Glukosamin HCL a Chondroitin

900 mg

Příchuť
Balení
Množství

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
629.00 Kč

Přehled produktů

Doplněním Glukosaminu HCL zvyšujete schopnost těla na zotavení kloubů a jejich zdravou funkci. Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů tím, že přitahuje tekutinu do chrupavky. Kombinace těchto složek poskytuje extrémně silný doplněk pro podporu vašich kloubů.

Glukosamin HCL poskytuje o 40 % více glukosaminu než standardní glukosamin sulfát. Síla glukosaminu je důležitá zejména pro ty, kteří jsou fyzicky aktivní a cvičí pravidelně, protože jsou náchylnější k předčasné degeneraci kloubů kvůli opakovaným pohybům při cvičení. Chondroitin sulfát je hlavní složkou crupavky a bylo v mnoha testech prokázáné, že zmírňuje bolesti kloubů.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Efektivní péče o klouby
  • Podporuje zdraví kloubů
  • Pomáhá při tvorbě chrupavky

Navrhované využití

Jako doplněk stravy užívejte 1-2 tablety denně nejlépe s jídem.

Dávkování: 1-2 tablety

Balení: 120 tablet tj. 120 nebo 60 dávek

Složení

Glukosamin HCl, Chondroitin Sulfát*, Plnící látka (Mikrokrystalická celulóza), Protispékavé látky (Stearát hořčíku, Oxid křemičitý).

*Chondroitin z ptačích zdrojů

Alergeny:

Vyrobeno v zařízení, kde je také zpracováváno mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Nutriční informace

Složení: 1 tableta
Glukosamin: 500 mg
Chondroitin Sulfát: 400 mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Glukosamin HCL a Chondroitin

Vybrat obrázek

Glukosamin HCL a Chondroitin
Back to top