Přehled produktů

Muscle & Strength Balík kombinuje naše nejpopulárnější produkty na podporu vašich cílů. Tento balík obsahuje 5 produktů za fantastickou cenu a je perfektní pro začátečníky až pokročilé, kteří chtějí široký sortiment doplňků. S našim Muscle & Strength balíkem můžete svá novoročná předsevzetí splnit.

Muscle & Strength balík obsahuje:

Hurricane XS, Jahody se smetanou, 2.5kg

Hurricane XS obsahuje kombinaci syrovátkového koncentrátu a izolátu na podporu růstu a údržby svalů. Obsahuje také 5g kreatin monohydrátu (Creapure®), který zvyšuje výkon a krátkodobých a výbušných tréninků.

Kyselina Asparágová, Neochucená, 250g

Kyselina Asparágová je aminokyseliny, která se vytváří v hypofýze, hypotalamu a varlatech. Tento produkt obsahuje pouze kyselinu asparágovou. Nic nebylo přidáno ani odebráno.

Instantní Ovesné Vločky Oats, Neochucené, 5kg

Instantní Ovesné vločky pocházejí z mletých skotských ovesných vloček, které jsou rozemletý na ultra jemný prášek. Instantní ovesné vločky mají nízký glykemický index a lze je snadno konzumovat po smíchání s tekutinou ve formě.

Tribulus Pro, 90 Tablet

Extrakt Tribulus Terrestris extract s 95% saponinů (aktivní látka rostliny Tribulus) poskytuje 300mg Tribulus v každé kapsli.

MCT Prášek, Neochucený, 250g

Tuky se středně dlouhým řetězcem (MCT) pocházejí ze speciální skupiny mastnách kyselin, které tělo zpracovává jako sacharidy.

PŘÍCHUTĚ, VÝROBKY A JEJICH VELIKOST NA OBRÁZKU MOHOU BÝT BEZ OZNÁMENÍ ZMĚNĚNY NA ZÁKLADĚ SKLADOVÝCH ZÁSOB.

Klíčové výhody

  • 5 fantastických produktů v jednom balení
  • Skvělý poměr cena/výkon
  • Vhodné pro každého od nováčka po pokročilé

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Muscle and Strength Balík

Vybrat obrázek

Muscle and Strength Balík