• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Ovesné Vločky

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% na celý nákup + AŽ 2 DÁRKY ZDARMA | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

Navíc získejte až 2 dárky zdarma!
*Akce platí do půlnoci 25. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Dárky budou přidány automaticky při dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ
129.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou to Ovesné Vločky?

Celozrnné ovesné vločky jsou ovesné zrna, které se napaří, a pak slisují do vloček. Tento proces stabilizuje zdravé tuky ve vločkách, díky čemuž zůstanou čerstvé po delší dobu a uvaří se rychleji. Celozrnné ovesné vločky jsou perfektní jako ovesná kaše a mohou se přidat do mléka nebo vody.

Výhody ovesných vloček

Celozrnné ovesné vločky obsahují beta-glukany, které pomáhají při udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Konzumace beta-glukanů z ovesných vloček nebo ječmene s jídlem přispívá ke snížení hladiny glukózy v krvi po jídle.

Pro koho jsou Ovesné Vločky vhodné?

Celozrnné ovesné vločky jsou ideální pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem sacharidů. Mohou se konzumovat jako snídaně přidáním mléka a ohřátím v mikrovlnce.

Výživové potřeby všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. I když jsou všechny suroviny v tomto produktu vhodné pro veganskou stravu, berte prosím na vědomí, že ve stejném objektu se také zpracovávají mléčné prášky av malém rozsahu může dojít k vzájemné kontaminaci.

Klíčové výhody

  • Dobrý zdroj beta glukanů
  • Přispívá k redukci hladiny krevní glukózy po jídle
  • Přispívá k udržení normální hladiny krevního cholesterolu

Navrhované využití

Ovesné Vločky mají vysoký obsah vlákniny, obsahují beta-glukany a to nám dělá skvělý doplněk do svého jídelníčku. Užijte si ráno s jakoukoliv vaší oblíbenou polevou.Smíchejte malou odměrku 50 gs 200 ml do vody nebo mléka a vložte na 2 minuty do mikrovlnky na 800W.Varování: Obsahbude HORKÝ. Ovesné beta-glucany byly prokázány, že snižují hladinu cholesterolu v krvi.Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční. Příznivý účinek se dosáhne při denním příjmu 3 g beta-glukanů.

Prosím užívejte tento produkt jako součást zdravé a vyvážené stravy a aktivního životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního světla. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Pro informace o alergenech, včetně obilovin obsahujících lepek, sledujte ingredience napsané tučně. Vyrobeno v objektu, kde se také zpracovává mléko, sója, vejce a výrobky z nich.

Neochucené: Vločky Ovesné (100 %)

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 odměrka (50g)

Počet porcí v balení - 20 (1kg)

Nutriční informace

  Na 100g Na Porci *RI
Energie 1541 kJ/366 kcal 771 kJ/ 183 kcal 9%
Tuk 8.4 g 4.2 g 6%
  z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g 0.7 g 4%
Sacharidy 56 g 28 g 11%
  z toho cukry 1 g 0.5 g 1%
Vláknina 9.1 g 4.5 g ~
Bílkoviny 12 g 6.2 g 12%
Sůl <0.01 g <0.01 g 0%
&β-Glukany 4.4 g 2.2 g  

 

* Referenční výživová hodnota denního příjmu průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na neochucené verzi. Při výběru jiné příchutě se mohou hodnoty lišit

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Ovesné Vločky

Vybrat obrázek

Ovesné Vločky
Back to top