Přehled produktů

Co je Beef Jerky?

Myprotein Beef Jerky je perfektní pro den v kanceláři nebo na cesty. Každé 50g balení poskytuje masivních 25g bílkovin a zároveň má nízký obsah tuků a sacharidů. Rychlá a praktická svačina, která je ideální náhradou pro méně zdravé svačiny nebo pro stravu s důrazem na vysoký obsahem bílkovin.

Výhody Beef Jerky

Naše Beef Jerky je tradiční americký steak vyrobený z těch nejlepší kusů masa a dle klasického receptu divokého západu. Vysoký obsah bílkovin a nízký obsah nasycených tuků přispívá k růstu svalové a údržbě svalové hmoty.

Na 100g Beef Jerky je zapotřebí 350g výběrového prime hovězího masa.

Pro koho je Beeft Jerky vhodné?

Beef Jerky je ideální volbou pro výživnou svačinu s vysokým obsahem bílkovin.

Naše mix balení obsahuje následující příchutě:

  • 2 x Original
  • 2 x Cajun Hot
  • 2 x Classic
  • 2 x Smoked
  • 2 x Teriyaki

Klíčové výhody

  • Více než 25g bílkovin v jednom balení
  • Nízký obsah nasycených tuků
  • Skvělá autentická chuť

Navrhované využití

Konzumujte jako zdravou svačinu nebo zdroj bílkovin

Složení

Classic: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika, česnek v prášku, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Original: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika: černá, bílá, chilli, kajenská, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Teryaki: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), hnědý cukr, Dextróza, black pepper, maltodextrin, hořčičná semínka, kari, zázvor, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Cajun Hot: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, paprika: černá, bílá, chilli, kajenská, drcené chilli, maltodextrin, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Smoked: Hovězí maso (93%), sůl (max 5.0%), cukr, Dextróza, kurkuma, maltodextrin, onion powder, příchuť kouře, antioxidant (kyselina askorbová), konzervanty (dusičnan sodný).

Nutriční informace

Na 50g:
Energie: 576.0kJ
Energie: 136.0Kcal
Bílkoviny : 25.1g
Sacharidy: 2.9g
Tuky 2.7g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Beef Jerky Mixed Pack

Vybrat obrázek

Beef Jerky Mixed Pack