Balík pro nárůst svalové hmoty

Balík ke zvětšení velikosti Vašich svalů

Příchuť

POUZE 24 HODIN! SLEVA 33% NA VŠE | Kód: VSE33CZ

Vánoce se blíží....už máte vše zařízeno a nakoupeno? Ne? Pak můžete využít poslední mega slevy tohoto roku - odměňte sebe nebo Vaše blízké, kteří jsou sportovní nadšenci a ušetřete úžasných 33% na celém nákupu

Taková sleva už se letos nejspíš opakovat nebude...

*Akce platí do půlnoci 12. prosince 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
2315.00 Kč

Přehled produktů

Získání výrazného množství svalové hmoty vyžaduje vhodný trénink, stravu a regeneraci. Kalorický přebytek, vysoký příjem bílkovin, produktivní trénink a bezchybně fungující imunitní systém jsou hlavní klíče k nabrání kvalitní svalové hmoty a velikosti.

Vytvořili jsme tento balík k naplnění specifických požadavků, potřebných k dosažení úspěšného nabírání svalů a maximalizaci Vaší snahy.

Hard Gainer Extreme (2.5kg):  Vytvořen pro ty, co chtějí nabírat, nový Hard Gainer Extreme pokračuje v odkazu originálu, který byl bestsellerem, nyní s novým a vylepšeným složením a příchutěmi.

Čisté arašídové máslo (s kousky):  Vyrobeno ze 100% arašídů bohatých na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Pomazánka s vysokým obsahem kalorií, může být také přidána do Vašich jídel k dosažení kalorického nadbytku.

Myprotein CORE 150 Shaker: Vytvořeno pro velikost, s obsahem 1 litr a 3 částmi pro uchovávání suplementů z Vašeho nabíracího balení, cílem je udržení přebytku kalorií na cestách.

Caffeine Pro 200 mg - 100 Tablet: Stimulant centrálního nervového systému, poskytuje koncentraci a nadšení pro zlepšení Vašeho tréninku k dosažení nejlepších výkonů a k překonání stagnace.

BCAA Plus 1000 mg - 90 Tablet: Poskytuje esenciální větvené aminokyseliny Izoleucin, Leucin a Valin, které podporují opravu a regeneraci svalových buněk po Vašem náročném tréninku.

Klíčové výhody

  • Excelentní hodnota za Vaše peníze
  • Zlepšení výkonu, soustředění a regenerace
  • Perfekní pro ty, kdo chtějí nabrat kvalitní svalovou hmotu

Navrhované využití

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Složení

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Balík pro nárůst svalové hmoty

Vybrat obrázek

Balík pro nárůst svalové hmoty
Back to top