SLEVA 45% TÉMĚŘ NA VŠE* | Použijte Kód: IWCZ
+ Až 2 Dárky Zdarma od 1300 Kč a od 1800 kč

A woman wearing MP gym clothing sat on a window ledge stretching with the text 'You're Already Ready - MYPROTEIN' overlaying the image.

Už Jsi Připraven.


Fitness je proces. Nezáleží na tom, jestli jste na 1. nebo 1000. místě. dnů. Vaše cesta je spojena s dobrým úmyslem. Nezáleží na tom, kde jste nebo kam jdete. Pokud jste zde, jste již připraveni.

Od průvodců výživou a tréninkem až po motivaci a další. Vše, co potřebujete k nastartování zdravějšího aktivního životního stylu v roce 2023.

Připojte se k nám.

Oblečení

Věřte nám, že když budete nosit kvalitní aktivní oblečení, poznáte rozdíl. Nejlepší aktivní oblečení je vyrobeno ze specifických materiálů a funkcí, které vám pomohou udržet se v pohodlí a komfortu, abyste mohli svůj výkon posunout na vyšší úroveň. Vypadejte dobře a ciťte se skvěle v aktivním oblečení a nenechte se při tréninku rozptylovat!

Poskládej Si Svůj Balíček

Výživa na míru.

Ať už se věnujete posilovně, běháte pro zábavu nebo prostě chcete žít zdravějším aktivním životním stylem, sestavte si vlastní balíček, který podpoří váš cíl.

Výživa

Vyzkoušejte, co vám vyhovuje. V úhledné krabičce se vzorky si můžete prohlédnout produkty plné bílkovin a zdravější snacky.


Motivation

Hudba pro motivaci. 

Seznamy skladeb navržené tak, aby podporovaly váš cíl, s melodiemi založenými na BPM pro energické cvičení nebo zpomalenými skladbami pro kontrolovanější rytmus a uvědomění.


FAQs

A man workout out on a rowing machine at home with the words 'You're Already Ready - MYPROTEIN' overlaying.