• Gluten Free

    Gluten Free

FlavDrops

Přírodní aroma

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky.

KUP TEĎ

149.00 Kč

Přehled produktů

Přehled výrobku

FlavDrops společnosti Myprotein jsou unikátní a přírodní způsob jak si lahodně ochutit širokou paletu potravin. Opatrně a chytře vyrobeno, Flavdrops udělá zázraky se všemi Vašimi neochucenými instantními nápoji, ranní ovesnou kaší nebo kávou a pomůže Vám tak nakopnout den!

Jaké jsou hlavní výhody?

  • S obsahem 0 kalorií je každá kapka vhodná pro všechny Vaše tréninkové cíle, od shazování váhy, až po rýsování na soutěžní prkna.
  • Jednoduchý způsob použití pipetovacího systému znamená perfektní kontrolu nad ochucením Vašich smoothie, instantních nápojů, ovesných kaší, kávy nebo cereálií.
  • Dostupné v 17 různých lahodných příchutích, které uspokojí všechny Vaše chutě na sladké, ale bez extra cukru, tuku a sacharidů!

Kdy bych měl FlavDrops používat?

FlavDrops mohou být použity k ochucení jídla, suplementů, a to kdykoliv během dne. Může to být v práci, na cestách, doma, nebo i v posilovně před Vaším tréninkem.

 

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Dostupný v 17 lákavých příchutích
  • Jednoduché použití pipetovacího systému k rychlejšímu ochucení
  • Obsahuje 0 kalorií

Navrhované využití

Přidejte 7-10 kapek FlavDrops do vybraného jídla nebo nápoje. Množství upravte podle velikosti porce. 10 kapek má objem zhruba 0,5 ml. Každá láhev o objemu 50 ml poskytuje minimálně 100 dávek.

Složení

Příchuť jablková: Přírodní aroma, Sladidlo (Sukralóza) Příchuť banánová: Přírodní aroma, Extrakt světlicy barvířské, Sladidlo (Sukralóza), Barvivo (Kurkumin) Příchuť čokoládová: Přírodní aroma (obsahuje kofein), Sladidlo (Sukralóza), Barvivo (E150a) Příchuť čokoládovo arašídové máslo: Aroma, Barvivo (E150a), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť javorový sirup: Aroma, Barvivo (E150a), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť Mocha: Aroma, Barvivo (E150a), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť arašídové máslo: Aroma, Sladidlo (Sukralóza) Příchuť malinová: Přírodní aroma, Barvivo (Řepa červená, Karmín), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť stévie jablková: Přírodní aroma, Sladidlo (Stévie glykosid) Příchuť stévie banánová: Přírodní aroma, Sladidlo (Stévie glykosid) Příchuť stévie čokoládová: Přírodní aroma, Sladidlo (Stévie glykosid) Příchuť stévie malinová: Přírodní aroma, Sladidlo (Stévie glykosid) Příchuť stévie jahodová: Přírodní aroma, Sladidlo (Stévie glykosid) Příchuť jahodová: Přírodní aroma, Barvivo (Řepa červená, Karmín), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť Toffee: Přírodní aroma, Barvivo (E150a), Sladidlo (Sukralóza) Příchuť vanilková: Přírodní aroma, Sladidlo (Sukralóza) Příchuť bílá čokoláda: Aroma, Sladidlo (Sukralóza), Barvivo (E150a)

Nutriční informace

Žádné kalorie, žádné sacharidy a žádné tuky.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(3 recenzí)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Vynikající

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Absolutně skvělé dochucovadlo. Používám do buchet, tvarohů a i jogurtů. Zatím jsem zkoušela příchut jahoda stevie a malina a obě super.

Mon Oct 17 15:19:16 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Flavdrops

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Za mě jednoznačně palec nahoru! Dokonalá dochucovadla, ještě jsem nenarazila na příchuť, která by nebyla dobrá. Nejde cítit žádnou chemickou pachuť, naopak! Ideální do kaše, tvarohu nebo používám i na pečení. Opravdu stačí pár kapek a pokrm je zcela ochucený. Rozhodně doporučuji!

Sat Sep 17 09:09:22 BST 2016 o #1 Recenze měsíce

Byly tyto informace užitečné?

Super dochucovadlo

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Kupuji pouze se stévií pro dochucování BCAA a jiných neochucených suplementů MP. Ochutnal jsem zatím banán (top!), jablko, jahodu a všechny jsou super, třeba i na dochucování shake-ů, tvarohu/jogurtů apod.

Thu Aug 11 09:39:33 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

FlavDrops

Vybrat obrázek

FlavDrops