Six Nations Balík

Produkty navržené pro hráče rugby

Příchuť

KUP VÍC, UŠETŘI VÍC - SLEVA AŽ 30% | Kód: USETRI30CZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉ OBJEDNÁVCE

  • - Nakupte za 2700 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ
  • - Nakupte za 2200 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ
  • - Nakupte za 1700 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

Akce platí do půlnoci 22. února 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ

zněla: 2735.00 Kč 2188.00 Kč Ušetříte: 547.00 Kč

Přehled produktů

Tento Balíček Six Nations podpoří Vaši sílu a výkon bez ohledu na to, v jakém hrajete týmu. Rugby je extrémně fyzicky náročný sport, a proto je nesmírně důležitá správná výživa, nejen pro podporu regenerace mezi zápasy.

V Myprotein jsme vytvořili balíček přímo na míru pro hráče rugby, abychom jim zajistili dostatečný příjem správných živin během celého dne. Balíček zahrnuje 5 různých produktů, které pomohou posunout Váš výkon o stupeň výše.

Recovery XS

Recovery XS je unikátní směs bílkovin, sacharidů, vitamínu C, kreatinu a elektrolytů. Obsahuje 4,5 g aminokyselin a 3 g Creapure® v jedné porci. Recovery XS poskytuje více než 24 g bílkovin v jedné porci, které jsou získané ze syrovátkového proteinového izolátu a přispívají k udržování a růstu čisté svalové hmoty.

Kreatin

Kreatin Monohydrát pomáhá zvyšovat fyzický výkon při krátkych silových a vysokointenzivních pohybech a je ideální pro sporty, kde je potřebná výbušnost, mezi něž bezpochyby patří rugby.

Zinek a Hořčík

Užívání Zinku a Hořčíku má množství příznivých účinků na zdraví a funkci těla. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů a udržuje zdraví kostí a zubů a normální funkci svalů. Zinek přispívá k udržení normálního metabolizmu testosteronu.

Vitamín D3

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tuku, který se vytváří pod kůží při působení slunečního světla. Během zimy, při nedostatku slunečných dní, trpí naše tělo nedostatkem vitamínu D3 a proto je vhodné ho dodávat pomocí doplňků stravy.

Protein Brownie

Naše Proteinové Brownies jsou vyrobené z toho nejkvalitnejšího kakaa a obsahují kousky kvalitní čokolády. Jsou nejnovějším přírůstkem do našeho sortimentu svačin a jsou ideální na cesty pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

Klíčové výhody

  • 5 produktů určených pro hráče rugby
  • Lepší regenerace mezi tréninky a zápasy
  • Zvyšuje sílu a výkonnost

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Six Nations Balík

Vybrat obrázek

Six Nations Balík