Protein Bites Multipack (6 x 30g balení)

Slané Občerstvení s vysokým obsahem bílkovin

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky.

KUP TEĎ

zněla: 177.00 Kč

Teď 142.00 Kč

Není skladem

Přehled produktů

Co jsou Protein Bites?

Protein Bites jsou skvěle chutnající slaná svačinka poskytující více než 15 g bílkovin v každém 30g balení. Protein Bites jsou ideální občerstvení pro zvýšení denního příjmu bílkovin, když jste na cestách, doma nebo v práci a jsou skvělou volbou na občerstvení, pokud hledáte alternativní zdroj bílkovin na podporu svých tréninkových cílů. Protein Bites jsou lákavé občerstvení a jsou v šesti lahodně chutnajících a přírodních chutí, které zahrnují; Zakysaná Smetana a Jarní Cibulka, Pikantní Paprika, BBQ, Mořská Sůl A Černý Pepř, Sýr A Jalapeňo a Grilovaná Kuřata.

Výhody Protein Bites

Protein Bites poskytují více než 15 g bílkovin v jedné porci, která přispěje k růstu a udržení štíhlé hmoty.Protein Bites jsou s nízkým obsahem tuku a cukru a poskytují jen 110 kalorií v jedné porci, což je ideální volbou občerstvení pro každého, kdo hledá nízkokalorickou svačinu s vysokým obsahem bílkovin.

Pro koho jsou Protein Bites vhodné?

Protein Bites jsou vhodné pro každého, kdo chce s vysokým obsahem bílkovin slané občerstvení a pro každého, kdo hledá zvýšení denního příjmu bílkovin. Protein Bites je ideální konzumovat kdykoliv během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin a jsou skvělou alternativou k nezdravým občerstvení, jako jsou sušenky nebo pravidelné lupínky.

Klíčové výhody

  • 6 skvěle chutnajících příchutí
  • 15 g bílkovin v jednom balení
  • s nízkým obsahem cukru

Navrhované využití

Konzumujte svačinu s vysokým obsahem bílkovin v případě potřeby

Nejlépe spotřebujte do 24 hodin po otevření. Skladujte mimo dosah malých dětí, v chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Protein bites jsou proteinové svačinky vyrobené s přírodních látek určené k aromatizaci. Téměř 50% bílkovin mohou přispět k růstu a udržování svalové hmoty. Baleno v ochranném obalu. Musí být použito v rámci pestré a vyvážené stravy.

Složení

Pro alergeny, viz přísady v tučný. Může také obsahovat stopy lepku z pšenice, ječmene, ovsa a žita. Baleno v prostorách manipulace s ořechy a arašídy.

BBQ Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát [Mléko]), Rýžová Mouka, Chipotle Barbecue Příchuť (Koření [Paprika, Chilli, Kmín, Kajenský], Sušená Paprika, Cukr, Cibulový Prášek, Sůl, Česnek Prášek, Rajčatový Prášek, Kvasnice Extrakt Prášek, Rýžová Mouka, Přírodní Aromata, Kyseliny [Kyselina Citronová], Přírodní Barva [Paprika] Kouřové Aroma, Bylina, [Oregano]),Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan vápenatý, Antioxidanty (Vitamín E a Rozmarýn).

Grilovaná Kuřecí Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát (Mléko)), Rýžová Mouka, Grilovaných Kuřecí Příchuť (Rýžová Mouka, Cukr, Kvasnicový Extrakt V Prášku, Sůl, Cibulový Prášek, Droždí Prášek, Byliny [Petržel, Tymián, Šalvěj], Přírodní Aroma, Kyselina (Kyselina Citrónová), Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan vápenatý, Antioxidanty (Kyselina Askorbová, Výtažky z Rozmarýnu).

Sýrová & Jalapeño Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát [Mléko]), Rýžová Mouka, Sýrová & Jalapeňo Chutná Příchuť (Sýrový Prášek [Mléko], Rýžová Mouka, Cukr, Cibulový Prášek, Sušená Paprika, Koření [Chili, Kmín, Jalapeño Chili], Spirit Ocet, Prášek, Kyseliny [Kyselina Citronová], Rajčatový Prášek, Kvasnice Extrakt Prášek, Přírodní látky určené k aromatizaci, Sůl, Byliny [Petržel], Přírodní Barva [Paprika]), Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan vápenatý, Antioxidanty (Vitamín E a Rozmarýn).

Mořská Sůl A Černý Pepř Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát [Mléko]), Rýžová Mouka, Mořská Sůl & Černý Pepř Příchuť (Maltodextrin, Bramborový Škrob, Cukr, Mořská Sůl, Kvasnice Extrakt Prášek, Popraskané Černý Pepř, Mletý Černý Pepř, Extrakt černého Pepře, Přírodní Aroma, Slunečnicový Olej), Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan vápenatý, Antioxidanty (Vitamín E a Rozmarýn).

Zakysaná Smetana A Jarní Cibulka Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát [Mléko]), Rýžová Mouka, Zakysaná Smetana A Jarní Cibulová Příchuť (Sušené Podmáslí [Milk], Rýžová Mouka, Cibulový Prášek, Sůl, Cukr, Jogurtový Prášek [Mléko], Kvasnice Extrakt Prášek, Přírodní Aromata, Kvasnicový Prášek, Kyselina (Kyselina Citronová), Křen V Prášku, Petržel), Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan vápenatý, Antioxidanty (Kyselina Askorbová, Výtažky z Rozmarýnu).

Pikantní Paprika Příchuť: Protein Blend (Sojový Proteinový Izolát [Siřičitany], Syrovátkový Proteinový Koncentrát [Mléko], Syrovátkový Proteinový Izolát [Mléko]), Rýžová Mouka, Příchuť Pikantní Paprika (Koření [Paprika, Kajenský Pepř, Uzená Paprika], Rýžová Mouka, Sůl, Česnek Prášek, Cibule Prášek, Cukr, Sušená Paprika, Kyselina (Kyselina Citronová), Byliny [Tymián, Petržel], Přírodní Aromata, Přírodní Barviva (Paprikový Extrakt), Iso-Malto Oligosacharidy, Řepkový Olej, Minerální Uhličitan Vápenatý, Antioxidanty (Kyselina Askorbová, Výtažky z Rozmarýnu).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 Balení (30g)

Nutriční informace

  Na 100g Na 30g *RI
Energie 1526 kJ/365 kcal 458 kJ/110 kcal 5%
Tuk 6.3 g 1.9 g 2%
  z nichž nasycené mastné kyseliny 0.7 g 0.2 g 1%
Sacharidy 27 g 8.1 g 3%
  z toho cukry 3 g 0.9 g 1%
Vlákno 2.6 g 0.8 g ~
Bílkoviny 50.5 g 15.1 g 30%
Sůl 3.3 g 1 g 17%

 

* Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Protein Bites Multipack (6 x 30g balení)

Vybrat obrázek

Protein Bites Multipack (6 x 30g balení)