• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Gluten Free

  Gluten Free

Vápník a Hořčík

Vysoký obsah Vápníku a Hořčíku

Množství

NAROZENINOVÝ VÍKEND! SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA AŽ 20% | Kód: EXTRACZ

Výprodej se slevami až 50% je v plném proudu! Navíc teď můžete ušetřit až 20% navíc na celém nákupu, i na již zlevněných produktech.

Udělejte si zásoby a ušetřete - stačí použít kód: EXTRACZ (*sleva se odpočítá automaticky dle hodnoty objednávky)

- EXKLUZIVNĚ! Extra sleva 20% při nákupu nad 2000 KČ

- extra sleva 15% při nákupu nad 1700 Kč

- extra sleva 12% při nákupu nad 1300 Kč

- extra sleva 8% na všechny objednávky

*Hlavní akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 229.00 Kč 115.00 Kč Ušetříte: 114.00 Kč

Přehled produktů

What are Calcium & Magnesium tablets?

We can often become deficient in key minerals due to the hectic lifestyles so many of us face combined with erratic eating habits and poor nutritional quality of the foods we eat. Calcium and Magnesium tablets cover your bases by providing 100% of your Reference Intakes (RI’s) for both of these essential minerals; RI’s are recommendations advised by the Department of Health.

What are the key benefits?

 • Calcium is an essential mineral that your body craves for a plethora of reasons: firstly, it contributes to normal muscle function and neurotransmission as it is required during the contraction and relaxation process. Moreover, it is the most abundant mineral in the human body that is crucial for the maintenance of normal bones and teeth.  Lastly, it contributes to energy yielding metabolism (protein, carbohydrate and fat metabolism) alongside playing a role in the process of cell division and specialisation.
 • Magnesium is a ubiquitous element that aids several physiological processes including contributing to normal protein synthesis (making of new proteins) and reducing tiredness and fatigue.
 • Gluten Free and suitable for both Vegans and Vegetarians.

Is this product for me?

Anyone looking to optimise their health with a convenient on-the-go tablet containing 100% RI’s for calcium (800mg) and Magnesium (375mg). Please note this dose is per 3 tablets as suggested.

Please note that the labelling on this product is provided in English as a minimum. French, Italian, German, Spanish, Danish, Swedish and Finnish may also be present on a product by product basis.

Klíčové výhody

 • Produkt neobsahuje lepek a je vhodný pro vegany a vegetariány
 • 3 tablety obsahují 100 % doporučené denní dávky vápníku a hořčíku
 • Vápník je nejhojněji zastoupeným minerálem v lidském organismu

Navrhované využití

Doporučujeme konzumovat 3 tablety denně.   

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Vápník (nosič: maltodextrin), hořčík, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), látky proti spékání (stearan hořečnatý, kyselina stearová), želírující látka (hydroxypropyl methyl celulóza), želírovací látky (glycerol, karnaubský vosk).

Nutriční informace

Velikost porce - 3 Tablety

Počet porcí v balení - 30 (90 Tablet), 90 (270 Tablet)

Nutriční hodnoty

    Na porci *RHP
Vápník   800 mg 100 %
Horčík   375 mg 100 %

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Vápník a Hořčík

Vybrat obrázek

Vápník a Hořčík