• Vegetariánské

    Vegetariánské

Protein Bites 30g Balení

High Protein Savoury Snack

NAROZENINOVÝ VÍKEND! SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA AŽ 20% | Kód: EXTRACZ

Výprodej se slevami až 50% je v plném proudu! Navíc teď můžete ušetřit až 20% navíc na celém nákupu, i na již zlevněných produktech.

Udělejte si zásoby a ušetřete - stačí použít kód: EXTRACZ (*sleva se odpočítá automaticky dle hodnoty objednávky)

- EXKLUZIVNĚ! Extra sleva 20% při nákupu nad 2000 KČ

- extra sleva 15% při nákupu nad 1700 Kč

- extra sleva 12% při nákupu nad 1300 Kč

- extra sleva 8% na všechny objednávky

*Hlavní akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

51.72 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Co jsou to Protein Bites?

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinou, která poskytuje 15 g bílkovin v každém balení. Protein Bites jsou skvělou svačinou pro zvýšení příjmu bílkovin na cestách, na doma nebo do práce jako alternativní zdroj bílkovin s nízkým podílem tuku a cukru. Protein Bites nabízíme ve 3 lahodných příchutích: Kysaná smetana a jarní cibulka, Pálivá paprika a grilované kuře, které lze koupit individuálně nebo v velkém balení.

Výhody Protein Bites

Protein Bites poskytují více než 15 g bílkovin, které přispívají k růstu a údržbě svalové hmoty. Protein Bites také obsahují nízký podíl tuku a cukrů a mají pouze 110 kalorií v jedné porci. Díky tomu se jedná o skvělou svačinu při hubnutí.

Pro koho jsou Protein Bites vhodné?

Protein Bites jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce lahodnou a pikantní svačinu a zároveň chce zvýšit příjem bílkovin kdykoliv během dne.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech, podle místa jejich určení.

Klíčové výhody

  • 3 lahodné a přírodní příchutě
  • Více než 15 g (50 %) bílkovin v jednom balení
  • Přispívá k růstu a údržbě svalové hmoty

Navrhované využití

Protein Bites jsou lahodnou a pikantní svačinkou, kterou můžete konzumovat kdykoliv během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Skladování: Skladujte na chladném, suchém místě mimo, dosah přímého slunečního záření. Po otevření zkonzumujte do 24 hodin.

Složení

Kysaná smetana a jarní cibulka:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový koncentrát, Syrovátkový izolát), Rýžová mouka, Příchuť Kysená smetana a jarní cibulka (Sušené podmáslí, Rýžová mouka, Sušená cibule, Sůl, Cukr, Jogurtový prášek, Extrakt z droždí v prášku, Přírodní aroma, droždí, Kyselina citronová, křen, petržel), Isomalto-Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Pálivá Paprika:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový koncentrát, Syrovátkový izolát), Rýžová mouka, Peri Peri Chilli Aroma (Koření [Pálivá Paprika, Kayenský pepř, Uzená paprika], Rýžová mouka, Sůl, Česnekový prášek, Sušená cibule, Cukr, sušené papričky, Kyselina citronová, Bylinky [Tymián, Petržel], Přírodní aroma, Přírodní barviva: Paprika), Isomalto-Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamin E a Rozmarýnový extrakt.

Grilované kuře:

Proteinová směs (Sojový proteinový izolát, Syrovátkový koncentrát, Syrovátkový izolát), Rýžová mouka, Grilované kuře Aroma (Rýžová mouka, Cukr, výtažek z kvasnic, Sůl, Sušená cibule, droždí, Bylinky [Petržel, Tymián, Šalvěj], Přírodní aromata, Kyselina citronová), Isomalto-Oligosacharidy, Řepkový olej, Uhličitan vápenatý, Antioxidanty: Vitamín E a Rozmarýnový extrakt.

Nutriční informace

Kysaná smetana a jarní cibulka:
Na balení (30 g)
Energetická hodnota (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1,9 g
z toho nasycené: 0,2 g
Sacharidy:8,1 g
z toho cukry: 1,2 g
Bílkoviny: 15,2 g
Sůl: 1,0 g

Pálivá Paprika:
Na balení (30 g)
Energetická hodnota (kJ/kcal): 457/109
Tuky: 2,0 g
z toho nasycené: 0,2 g
Sacharidy:8,1 g
z toho cukry: 0,5 g
Bílkoviny: 14,8 g
Sůl: 0,9 g

Grilované kuře:
Na balení (30 g)
Energetická hodnota (kJ/kcal): 459/110
Tuky: 1,9 g
z toho nasycené: 0,2 g
Sacharidy:8,1 g
z toho cukry: 1,2 g
Bílkoviny: 15,2 g
Sůl: 1,0 g

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Protein Bites 30g Balení

Vybrat obrázek

Protein Bites 30g Balení