• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Dr Zak’s High Protein Bagely

Dostupné v příchutích Skořice&Rozinka a Vícezrnná&Semínka

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
139.00 Kč

Přehled produktů

S více než dvojnásobným množstvím bílkovin než standardní bagely v supermarketu nabíží Dr.Zak’s High Protein Bagely pohodlnou a chutnou formu vysokoproteinového jídla.

Vyrobeno ze speciální směsi proteinového isolátu, každý bagel poskytuje 24 gramů bílkovin, čímž podporuje růst a udržení svalové hmoty.

Mimo úžasný výživový profil, naše bagely jsou extrémně univerzální a mohou být kombinovány s jinými vysokoproteinovými jídly jako je např. náš High Protein Cheese nebo naše slavná ořechová másla, čímž získáte ultimátní vysokobílkovinné jídlo.

Dr Zak’s High Protein Bagely jsou dostupné v příchutích Skořice&Rozinka a Vícezrnná&Semínka, takže si můžete vybrat mezi sladkou a slanou variantou.

Tyto bagely jsou ideální pro každého, kdo chce navýšit denní příjem bílkovin. Navíc obsahují menší množství sacharidů než standardní bagely ze supermarketu.

Klíčové výhody

  • Více než 2x větší množství bílkovin než standardní bagely
  • O 28 % méně sacharidů než bagely ze supermarketu
  • Skvělé s našimi ořechovými másly nebo proteinovým sýrem

Navrhované využití

Konzumujte jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření, spotřebujte do 4 dny a před datem spotřeby uvedeném na obalu. Pro udržení bagelů v čerstvém stavu je uzavřete. Vhodné ke zmrazení: Zmrazte uzavřené v den nákupu a zkonzumujte do 3 měsíců. Zmražené bagely před konzumací rozmrazte. Po rozmražení nedoporučujeme znovuzmražení. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně

. Může také obsahovat ořechy a sezamová semínka, vejce a mléko.

Skořice & Rozinka: Celozrnná pšeničná mouka, Pšeničná mouka obohacená o vitamíny a minerály, Uhličitan vápenatý, Železo, Thiamin, Niacin), Proteinová směs (21 %) (Pšeničný proteinový isolát, Pšeničný lepek, Hrachový proteinový isolát), Voda, Rozinky (6 %), Ovesný Toping (3 %), Pšeničné otruby, Ovocný džus z koncentrátu (z jablka, hrušky, hroznového vína), rýžový škrob, Kvasnice, Cukr, Sladová pšeničná mouka, sůl, Mletá skořice (0,3 %), směs koření, Emulgátory (Mono-a Di-Glyceridy mastných kyselin), Řepkový olej, Sojová mouka, Konzervant (Kyselina sorbová), Slunečnicový olej, Látka upravující mouku (Kyselina askorbová).

Vícezrnná&Semínka: Celozrnná Pšeničná mouka obohacená o vitamíny a minerály, Uhličitan vápenatý, Železo, Thiamin, Niacin), Proteinová směs (21 %) (Pšeničný proteinový isolát, Pšeničný lepek, Hrachový proteinový isolát), Voda, Vicezrnný Toping (7 %) (Mák, Slunečnicová semínka, Hnědá lněná semínka, Ječmenné vločky), Hnědý len, Ovocný džus z koncentrátu (z jablka, hrušky, hroznového vína), rýžový škrob, Kvasnice, Cukr, Sladová pšeničná mouka, sůl, Mletá skořice (0,3 %), směs koření, Emulgátory (Mono-a Di-Glyceridy mastných kyselin), Řepkový olej, Sojová mouka, Konzervant (Kyselina sorbová), Slunečnnicový olej, Látka upravující mouku(Kyselina askorbová).

Nutriční informace

Velikost porce - 1 Bagel (100 g)

Nutriční informace

  Na 100 g
Energetická hodnota 1240 kJ/294 kcal
Tuky 6,3 g
z toho nasycené 1,3 g
Sacharidy 31 g
z toho cukry 4,4 g
Vláknina 4,9 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 0,4 g

 

Nutriční informace jsou založeny na příchuti bagelu Vícezrnný & Semínka. V případě jiné příchuti se mohou nutriční hodnoty lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Dr Zak’s High Protein Bagely

Vybrat obrázek

Dr Zak’s High Protein Bagely
Back to top