na 100 g Na 1 porci *RHP
Energie 1576 kJ/374 kcal 1261 kJ/299 kcal 15 %
Tuky 7,6 g 6,1 g 9 %
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 1,4 g 7 %
Sacharidy 38 g 30 g 12 %
  z toho cukry 1,9 g 1,5 g 2 %
Bílkoviny 35 g 28 g 56 %
Sůl 0,50 g 0,40 g 7 %

 

* Refereční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace jsou založeny na neochucené variantě. Výživové hodnoty ostatních příchutí se mohou lišit až o 10 %

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Macro:Meal

Vybrat obrázek

Macro:Meal
Back to top