MegaOmega Oil

Omega Oil

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

549.00 Kč

Přehled produktů

Co je MegaOmega Oil?

MegaOmega je směs za studena lisovaných esenciálních mastných kyselin ze lněného semínka, konopného semínka, dýňového semínka, oliv a pupalky. Tato směs poskytuje esenciální mastné kyseliny Omega 3,6 a 9.

Výhody Mega Omega Oil

Esenciální mastné kyseliny jsou pro člověka nezbytné a tělo je nedokáže vyrobit samo, takže je nutné je získávat ze stravy. Kyselina Alfa-lipoová přispívá k normálním hladinám cholesterolu. Nedostatek esenciálních mastných kyselin se v populaci vyskytuje velice často, a proto je ideální je suplementovat právě MegaOmega Oil.

Pro koho je MegaOmega Oil vhodný?

Každá 5ml porce obsahuje, Kyselina Alfa-linolenová (Omega 3): 2500mg, Kyselina Linolová (Omega 6): 1000mg, Kyselina olejná (Omega 9): 950mg. Každý, kdo chce zvýšit příjem esenciálních mastných kyselin by mě příjímat 15ml denně.

Klíčové výhody

  • Zdroj Omega 3, 6 a 9
  • Údržna normální hladiny cholesterolu
  • Esenciální mastné kyseliny

Navrhované využití

Konzumujte 5ml, 1-3x denně s jídlem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento výrobek je doplněk stravy a neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno v továrně zpracovávající lepek, sóju, korýše a měkkýše.

Neochucený: Olej z lného, dýňové semínka, Olivový olej a olej z Pupalky.

Nutriční informace

Množství v 5ml porci:
Kyselina Alfa-linolenová (Omega 3): 2500mg
Kyselina Linoleová (Omega 6): 1000mg
Kyselina Olejná (Omega 9): 950mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

MegaOmega Oil

Vybrat obrázek

MegaOmega Oil