• Vegetariánské

  Vegetariánské

Proteinový Rýžový Puding (Vzorek)

Perfektní proteinový dezert

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

67.00 Kč

Přehled produktů

Popis produktu    

Správná regenerace je základní věc, pokud chcete svůj výkon a pokrok posunout na vyšší úroveň. Bez dostatečné výživy, odpočinku, spánku a tvrdého tréninku se však zvyšuje pravděpodobnost zranění. Z tohoto důvodu je velký zájem o produkty, které podporují regeneraci. Myprotein nový lahodný proteinový Rýžový Puding je prostě neodolatelný a kombinuje všechny makroživiny potřebné na regeneraci.   

Jaké jsou hlavní výhody?   

 • Bílkoviny - každá 50 g porce poskytuje skvělých 19 g bílkovin, primárně pocházejících z micelárního kaseinu. Tento unikátní typ bílkovin se uvolňuje postupně až po dobu 6 hodin, dokud je celkově strávený a využit. TO znamená, že vaše svaly mají stálý příjem aminokyselin po delší dobu. Díky tomu je Proteinový Rýžový Puding perfektní na konzumaci před spaním. 
 • Sacharidy - každá 50 g porce poskytuje 20 g sacharidů získaných primárně z mleté ​​rýže. Sacharidy jsou primárním zdrojem energie pro lidský organismus a jejich doplňování je při aktivním životním stylu a cvičení obzvláště důležité.
 • MCT prášek - oproti mastným kyselinám s dlouhým řetězcem mají triglyceridy se středně dlouhým řetězcem kratší uhlíkové vazby, které se v těle lépe absorbují a využijí.  
 • Příchutě - dostupné ve čtyřech skvělých příchutích: přírodní čokoláda, přírodní jahoda, přírodní vanilka a Toffee Fudge.   

Pro koho je tento produkt vhodný?   

Proteinový Rýžový Puding je perfektní pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin a podpořit svou zdravou a vyváženou stravu. Je obzvláště vhodný pro kulturisty, atlety, cyklisty, plavce atd. bez ohledu na věk. Vhodné pro bezlepkovou a vegetariánskou stravu.   

Kdy užívat?    

Pro optimální výsledky tohoto produktu doporučujeme konzumovat večer před spaním. Můžete také konzumovat kdykoli během dne mezi jídly.

Klíčové výhody

 • Vysoký obsah bílkovin (19 g na porci)
 • Vhodné pro bezlepkovou a vegetariánskou stravu
 • Skvělý nutriční profil

Navrhované využití

 • Přidejte 50 g prášku do 200 ml vody nebo odstředěného mléka v šejkru.  
 • Promíchejte do jemné konzistence a vylijte do misky vhodné do mikrovlnné trouby.  
 • Ohřejte v mikrovlnné troubě po dobu 2 minut na vysokém výkonu.
 • Promíchejte, nechte odstát 1-2 minuty a můžete konzumovat.

Složení

Pro informace o alergenech sledujte ingredience zvýrazněné tučně:   

Příchuť Přírodní Vanilka: Mletá rýže (37%), micelární kasein ( mléčný proteinový izolát) (36% ), odstředěné sušené mléko (15%), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (palmový olej, kokosový olej, řepkový olej, glukózový sirup, mléčné bílkoviny, emulgátor (Estery mono a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou) ( mléko ), aroma (přírodní aroma, sladidlo (sukralóza)), zahušťovadlo (Xanthan).   

Příchuť Přírodní Čokoláda: Mletá rýže (36,5%), micelární kasein ( mléčný proteinový izolát) (34,5%), odstředěné sušené mléko (14%), aroma (sušená kakao, přírodní aroma, sladidlo (sukralóza)), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (palmový olej, kokosový olej, řepkový olej, glukózový sirup, mléčné bílkoviny, emulgátor (Estery mono a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou) (mléko) zahušťovadlo (xanthan).  

Příchuť Přírodní Jahoda: Mletá rýže (37%), micelární kasein ( mléčný proteinový izolát) (36%), odstředěné sušené mléko (15%), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (palmový olej, kokosový olej, řepkový olej, glukózový sirup, mléčné bílkoviny , emulgátor (Estery mono a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou) ( mléko ), aroma (přírodní aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza)), zahušťovadlo (Xanthan).

Nutriční informace

Velikost porce - (50 g)

   

Počet porcí v balení - 20 (1 kg)

   

 

Nutriční ​​Informace                                                                                                                                                            

  Na 100 g Na porci
Energie 1570 kJ / 371 kcal 785 kJ / 185 kcal
Tuky 5,9 g 2,9 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g 0,4 ​​g
Sacharidy 41 g 21 g
  z toho cukry 9,2 g 4,6 g
Bílkoviny 39 g 20 g
Sůl 0,2 g 0,1 g

 

* Referenční výživová hodnota denního příjmu průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)   

Nutriční ​​Informace jsou založené na příchuti Přírodní čokoláda. Při výběru alternativní příchuti se hodnoty mohou lišit až o 10%.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Proteinový Rýžový Puding (Vzorek)

Vybrat obrázek

Proteinový Rýžový Puding (Vzorek)