• Vegetariánské

    Vegetariánské

Impact Whey Isolate (Vzorek)

Ethanol syrovátkový proteinový izolát

Příchuť
Balení
Množství

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
37.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Impact Whey Isolate?

Impact Whey Isolate je nejčistší syrovátkový protein k dostání s více než 90 % bílkovin a nízkým obsahem tuku (0,25 g) a sacharidů (0,17 g) v jedné porci, což je méně než u většiny syrovátkových proteinů. Má také komplexní aminokyselinový profil, poskytující esenciální aminokyseliny (EAA) a více než 2 g leucinu v porci.

Výhody Impact Whey Isolate

Impact Whey Isolate je ideální zejména pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj denní příjem bílkovin nebo chtějí rychlý zdroj bílkovin před či po cvičení. Díky vysokému obsahu bílkovin (22 g v 1 porci) přispěje k růstu a udržení svalové hmoty. Impact Whey Isolate je dostupný v mnoha různých příchutích včetně spektra přírodních.

Pro koho je Impact Whey Isolate vhodný?

Impact Whey Isolate je ideální pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin. Syrovátkový proteinový izolát je ideální pokud chcete zvětšit objem svalů, snížit tělesnou hmotnost či zlepšit svalovou regeneraci.

Jak užívat Impact Whey Isolate?

Doporučuje se užívat Impact Whey Isolate buď před, nebo po cvičení, nebo kdykoliv během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin. Whey protein isolate slouží jako lahodný nápoj, ovšem při troše kreativity ho můžete přidat i do různých koláčů a dezertů!

Klíčové výhody

  • 90 % bílkovin v porci
  • Nízký obsah sacharidů a tuku
  • Přispívá k budování a udržení svalové hmoty

Navrhované využití

Přidejte 150-250 ml (350-400 ml při příchutích Černý rybíz, Jablko, Malina, Pomeranč & Passion Fruit) do jednoho z našich šejkrů s vodou či mlékem (čím méně tekutiny použijete, tím hustší nápoj bude). Přidejte 1 velkou MP odměrku (25 g), protřepejte a můžete konzumovat.

Užívejte 2-3 krát denně nebo podle potřeby. 1 plná velká MP plastová odměrka váží 25 g.

Složení

Ethanol syrovátkový izolát*, kakaový prášek (pouze čokoládová příchuť), aroma (pouze ochucené verze), přírodní aroma (pouze přírodní verze), kyselina citronová (pouze příchuť malina), emulgátor (sójový lecitin), sladidlo (sukralóza® [pouze ochucené verze ]), barviva (červená řepa [příchutě malina, jahodová smetana, černý rybíz a jablko & malina], antokyaninového zabarvení [pouze příchuť malina], kurkumin [pouze příchuť banán], karoteny [pouze příchuť Orange & Passion fruit]). *Z Mléka

Přírodní Příchutě Whey Protein Isolate *, kakaový prášek (pouze příchuť přírodní čokoláda), přírodní aroma (pouze přírodní verze příchutí), barviva (červená řepa [pouze příchuť přírodní jahoda], kurkumin [pouze příchuť přírodní banán]), sladidlo (sukralóza®) , emulgátor (sójový lecitin). * Z mléka

Nutriční informace

Na 25 g:
Energie: 92,5Kcal
Energie: 393,3kJ
Bílkoviny (suchý základ): 23,0 g
Bílkoviny: 22,25 g
Tuk: 0,25 g
Sacharidy: 0,17 g
Vápník: 100,0mg
Cholesterol: 0,5mg

Berte prosím na vědomí, že nutriční informace jsou založeny na neochucené verzi. Při výběru jiné příchutě se objem bílkovin sníží přibližně o 3 %, avšak při čokoládové kvůli obsahu kakaa se sníží přibližně o 8 %.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

4.0

4.0

(1 recenzi)

  • 5    0
  • 4    1
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Třídit

vzorek

Celkově:

4

Chuť:

4

Účinnost:

5

Složení super, chuť vanilka také jen trochu umělá. Jinak super.

Fri Feb 17 11:20:22 GMT 2017 o Karol

Byly tyto informace užitečné?

Impact Whey Isolate (Vzorek)

Vybrat obrázek

Impact Whey Isolate (Vzorek)
Back to top