Protein Bites 30g Balení

High Protein Savoury Snack

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

51.72 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Co jsou to Protein Bites?

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinou, která poskytuje 15g bílkovin v každém balení. Protein Bites jsou skvělou svačinou pro zvýšení příjmu bílkovin na cesty, na doma nebo do proces jako alternativní zdroj bílkovin s nízkým podílem tuku a cukru. Protein Bites nabízíme ve 3 lahodných příchutích: Kysaná smetana a jarní cibulka, Pálivá paprika a grilované kuře, které lze nakoupit individuálně nebo v multipacku.

Výhody Protein Bites

Protein Bites poskytují více než 15g bílkovin, které přispívají k růstu a údržbě svalové hmoty. Protein Bites také obsahují nízký podíl tuku a cukrů a mají pouze 110 kalorií v jedné porce. Díky tomu se jedná o skvělou svačinu při hubnutí.

Pro koho jsou Protein vhodné?

Protein Bites jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce lahodný a pikantní svačinu a zvýšit příjem bílkovin kdykoliv během dne.

Značení na výrobku je uvedeno minimálně v angličtině. Francouzské, Italské, Německé, Španělské, Dánské, Švédské a Finské značení se může také nacházet.

Klíčové výhody

  • 3 láhodné a přírodní příchutě
  • Více než 15g (50%) bílkovin v jednom balení
  • Přispívá k růstu a údržbě svalové hmoty

Navrhované využití

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinkou, kterou můžete konzumovat kdykoluv během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Skladování: Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření zkonzumujte do 24 hodin.

Složení

Kysaná smetana a jarní cibulka:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Příchuť Kysená smetana a jarní cibulka (Sušené podmáslí, Rýžová mouka, Sušená cibule, Sůl, Cukr, Jogurtový prášek, Hefeextraktpulver, Přírodní aromata, droždí, Kyselina citronová, křen, petržel), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Pálivá Paprika:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Peri Peri Chilli Aroma (Koření [Pálivá Paprika, Kayenský pepř, Uzená paprika], Rýžová mouka, Sůl, Česnekový prášek, Sušená cibule, Cukr, sušené papričky, Kyselina citronová, Bylinky[Tymián, petržel], Přírodní aromata, Přírodní barviva: Paprika), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Grilované kuře:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, Syrovátkový proteinový izolát), Rýžová mouka, Grilované kuře Aroma (Rýžová mouka, Cukr, výtažek z kvasnic, Sůl, Sušená cibule, droždí, Bylinky [Petržel, Tymián, Šalvěj], Přírodní aromata, Kyselina citronová), Isomalto Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamín E a Rozmarýnový extrakt.

Nutriční informace

Kysaná smetana a jarní cibulka:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1.9g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 1.2g
Bílkoviny: 15.2g
Sůl: 1.0g

Pálivá Paprika:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 457/109
Tuky: 2.0g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 0.5g
Bílkoviny: 14.8g
Sůl: 0.9g

Grilované kuře:
NA BALENÍ (30g)
Energie (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1.9g
z toho nasycené: 0.2g
Sacharidy:8.1g
z toho cukry: 1.2g
Bílkoviny: 15.2g
Sůl: 1.0g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Protein Bites 30g Balení

Vybrat obrázek

Protein Bites 30g Balení