• Vegetariánské

    Vegetariánské

Proteinový Hrníčkový Dort Hotový Mix

Hotový mix pro domácí proteinové pečení

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky.

KUP TEĎ

399.00 Kč

Přehled produktů

Co je Proteinový Hrnečkový Dort Hotový Mix?

Přinášíme něco velice speciálního - hrnečkový dezert s vysokým obsahem proteinu! Tento dezert s vysokým obsahem proteinu je k dostání ve 4 fantastických příchutích a je hotový během doby kratší než 1 minuta! Náš hotový mix k přípravě proteinových hrnečkových koláčů obsahuje 25g proteinu na porci, zahrnující Whey Protein, Micellarní Kasein and Protein z Vaječného Bílku spolu s pomalu se uvolňujícími sacharidy z ovsa a vlákninu z Inulinu. To dělá náš hrnečkový koláč skvělou alternativou k nezdravým pochoutkám a navíc je vhodný pro každého s aktivnám životním stylem.

Pro koho je mix vhodný?

Náš proteinový hrnečkový dort je vhodný pro všechny, kdo chtějí zvýšit denní příjem proteinu v kombinaci s aktivním životním stylem. Hotový mix obsahuje více než 25g proteinu na porci, což přispěje k růstu a udržení svalové hmoty. Neobsahuje příliš mnoho tuku a cukru, což ho dělá perfektní alternativou pro každého, kdo hledá zdravější chutné svačiny.

Klíčové výhody

  • Více než 25g bílkovin na porci
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Hotové za minutu

Navrhované využití

Návod na přípravu:

*Vezměte prosím na vědomí, že doporučené nastavení teploty se může lišit v závislosti na typu a účinnost trouby nebo mikrovlnné trouby kterou používáte.

  1. Přidejte 50 g prášku do svého vybraného hrníčku.
  2. Přidejte 70 ml vody nebo mléka k prášku a míchejte dokud z toho nebude těsto.
  3. Mikrovlnná trouba na 800wattů (nebo podobně) po dobu 40 - 50 sekund , dokud se zvedá dort.
  4.  Nechá se stát po dobu 30 sekund , poté můžete jíst a užívat!
  5. ** Lze spojit s vašim extra Myprotein sirupem

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Konzumujte jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny včetně obilovin obsahujících lepek, viz přísady zvýrazněny tučně . Může také obsahovat vejce. Vyrobeno v závodu, kde se také zpracovávají ořechy a arašídy.

Blueberry Cheesecake Flavour : syrovátkový proteinový koncentrát (32%) (syrovátkový koncentrát [mléko], emulgátor (sojový & slunečnicový lecitin)) (32%), micelární kasein (22%) (mléko), Ultra-jemná ovesná mouka (32%), Prášek do pečiva (kypřidla [difosfáty, Uhličitany sodné] Pšeničná mouka (obohacena o vápník, železo, niacin, thiamin), vaječný bílý prášek (5%), inulinová směs (5%) (Čekankový Inulin, glukóza, fruktóza, sacharóza), borůvkovo tvarohové aroma (červená řepa v prášku, aroma, sladidlo (sukralóza)).

čokoláda Flavour : syrovátkový proteinový koncentrát (32%) (syrovátkový koncentrát [mléko], emulgátor (sojový & slunečnicový lecitin)) (32%), micelární kasein (22%) (mléko), Ultra-jemná ovesná mouka (32%), Prášek do pečiva (kypřidla [difosfáty, Uhličitany sodné] Pšeničná mouka (obohacena o vápník, železo, niacin, thiamin), vaječný bílý prášek (5%), inulinová směs (5%) (Čekankový Inulin, glukóza, fruktóza, sacharóza), čokoládové aroma (kakaový prášek, přírodní aroma, sladidlo (steviol-glykosidů)).

Solení Karamel : syrovátkový proteinový koncentrát (32%) (syrovátkový koncentrát [mléko], emulgátor (sojový & slunečnicový lecitin)) (32%), micelární kasein (22%) (mléko), Ultra-jemná ovesná mouka (32%), Prášek do pečiva (kypřidla [difosfáty, Uhličitany sodné] Pšeničná mouka (obohacena o vápník, železo, niacin, thiamin), vaječný bílý prášek (5%), inulinová směs (5%) (Čekankový Inulin, glukóza, fruktóza, sacharóza), solený karamel aroma (aromata, Colour (siřičitany amonia karamel), sůl, sladidlo (sukralóza)).

Příchuť Golden Sirup: syrovátkový proteinový koncentrát (31%) (syrovátkový koncentrát [ mléko], emulgátor (sojový & slunečnicový lecitin)), micelární kasein (21%) (mléko), extra jemná ovesná mouka (31%), pšeničná mouka (obohacena o vápník, železo, niacin, thiamin), vaječný prášek (5%), inulinový směs (5%) (čekanky inulin, glukóza, fruktóza, sacharóza), Golden sirup aroma (barvivo (karamel), sladidlo (sukralóza), aroma), prášek do pečiva (kypřidlo [difosfáty, uhličitany sodný]).

Nutriční informace

Porce - 1 3/4 velké odměrky (50g)

Porcí na balení - 10 (500g), 20 (1kg)

Nutriční Informace

  Na 100g Na porci
Energie 1540 kJ/364 kcal 770 kJ/182 kcal
Tuk 5.3 g 2.7 g
  z toho nasycených 1.7 g 0.8 g
Sacharidy 26 g 13 g
  z toho cukry 3.1 g 1.6 g
Bílkoviny 51 g 25 g
Sůl 1.0 g 0.50 g

Nutriční Informacezaloženy na příchuti čokoláda, při výběru alternativní příchuti se hodnoty mohou lišit až o 10%.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Proteinový Hrníčkový Dort Hotový Mix

Vybrat obrázek

Proteinový Hrníčkový Dort Hotový Mix