Glucomannan Diet Capsules

500mg Glukomanán Kapsule

Příchuť
Balení
Množství

HUBNĚTE EFEKTIVNĚ A ZDRAVĚ SE SLEVOU AŽ 50% | Ceny již uvedeny po slevě

Když chceme zhubnout, musíme snížit příjem kalorií a naopak zvýšit spotřebu energie. Při striktním nebo špatně nastaveném dietním režimu se ale může stát, že naše tělo nedostává dostatečné množství živin. Ujistěte se, že hubnete efektivně, avšak zdravě! Myprotein Vám pomůže s naší řadou doplňků podporujících hubnutí a úbytek tuku, dnes se slevou až 50%. Řada zahrnuje produkty jako Thermopure, CLA nebo Active Women Dietní Kapsle pro ženy.

*Akce platí do půlnoci 18. ledna 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

zněla: 249.00 Kč 212.00 Kč Ušetříte: 37.00 Kč

Přehled produktů

Glukomanán je vo vode rozpustná vláknina, ktorá spoločne s nízkym príjmom energie zo stravy prispieva k znižovaniu hmotnosti*, vďaka čomu je to skvelý doplnok pri chudnutí. Tento účinok je dosiahnutý pri konzumácii troch 1g dávok denne spoločne s 1-2 pohármi vody pred jedlom. Glukomanán navyše prispieva ja k normálnej hladine cholesterolu v krvi pri konzumácii 4 gramov denne.

Glukomanán sa získava z koreňa rastliny konjac a je často využívaný vo forme múky pri výrobe cestovín s nízkym kalorickým obsahom. Skúste MY PENNE, MY SPAGHETTI, MY LASAGNE, MY FETTUCCINE, MY NOODLES a MY RICE ak chcete použiť túto ingredienciu pre prípravu chutného jedla s nízkym obsahom kalórií. Tieto kapsule však predstavujú pohodlný spôsob ako využiť zdravotné výhody glukomanánu - jednoducho si vezmite 2 kapsule trikrát denne pre maximálny účinok pri vašom diétnom režime.

Upozornenie – tento produkt sa neodporúča ľuďom s problémami s prehĺtaním alebo s nedostatočným príjmom tekutín - každú dávku zapite 1-2 pohármi vody, aby sa látka dostala až do žalúdka.

*Tento účinok je dosiahnutý pri konzumácii troch 1g dávok denne

**Tento účinok je dosiahnutý pri dennej konzumácii 4g

Klíčové výhody

  • Glukomanán spoločne s nízkym príjmom energie zo stravy prispieva k chudnutiu*
  • Glukomanán prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi**
  • 500 mg glukomanánu v kapsule

Navrhované využití

Odporúča sa užívať 2 kapsule 3 krát denne spolu s 1-2 pohármi vody pred jedlom.

Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt by nemal byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Tento produkt sa neodporúča ľuďom s problémami s prehĺtaním alebo s nedostatočným príjmom tekutín - každú dávku zapite 1-2 pohármi vody, aby sa látka dostala až do žalúdka.

Složení

Glukomanán (koreň konjac), kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), farba kapsuly (oxid titaničitý).

Nutriční informace

Veľkosť porcie - 2 kapsuly, 3 krát denne* pred jedlom (6 kapsúl denne).

Počet porcií v balení - 15 (90 kapsúl), 30 (180 kapsúl), 60 (360 kapsúl).

Nutričné Informácie

 Na porciu
Glukomanán3000 mg

*Tento produkt sa neodporúča ľuďom s problémami s prehĺtaním alebo s nedostatočným príjmom tekutín - každú dávku zapite 1-2 pohármi vody, aby sa látka dostala až do žalúdka.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Glucomannan Diet Capsules

Vybrat obrázek

Glucomannan Diet Capsules