POSLEDNÍ ŠANCE 40% NA BESTSELLERY | KÓD: RYCHLE
DOPRAVA ZDARMA OD 600KČ A DÁRKY OD 1300KČ
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Nejlepší suplementy s vlákninou

Naše suplementy obsahují přírodní vlákninu a jsou skvělé pro udržování celkového zdraví a a tělesné pohody.

Nejlepší svačina s vysokým obsahem vlákniny

Protein Light Bar


Citrónový cheesecake, Čokoláda, Mandle a vanilka a Karamel s arašídy, to jsou některé z úžasných příchutí, které nabízí naše Protein Light Bar. Nabízí také 20 g bílkovin, 2,6 g sacharidů a masivních 26 g vlákniny, díky kterým je tato lahodná tyčinka perfektní svačinkou mezi jídly a také ideální partner na cesty.


Zlepšuje také váš příjem aminokyselin bez ohledu na to, jestli cvičíte nebo jen chcete zlepšit svůj zdravotní stav prostřednictvím diety. Toto je perfektní proteinová svačinka!


Kup teď

Nejlepší suplement s jablečnou vlákninou

100% Jablečná vláknina


Skvělá pro přidání do koktejlů pro zvýšení příjmu vlákniny – ta je super důležitá pro vaši vyváženou dietu – naše 100% jablečná vláknina je vhodná pro ty, kdo chtějí užívat rozpustnou i nerozpustnou vlákninu v praktické podobě.


Kromě koktejlů ji můžete také přidat do jiných jídel, včetně dezertů.


Kup teď

Nejlepší tablety pro shazování váhy

Glukomanan


Glukomanan se při dietě s omezeným příjmem energie podílí na snižování váhy a je proto populární ve fitness komunitě.


Každá naše kapsle obsahuje 500 mg této látky a jde tak o super praktický způsob, jak ho dostat do vaší stravy. Ať chcete vyrýsovat nebo shodit pár kilo, naše kapsle jsou skvělou volbou.


Kup teď

Nejlepší zdroj vlákniny

100% lněné semínko v prášku


Pokud chcete zvýšit svůj příjem kalorií během objemové fáze a zvýšit váš příjem esenciálních mastných kyselin, naše 100% lněné semínko v prášku je ideální volbou.


Někdy může být náročně dostat do sebe množství vlákniny, kterou potřebujete, z vaší stravy – cena, příprava jídla při hektickém dni. Náš snadno připravitelný koktejl je proto cenově a časově efektivní řešení.


Kup teď