Six Nations Balík

Produkty navržené pro hráče rugby

Příchuť

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 2735.00 Kč 2188.00 Kč Ušetříte: 547.00 Kč

Přehled produktů

Tento Balíček Six Nations podpoří Vaši sílu a výkon bez ohledu na to, v jakém hrajete týmu. Rugby je extrémně fyzicky náročný sport, a proto je nesmírně důležitá správná výživa, nejen pro podporu regenerace mezi zápasy.

V Myprotein jsme vytvořili balíček přímo na míru pro hráče rugby, abychom jim zajistili dostatečný příjem správných živin během celého dne. Balíček zahrnuje 5 různých produktů, které pomohou posunout Váš výkon o stupeň výše.

Recovery XS

Recovery XS je unikátní směs bílkovin, sacharidů, vitamínu C, kreatinu a elektrolytů. Obsahuje 4,5 g aminokyselin a 3 g Creapure® v jedné porci. Recovery XS poskytuje více než 24 g bílkovin v jedné porci, které jsou získané ze syrovátkového proteinového izolátu a přispívají k udržování a růstu čisté svalové hmoty.

Kreatin

Kreatin Monohydrát pomáhá zvyšovat fyzický výkon při krátkych silových a vysokointenzivních pohybech a je ideální pro sporty, kde je potřebná výbušnost, mezi něž bezpochyby patří rugby.

Zinek a Hořčík

Užívání Zinku a Hořčíku má množství příznivých účinků na zdraví a funkci těla. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů a udržuje zdraví kostí a zubů a normální funkci svalů. Zinek přispívá k udržení normálního metabolizmu testosteronu.

Vitamín D3

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tuku, který se vytváří pod kůží při působení slunečního světla. Během zimy, při nedostatku slunečných dní, trpí naše tělo nedostatkem vitamínu D3 a proto je vhodné ho dodávat pomocí doplňků stravy.

Protein Brownie

Naše Proteinové Brownies jsou vyrobené z toho nejkvalitnejšího kakaa a obsahují kousky kvalitní čokolády. Jsou nejnovějším přírůstkem do našeho sortimentu svačin a jsou ideální na cesty pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

Klíčové výhody

  • 5 produktů určených pro hráče rugby
  • Lepší regenerace mezi tréninky a zápasy
  • Zvyšuje sílu a výkonnost

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Six Nations Balík

Vybrat obrázek

Six Nations Balík