Protein Bites 30g Balení

High Protein Savoury Snack

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

Není skladem

Přehled produktů

Co jsou to Protein Bites?

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinou, která poskytuje 15g bílkovin v každém balení. Protein Bites jsou skvělou svačinou pro zvýšení příjmu bílkovin na cesty, na doma nebo do proces jako alternativní zdroj bílkovin s nízkým podílem tuku a cukru. Protein Bites nabízíme ve 3 lahodných příchutích: Kysaná smetana a jarní cibulka, Pálivá paprika a grilované kuře, které lze nakoupit individuálně nebo v multipacku.

Výhody Protein Bites

Protein Bites poskytují více než 15g bílkovin, které přispívají k růstu a údržbě svalové hmoty. Protein Bites také obsahují nízký podíl tuku a cukrů a mají pouze 110 kalorií v jedné porce. Díky tomu se jedná o skvělou svačinu při hubnutí.

Pro koho jsou Protein vhodné?

Protein Bites jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce lahodný a pikantní svačinu a zvýšit příjem bílkovin kdykoliv během dne.

Značení na výrobku je uvedeno minimálně v angličtině. Francouzské, Italské, Německé, Španělské, Dánské, Švédské a Finské značení se může také nacházet.

Klíčové výhody

  • 3 láhodné a přírodní příchutě
  • Více než 15g (50%) bílkovin v jednom balení
  • Přispívá k růstu a údržbě svalové hmoty

Navrhované využití

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinkou, kterou můžete konzumovat kdykoluv během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Skladování: Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření zkonzumujte do 24 hodin.

Složení

Kysaná smetana a jarní cibulka:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Příchuť Kysená smetana a jarní cibulka (Sušené podmáslí, Rýžová mouka, Sušená cibule, Sůl, Cukr, Jogurtový prášek, Hefeextraktpulver, Přírodní aromata, droždí, Kyselina citronová, křen, petržel), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Pálivá Paprika:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Peri Peri Chilli Aroma (Koření [Pálivá Paprika, Kayenský pepř, Uzená paprika], Rýžová mouka, Sůl, Česnekový prášek, Sušená cibule, Cukr, sušené papričky, Kyselina citronová, Bylinky[Tymián, petržel], Přírodní aromata, Přírodní barviva: Paprika), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Grilované kuře:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Grilované kuře Aroma (Rýžová mouka, Cukr, výtažek z kvasnic, Sůl, Sušená cibule, droždí, Bylinky [Petržel, Tymián, Šalvěj], Přírodní aromata, Kyselina citronová), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamín E a Rozmarýnový extrakt.

Nutriční informace

Kysaná smetana a jarní cibulka:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1.9g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 1.2g
Bílkoviny: 15.2g
Sůl: 1.0g

Pálivá Paprika:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 457/109
Tuky: 2.0g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 0.5g
Bílkoviny: 14.8g
Sůl: 0.9g

Grilované kuře:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1.9g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 1.2g
Bílkoviny: 15.2g
Sůl: 1.0g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Protein Bites 30g Balení

Vybrat obrázek

Protein Bites 30g Balení