Beef Jerky Mixed Pack

10x 50g balení

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

749.00 Kč

Přehled produktů

Co je Beef Jerky?

Myprotein Beef Jerky je perfektní pro den v kanceláři nebo na cesty. Každé 50g balení poskytuje masivních 25g bílkovin a zároveň má nízký obsah tuků a sacharidů. Rychlá a praktická svačina, která je ideální náhradou pro méně zdravé svačiny nebo pro stravu s důrazem na vysoký obsahem bílkovin.

Výhody Beef Jerky

Naše Beef Jerky je tradiční americký steak vyrobený z těch nejlepší kusů masa a dle klasického receptu divokého západu. Vysoký obsah bílkovin a nízký obsah nasycených tuků přispívá k růstu svalové a údržbě svalové hmoty.

Na 100g Beef Jerky je zapotřebí 350g výběrového prime hovězího masa.

Pro koho je Beeft Jerky vhodné?

Beef Jerky je ideální volbou pro výživnou svačinu s vysokým obsahem bílkovin.

Naše mix balení obsahuje následující příchutě:

  • 2 x Original
  • 2 x Cajun Hot
  • 2 x Classic
  • 2 x Smoked
  • 2 x Teriyaki

Klíčové výhody

  • Více než 25g bílkovin v jednom balení
  • Nízký obsah nasycených tuků
  • Skvělá autentická chuť

Navrhované využití

Konzumujte jako zdravou svačinu nebo zdroj bílkovin

Složení

Classic: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika, česnek v prášku, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Original: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika: černá, bílá, chilli, kajenská, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Teryaki: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), hnědý cukr, Dextróza, black pepper, maltodextrin, hořčičná semínka, kari, zázvor, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Cajun Hot: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika: černá, bílá, chilli, kajenská, drcené chilli, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Smoked: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, kurkuma, maltodextrin, onion powder, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Nutriční informace

Na 50g:
Energie: 576.0kJ
Energie: 136.0Kcal
Bílkoviny : 25.1g
Sacharidy: 2.9g
Tuky 2.7g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Beef Jerky Mixed Pack

Vybrat obrázek

Beef Jerky Mixed Pack