Balíček na spalování tuku pro muže

Příchuť
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
3273.00 Kč

Přehled produktů

Představujeme vám Balíček na spalování tuku pro muže, unikátní kombinaci produktů vybranou našimi odborníky pro pomoc s Vašimi novoročními předsevzetími. Díky obsahu našich nejprodávanějších produktů je tento balíček vhodný pro úplné začátečníky i pro zkušené návštěvníky fitness center.

MYPRE™, Vodní Meloun, 500 g

Začněme s MYPRE™, výbušnou předtréninkovou směsí obsahující množství klíčových ingrediencí, které ve společné kombinaci pomohou zlepšit Váš výkon. MYPRE™ obsahuje předtréninkovou směs základních ládek včetně BCAA 2:1:1 a kombinace kreatinů, což jej činí perfektním pro každé cvičení.

Impact Diet Whey - 1,45 kg

Dalším produktem tohoto balíčku je Impact Diet Whey - jednoduchá směs proteinů, která přispěje k růstu a udržení svalové hmoty spolu s přidaným zeleným čajem a L-Karnitinem. Impact Diet Whey se většinou konzumuje jako běžný nápoj, ale s trochou kreativity je možná ho přidat do svých oblíbených dezertů a receptů pro zvýšení objemu proteinů.

Thermopure - 90 kapslí & CLA - 60 kapslí

Jako hlavní součást balíčku jsme přidali naše dva nejprodávanější produkty používané pro dietu - Thermopure a CLA. Thermopure poskytuje úžasnou kombinaci kofeinu a vitamínů B6 a B12 pro zlepšení koncentrace a snížená pocitu únavy a vyčerpání. To ale není vše, neboť Thermopure obsahuje zástupce dalších důležitých ingrediencí, mezi které patří L-Tyrozin, L-Teanin a Bioperin. CLA poskytuje 1000 mg konjugované kyseliny linolové v jedné kapsli. Díky extrahování z oleje světlice barvířské naše CLA kapsle obsahují přírodně se vyskytující nasycené kyseliny, které jsou obsažené v běžných potravinách jako mléko, sýr, jehněčí a hovězí.

Omega 3 - 90 kapslí

Do balíčku jsme zařadili i Omega 3, esenciální mastnou kyselinu, která přispívá ke správné funkci srdce. Lidské tělo není schopné si Omega 3 vytvořit, a proto je potřeba ho tělu dodávat jako součást výživy v potravinách, mezi něž patří losos, makrela nebo sardinky. Omega 3 kapsle představují skvělou anternativu k těmto potravinám, obzvláště pokud si němůžete dovolit pravidelnou konzumaci čerstvých ryb.

Alpha Men - 120 tablet

Abychom zajistili, že Váš trénink nikdy neskončí, přidali jsme do balíčku i směs vitamínů Alpha Men, vyvinutou speciálně pro muže, obsahující komplexní směs vitamínů a minerálů. Alpha Men posiluje imunitní systém a přispívá k jeho správné funkci.

Klíčové výhody

  • Zlepšuje výkon
  • Výborný poměr kvality a ceny
  • Perfektní pro začátečníky i pravidelné návštěvníky fitness center

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů

Složení

Složení najdete na produktových stránkách jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Třídit

Enormní hodnota za Vaše peníze

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

5

Účinnost:

5

Balíček obsahuje vše, co si běžný smrtelník který posiluje, nebo se snaží zhubnout a jeho zdraví mu není lhostejné. Hrdinou celého balíčku je jednoznačně protein nejvyšší jakosti nyní se sníženým počtem sacharidů - Impact Diet Whey. Použití je pestré, od doplňku stravy ve formě doplnění chybějících bílkovin až po náhradu dopolední/odpolední svačiny. MYPRE jakožto silný nabuzovač hodnotím také velmi kladně. Thermopure Vám pomůže nastartovat tělo a pomlůže Vám i s udržováním a formováním metabolismu. CLA je naprosto skvelý zdroj kyseliny linoleové. OMEGA 3 zase této esenciální kyseliny. A jako třešnička na dortu i multivitamíny Alpha Men, které Vám pomohou dohnat deficit minerálů a vitamínu po Vašem náročném tréninku. Skvělé, výhodné, prvotřídní. Hodí se: Voda, Mléko, Arašídové máslo

Fri Oct 14 19:49:47 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Balíček na spalování tuku pro muže

Vybrat obrázek

Balíček na spalování tuku pro muže
Back to top