VÝPRODEJ PROTEINŮ - AUTOMATICKÁ SLEVA 40%
+ SLEVA 30% NA BESTSELLERY | Kód: CZ30

MYPROTEIN Sada Posilovacích Gum pro Více Použití – Multibalení

Sada Posilovacích Gum

CZK 1489.0

1489.00 Kč

MYPROTEIN Sada Posilovacích Gum pro Více Použití – Multibalení

Sada Posilovacích Gum

CZK 1489.0

1489.00 Kč

Doprava ZDARMA od 1500 kč

Množství:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

Expresní doručení je dostupné
Je-li objednáno před 8 hodinou večerní, doručené kurýrem příští pracovní den. K dispozici na objednávek před 20:00 (14:00 o víkendech a svátcích), s dodáním následující pracovní den. Platí pro většinu dodacích adres v rámci České Republiky.

Jestliže nejsem úplně spokojený se svým položky?

Přečtěte si prosím politika návratnosti.

SLEVA 30% NA OBJEDNÁVKU | Kód: CZ30

Využijte slevu 30% na nákup Vašich nejoblíbenějších doplňků stravy! S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.


*Akce platí pouze limitovanou dobu. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na produkty, na které se vztahuje exkluzivní akce a řadu nových produktů. Akce se nevztahuje na produkty zde.

KUP TEĎ

Hodnocení zákazníků

Overall Rating : 5.0 / 5 (1 recenzí)
  • 1 5 star reviews
  • 0 4 star reviews
  • 0 3 star reviews
  • 0 2 star reviews
  • 0 1 star reviews
 

Nejlepší recenze od zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Perfektní set pro cvičení doma

Chtěl jsem nechat své názory chvíli rozležet, než sem vběhnu sepsat přehnaně pozitivní recenzi, a nyní po měsíci pravidelného cvičení jsem stále stejně nadšený, jako když mi gumy přišly. Set je perfektní na cvičení doma a má velmi mnoho využití. S pomocí Youtube jsem objevil desítky cviků, které lze aplikovat a kompletně tím nahradit návštěvy posilovny, které jsou pro mě aktuálně nepraktické na dojíždění. Čeho jsem se nejvíc obával, že gumy nevydrží a prasknou. Tato obava mě už opustila a kvalitě materiálu plně důvěřuju. Další věc, kterou si člověk není jistý, zda opravdu gumy dokáží vytvořit dostatečný odpor, aby mohly nahradit všechny možné stroje a činky...Je to hodně o zvyku a o tom naučit se s nimi pracovat, ale jak jsem se do toho trochu ponořil, šlo to samo a pěkně jsem se za poslední měsíc nadřel! Opravdu nemám co vytknout. Slouží plně svému účelu.

Byly tyto informace užitečné?

Ano (1) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi