• Vegan

    Vegan

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Vegan Superfood Směs

Holistic Vegan Fusion

Příchuť
Balení
Množství

Nakupte více, ušetřete více - SLEVA AŽ 30% NA VŠE | Kód: USETRI30CZ

Kolik dnes ušetříte, záleží pouze na Vás. Můžete ušetřit až 30% na celém Vašem nákupu!

Nezapomeňte si také prohlédnout naši novou řadu oblečení! Slevu můžete uplatnit i na to, tak si udělejte před Vánoci radost novým outfitem!

- Nakupte za 2950 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ

- Nakupte za 2450 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ

- Nakupte za 1900 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

- Nakupte za 1100 Kč a ušetřete 15% Použijte kód: USETRI15CZ

Akce jsou platné do půlnoci 4. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva je 2700 Kč, pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Sleva se nevztahuje na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

879.00 Kč

Přehled produktů

Vegánská Superfood Směs je jedna z našich nejnovější inovací v řadě přírodních produktů na rostlinné bázi přispívající k příjmu bílkovin, tuků, vlákniny a vitaminů. Čistě chutnající nápoj, Vegan Superfood Směs poskytuje tělu dostatek živin pro zajištění, že budete připravení na každodenní starosti a výzvy. Tato komplexní veganská směs poskytuje 15 g bílkovin z hrachu a hnědé rýže. Je bohatým zdrojem vlákniny s téměř 7g na porci a inulin získaný z rostliných zdrojů

Také jsme do směsi zahrnuli extrakt z 20 superpotravin, včetně spiruliny, chlorelly, granátového jablka a červené řepy. Směs s přirozeně vysoký obsahem vitamínu C podpoří normální funkci imunitního systému a pomůže zajistit, že jste fit celý rok. Vysoký obsah vitamínu K a vitamínu B12 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Lněné semínko byla také přidáno do této směsi k poskytnutí zdroje kyseliny Alfa Linolenové, pro tělo nezbytný tuk, který si není schopno samo syntetizovat. A to není vše, navrch ještě dostanete pozitivní účinky extraktu ze zeleného čaje a probiotik.

Vegan Superfood Směs je produkt, který si můžete vychutnat kdykoliv během dne, ať už během snídaně, po tréninku, nebo dokonce i jako lehké jídlo. S obsahem vitamínů, bílkovin a vlákniny, tento vynikající nápoj poskytuje podporu pro širokou škálu tréninkových cílů.

Klíčové výhody

  • 15g přírodního proteinu na hotový nápoj
  • Úžasný mix 20 superpotravin
  • Vysoký obsah vlákniny

Navrhované využití

Doporučujeme přidat 1 velkou odměrku (37.5g) do 300ml vody a promíchat s Myprotein šejkru. Používejte 30 minut před a / nebo po tréninku. Alternativně konzumujte v kteroukoli denní dobu pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k užívání v kombinaci s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány a vegany.

d adding 1 ½ large scoops (37.5g) to 300ml of water in a Myprotein shaker 30 minutes before and/or after your workout. Alternatively consume any time of day to increase your daily protein intake.

 

Store in a cool, dry place away from direct sunlight. This product is intended to be used alongside an active lifestyle and a balanced diet. Suitable for vegetarians and Vegans.

Složení

Alergeny, včetně obilovin obsahujících lepek, viz. ingredience označné tučně. Může obsahovat sóju, mléko a vejce.

Neuchucené : hrachová proteinový izolát (40%), aroma (vůně, barva (Betenrot), sladidla (steviol glykosidy)), inulin prášek (14%), rostlinný extrakt prášek (12%) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina prášek, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva prášek, pšeničný tráva prášek, oves mouky, vojtěška, Chlorella prášek, sojová mouka, Acerolabeere, červená řepa prášek, granátové jablko prášek, sibiřský ženšen, mrkvový prášek, rajčatový prášek, Tragantwurzelpulver, brokolice prášek, špenát prášek, biloba extrakt gingko, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, bezinkový prášek, borůvkový ovocný prášek), lněné semínko prášek (9%), protein z hnědé rýže (6,5%), extrakt ze zeleného čaje prášek (1%), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Strawberry Stevia: hrachová proteinový izolát (40%), aroma (vůně, barva (Betenrot), sladidla (steviol glykosidy)), inulin prášek (14%), rostlinný extrakt prášek (12%) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina prášek, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva prášek, pšeničný tráva prášek < strong> oves mouky, vojtěška, Chlorella prášek, sojová mouka, Acerolabeere, červená řepa prášek, granátové jablko prášek, sibiřský ženšen, mrkev prášek, rajčatový prášek, Tragantwurzelpulver, brokolice prášek, špenát prášek, gingko biloba extrakt ze zeleného čaje extrakt, extrakt z hroznových jader, bezinkový prášek, borůvkový ovocný prášek), lněné semínko prášek (9%), protein z hnědé rýže (6,5%), extrakt ze zeleného čaje prášek (1%), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Banana Stevia: hrachová proteinový izolát (40%), aroma (přírodní chuť, barvu (kurkumin), sladidla (steviol glykosidy)), inulin prášek (14%), rostlinný extrakt prášek (12%) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina prášek, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva prášek, pšeničný tráva prášek oves mouky, vojtěška, Chlorella prášek, sojová mouka, Acerolabeere, červená řepa prášek, granátové jablko prášek, sibiřský ženšen, mrkevový prášek, rajčatový prášek, Tragantwurzelpulver, brokolice prášek, špenát prášek, gingko biloba extrakt ze zeleného čaje extrakt, extrakt z hroznových jader, bezinkový prášek, borůvkový ovocný prášek), lněné semínko prášek (9%), protein z hnědé rýže (6,5%), extrakt ze zeleného čaje prášek (1%), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

Blueberry & Raspberry Stevia: hrachová proteinový izolát (40%), aroma (přírodní aroma, barvy (Betenrot, antokyany), sladidla (steviol glykosidy)), inulin prášek (14%), rostlinný extrakt prášek (12 %) (emulgátor ( sojový lecitin), Spirulina prášek, jablečná vláknina v prášku (obsahuje siřičitany ), Gersten tráva prášek, pšeničný tráva prášek oves mouky, vojtěška, Chlorella prášek, sojová mouka, Acerolabeere, červená řepa prášek, granátové jablko prášek, sibiřský ženšen, mrkvový prášek, rajčatový prášek, Tragantwurzelpulver, brokolice prášek, špenát prášek, jinan dvoulaločný biloba extrakt, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových jader, bezinkový prášek, borůvkový ovocný prášek), lněné semínko prášek (9%), protein z hnědé rýže (6,5%), extrakt ze zeleného čaje prášek (1%), GanedenBC30® (Bacillus koagulantu GBI-30, 6086).

GanedenBC30® je registrovaná ochranná známka společnosti Ganeden Biotech, inc.

Nutriční informace

Velikost porce - Velká odměrka (37,5 g)

Porcí v balení - 26 (1 kg), 66 (2,5 kg)

Nutriční informace

  Na 100 g Na jednu porci
Energie 1520 kJ / 362 kcal 570 kJ / 136 kcal
Tuk 7,0 g 2,6 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g 0,4 ​​g
Sacharidy 24 g 8,9 g
  z toho cukry 18 g 6,7 g
Vláknina 18 g 6,8 g
Bílkoviny 42 g 16 g
Sůl 1,70 g 0,62 g
  Na jednu porci *DDD
Vitamin K 59 micro g 79%
Vitamin C 32 mg 40%
Vitamin B12 2 micro g 80%

*Doporučená denní dávka (DDD) pro průměrného dospělého člověka (příjem 8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na Borůvka & Malina Stevia verze, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit až o 10%.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Vegan Superfood Směs

Vybrat obrázek

Vegan Superfood Směs