Glukosamin HCL a Chondroitin

900 mg

Příchuť
Balení
Množství
SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

Ušetřete až 40% na Vašich oblíbených tabletách a aminokyselinách! Vyberte si z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci - Kreatin Monohydrát, Glutamin a BCAA a také z doplňků pro Vaše zdraví jako jsou Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 a mnoho dalších.

* Akce platí do půlnoci 24. září 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
zněla: 629.00 Kč 535.00 Kč Ušetříte: 94.00 Kč

Přehled produktů

Doplněním Glukosaminu HCL zvyšujete schopnost těla na zotavení kloubů a jejich zdravou funkci. Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů tím, že přitahuje tekutinu do chrupavky. Kombinace těchto složek poskytuje extrémně silný doplněk pro podporu vašich kloubů.

Glukosamin HCL poskytuje o 40 % více glukosaminu než standardní glukosamin sulfát. Síla glukosaminu je důležitá zejména pro ty, kteří jsou fyzicky aktivní a cvičí pravidelně, protože jsou náchylnější k předčasné degeneraci kloubů kvůli opakovaným pohybům při cvičení. Chondroitin sulfát je hlavní složkou crupavky a bylo v mnoha testech prokázáné, že zmírňuje bolesti kloubů.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Efektivní péče o klouby
  • Podporuje zdraví kloubů
  • Pomáhá při tvorbě chrupavky

Navrhované využití

Jako doplněk stravy užívejte 1-2 tablety denně nejlépe s jídem.

Dávkování: 1-2 tablety

Balení: 120 tablet tj. 120 nebo 60 dávek

Složení

Glukosamin HCl, Chondroitin Sulfát*, Plnící látka (Mikrokrystalická celulóza), Protispékavé látky (Stearát hořčíku, Oxid křemičitý).

*Chondroitin z ptačích zdrojů

Alergeny:

Vyrobeno v zařízení, kde je také zpracováváno mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Nutriční informace

Složení: 1 tableta
Glukosamin: 500 mg
Chondroitin Sulfát: 400 mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Glukosamin HCL a Chondroitin

Vybrat obrázek

Glukosamin HCL a Chondroitin
Back to top