DRCaps® Kreatin Monohydrát

Postupné Uvolňování Kreatinu

Příchuť
Balení
Množství

3 ZA CENU 2 NA VYBRANÉ PRODUKTY | Kód: 3ZA2CZ

Sportovních suplementů není nikdy dost, vždy se najde nový produkt nebo příchuť, kterou byste rádi vyzkoušeli! Podlehněte tomu pokušení! Teď si můžete vybrat 3 produkty a zaplatíte pouze 2 - to je přece ideální příležitost udělat si zásoby a vyzkoušet to, o čem jste už dlouho přemýšleli!

*Akce 3 za 2 se vztahuje na VŠE s výjimkou proteinů a již zlevněných produktů. Akce platí do půlnoci 5. března 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

389.00 Kč

Přehled produktů

DRCaps® Kreatinové kapsle jsou revolučním způsobem jako konzumovat tento důležitý doplněk. Tyto kapsle jsou vhodné pro vegetariány. Umožňují postupné uvolňování kreatinu po delší dobu.

Příjem 3 g kreatinu denně zvyšuje fyzický výkon při krátkém a intenzivním cvičení a je proto ideální pro lidi, kteří vykonávají explozivní pohyby, jako například kulturisté nebo vzpěrači. Kreatin se ve velkých množstvích nachází v červeném mase, což však může být problém pro vegetariány a vegany. Proto jsme vytvořili tyto DRCaps® kreatinové kapsle, které jsou ideální nejen pro vegetariány a vegany, ale i pro každého, kdo chce zvýšit svůj výkon.

DRCaps® a DRCaps® a jejich design jsou obchodní značky používané na základě licence. 

Klíčové výhody

  • DRCaps® Kapsle s postupným uvolňováním
  • Ideální pro silové sporty
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

Navrhované využití

Konzumujte 4 kapsle 1-2 krát denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Kreatin monohydrát, vegetariánská kapsle (hydroxypropyl methylcelulosa), látka proti spékání (stearan hořečnatý).

Nutriční informace

Velikost porce- 4 kapsle denně

Počet porcí v balení - 90 kapslí (22 porcí), 180 kapslí (45 porcí)

Typické Nutriční Informace

      Na Porci
Kreatin Monohydrát   3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

DRCaps® Kreatin Monohydrát

Vybrat obrázek

DRCaps® Kreatin Monohydrát