• Gluten Free

    Gluten Free

Leucin Peptidy

Příchuť
Balení
Množství

VÝPRODEJ AMINOKYSELIN A TABLET - SLEVY AŽ 70% + EXTRA SLEVA 10% | Kód: EXTRA10CZ

Sleva až 70% na Vaše oblíbené Tablety a Aminokyseliny, včetně BCAA, CLA, Thermopure, Glutaminu a dalších! Stačí si vybrat!

Navíc EXTRA SLEVA 10% s kódem EXTRA10CZ

* Akce platí do půlnoci 11. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

zněla: 629.00 Kč

Teď 566.00 Kč

Ušetříte: 63.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Leucin Peptidy?

Leucine peptides dodávají 50% leucin peptidů, které poskytují vylepšenou formu Leucinu, která pomáhá s růstem a regenerací svalů.Leucin Peptidy jsou vyrobeny z izolátu syrovátkové bílkoviny s použitím proprietárního enzymu, který rozkládá dlouhé řetězy do snadněji vstřebatelných di a tři-peptidů.

Výhody Leucin Peptidů

Peptid forma umožňuje rychlejší vstřebávání díky vysoké střevní transportní kapacitě což může vést k rychlejšímu uvolňování do svalů a větší svalové syntéze a bílkovinové reakci.

Pro koho jsou Leucin Peptidy vhodné?

Leucin Peptidy jsou ideální pro každého, kdo se účastní intenzivního tréninku a pro optimální regeneraci svalů.

Klíčové výhody

  • Rychlé vstřebávání a využití Leucinu
  • Di a Tri-Peptidové formě Leucin
  • 50% L-Leucin Peptidy

Navrhované využití

Přidejte svoje preferované množství vody nebo ovocné šťávy do šejkru. Pak přidejte 2 g, protřepejte a můžete konzumovat. Použití: dvakrát denně. Pro optimální výsledky brát 45 minut před tréninkem a také po tréninku.

Note: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesné sady měřítek. I když jsme vynaložit veškeré úsilí, poskytnout přesné ekvivalentní opatření, pomocí naší Myprotein odměrky, jsou to pouze orientační hodnoty a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího přístroje.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Složení

Pro alergeny, viz složek uvedených v tučný. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává Mléko, Vejce, Lepek a výrobky z nich.

Bobule Blast Příchuť: Leucin Peptidy Prášek (Mléko) (40%), Leucine Prášek (40%), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barviva (Červená Řepa Červená, Anthocyanin), Sladidlo (Sukralóza).

Tropická Bouře Příchuť: Leucin Peptidy Prášek (Mléko) (40%), Leucine Prášek (40%), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barvivo (Karoteny), Sladidlo (Sukralosa).

Neochucené: Leucin Peptidy Prášek (Mléko) (50%), Leucine Prášek (50%).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1/2 tsp (2g)

Velikost Balení - 125 (250g), 250 (500g), 500 (1kg)

Nutriční informace

  Na Porci
L Leucine     1.46 g

 

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchutě se nutriční hodnoty mohou lišit.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Leucin Peptidy

Vybrat obrázek

Leucin Peptidy