Fitness Balíček Pro Ženy

Příchuť
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
2533.00 Kč

Přehled produktů

Představujeme vám Balíček na spalování tuku pro ženy, unikátní kombinaci produktů vybranou našimi odborníky pro pomoc s Vašimi novoročními předsevzetími. Díky obsahu našich nejprodávanějších produktů je tento balíček vhodný pro úplné začátečníky i pro zkušené návštěvníky fitness center.

Impact Diet Whey - 1,45 kg

Začněme s Impact Diet Whey - jednoduchou směsí proteinů, která přispěje k růstu a udržení svalové hmoty spolu s přidaným zeleným čajem a L-Karnitinem. Impact Diet Whey se většinou konzumuje jako běžný nápoj, ale s trochou kreativity je možná ho přidat do svých oblíbených dezertů a receptů pro zvýšení objemu proteinů.

Thermopure - 90 kapslí

V balíčku následuje Thermopure, který poskytuje úžasnou kombinaci kofeinu a vitamínů B6 a B12 pro zlepšení koncentrace a snížená pocitu únavy a vyčerpání. To ale není vše, neboť Thermopure obsahuje zástupce dalších důležitých ingrediencí, mezi které patří L-Tyrozin, L-Teanin a Bioperin.

CLA - 60 kapslí

Přidali sme také CLA kapsle, které poskytují 1000 mg konjugované kyseliny linolové v jedné kapsli. Díky extrahování z oleje světlice barvířské naše CLA kapsle obsahují přírodně se vyskytující nasycené kyseliny, které jsou obsažené v běžných potravinách jako mléko, sýr, jehněčí a hovězí.

Extrakt ze zeleného čaje- 120 tablet

Balíček obsahuje extrakt ze zeleného čaje - náš nejoblíbenější doplňek na hubnutí. Tato ingredience se běžně konzumuje v podobě horkého nápoje, tento produkt Vám však zajistí pohodlnější a praktičtější způsob konzumace pro snazší dodržení dietního režimu, obzvlášť pokud vedete rušný životní styl.

Omega 3 - 90 kapslí

Do balíčku jsme zařadili i Omega 3, esenciální mastnou kyselinu, která přispívá ke správné funkci srdce. Lidské tělo není schopné si Omega 3 vytvořit, a proto je potřeba ho dodávat jako součást výživy v potravinách, mezi něž patří losos, makrela nebo sardinky. Omega 3 kapsle představují skvělou anternativu k těmto potravinám, obzvláště pokud si němůžete dovolit pravidelnou konzumaci čerstvých ryb.

Active Women - 120 tablet

Abychom zajistili, že Váš trénink nikdy neskončí, přidali jsme do balíčku i směs vitamínů Active Women, vyvinutou speciálně pro ženy, obsahující komplexní směs vitamínů a minerálů. Active Women posiluje imunitní systém a přispívá k jeho správné funkci.

Klíčové výhody

  • Zlepšuje výkon
  • Výborný poměr kvality a ceny
  • Perfektní pro začátečníky i pravidelné návštěvníky fitness center

Navrhované využití

Pozrite sa na jednotlivú stránku produktu.

Složení

Složení najdete na produktových stránkách jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Pozrite sa na jednotlivú stránku produktu.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Fitness Balíček Pro Ženy

Vybrat obrázek

Fitness Balíček Pro Ženy
Back to top