HydroFuel Elite

Sportovní nápoj nové generace

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
229.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

HydroFuel Elite je produkt testovaný během sportovního programu ve spolupráci se světovou antidopingovou agenturou (WADA) a získal akreditaci ISO 17025, která zaručuje, že tento produkt byl testován na přirozeně se vyskytující zakázané látky.

Proč jsme vytvořili HydroFuel Elite?

Dlouhodobá fyzická zátěž vede k vyprázdnění svalových zásob glykogenu a snížení hladiny elektrolytů. Toto se projeví sníženou energií a vede ke zhoršení výkonu. Klíčové elektrolyty jako hořčík se podílí na normání funkčnosti svalstva a elektrolytické rovnováze, a proto je nezbytné je doplňovat v průběhu tréninku.

Jak jsme vytvořili HydroFuel Elite?

HydroFuel Elite byl vytvořen k hydrataci a dodání energie Vašemu tělu. Dva druhy sacharidů byly použity k zajištění maximálního přísunu energie. Směs čtyř druhů elektrolytů byla vytvořena k doplnění solí ztracených při pocení. Mnoho dalších látek bylo přidáno k vytvoření špičkového sportovního nápoje nové generace.

Hlavní výhody

S množstvím až 7 g sacharidů na 100 ml, HydroFuel Elite poskytuje energii potřebnou pro udržení výkonu. S obsahem sodíku, hořčíku, draslíku a vápníku se HydroFuel Elite podílí na vyvážené hladině elektrolytů. Jako bonus obsahuje HydroFuel Elite velké množství vitamínů k podpoření imunitního systému. Jako zdroj Vitamínů B1, B2 & B5 HydroFuel Elite se podílí na:

-        Snížení únavy

-        Normální funkčnosti metabolismu

-        Ochraně červených krvinek

Do tohoto inovativního nápoje jsme také přidali Vitamin C, který se podílí na:

-        Normální funkčnosti imunitního & nervového systému

-        Normální funkčnosti mozku

-        ochraně buněk před oxidací (Antioxidant)

Nakonec byly do HydroFuel Elite přidány 3 g větvených aminokyselin. Tělo není schopné si tyto větvené aminokyseliny vytvořit, a proto je nezbytné je doplňovat z vnějších zdrojů. Zvlášť významný mix aminokyselin, BCAA, tvoří až 35 % veškeré lidské svalové hmoty.

Je tento podukt pro mě?

Každý atlet, podstupující intenzivní trénink, může těžit výhody z tohoto lahodného a osvěžujícího nápoje. Konzumujte během nebo po tréninku.

Klíčové výhody

  • Sacharidy s variabilním použitím
  • Směs vitamínů a elektrolytů
  • 3 g BCAA

Navrhované využití

Při tréninku je doporučeno konzumovat 60 g sacharidů za hodinu. Z toho důvodu konzumujte přibližně 2 láhve HydroFuel za hodinu.

Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Produkt není vhodný pro vegetariány. Minimální trvanlivost do: Viz hrdlo láhve.

 

Složení

Příchuť Bobule Acai: Voda, Glukóza, Fruktóza, Větvené aminokyseliny (0,6 %) (L-Valin, L-Leucin, L-Izoleucin), Elektrolyty (0,5 %) (Sodík, Draslík, Hořčík, Vápník), Regulátor kyselosti (Kyselina citronová), Barvivo (Šťáva z černého rybízu v koncentrátu), Aroma, Stabilizátory (Arabská guma, Estery glycerolu z přírodní pryskyřice), Konzervanty (Sorbát draselný, Benzoát draselný), Antioxidant (Kyselina askorbová), Vitamíny (0,01 %) (Vitamin C, Riboflavin, Thiamin, Kyselina pantothenová), Sladidlo (Sukralóza).

Nutriční informace

Velikost porce - 1 láhev

Nutriční hodnoty

  Na 100 ml
Energie 130 kJ/31 kcal
Tuky 0 g
  z toho nasycené 0 g
Sacharidy 7,0 g
  Z toho cukry 7,0 g
Bílkoviny 0,6 g
Sůl 0,7 g
    Na 100 ml *RHP
Vitamin C 4,8 mg 6 %
Thiamin 0,1 mg 9 %
Riboflavin 0,1 mg 7 %
Kyselina pantothenová 0,4 mg 7 %
Hořčík 12 mg 3 %

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové hodnoty jsou založeny na produktu s pomerančovou příchutí. Při volbě jiné příchuti se informace mohou lišit maximálně o 15 %.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

HydroFuel Elite

Vybrat obrázek

HydroFuel Elite
Back to top