• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Organic

  Organic

Organické Chlorella Tablety

Organické chlorella algae tablety

Příchuť
Balení
Množství

NAROZENINOVÝ VÍKEND! SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA AŽ 20% | Kód: EXTRACZ

Výprodej se slevami až 50% je v plném proudu! Navíc teď můžete ušetřit až 20% navíc na celém nákupu, i na již zlevněných produktech.

Udělejte si zásoby a ušetřete - stačí použít kód: EXTRACZ (*sleva se odpočítá automaticky dle hodnoty objednávky)

- EXKLUZIVNĚ! Extra sleva 20% při nákupu nad 2000 KČ

- extra sleva 15% při nákupu nad 1700 Kč

- extra sleva 12% při nákupu nad 1300 Kč

- extra sleva 8% na všechny objednávky

*Hlavní akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 579.00 Kč 388.00 Kč Ušetříte: 191.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou to Organické Chlorella Tablety?

Chlorella je organická, výživná, modrozelená řasa, která roste v subtropických a tropických vodách. Naše Chlorella se pěstuje ve filtrované přírodní vodě pod přísnými kontrolami. Chlorella obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, včetně železa, jódu a vitamínu D. Buňky chlorelly jsou bohaté na živiny, ale jsou chráněny silnými stěnami. Tyto buněčné stěny jsou rozbité silným proudem, který zachovává nutriční hodnoty. Řasy jsou pak lisovány na prášek registrovaným farmaceutickým výrobcem a tento prášek je stlačen do formy tablet s obsahem 500 mg chlorelly v každé tabletě. Chlorella tablety necháváme dobrovolně kontrolovat, aby splňovaly ty nejvyšší standardy, které jsou stanovené agenturou Medicine and Healthcare products Regulatory Agency, a tyto standardy převyšují obecně stanovené zákonné normy pro potravinové doplňky. Nepoužíváme žádné kypřící látky jako je stearát hořečnatý, které mohou ovlivnit chuť. Organické Chlorella Tablety získaly organický certifikát od Soil Association pod kódem GB-ORG-05,

Jaké jsou výhody?

Vitamin D přispívá ke zdraví kostí, k normální svalové funkci a fungování imunitního systému. Vitamin B12 a železo přispívají ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Železo je důležité pro normální tvorbu červených krvinek a pro přenos kyslíku v krvi. Jód a železo přispívají k normální kognitivní funkci a vitamin B12 je důležitý pro normální psychologickou funkci.

Klíčové výhody

 • 100% Organické
 • Vysoký obsah vitaminu D
 • Zdroj železa a jodu

Navrhované využití

Konzumujte 6 tablet denně. Nejlepší konzumovat společně s jídlem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt by neměl být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

100 % Organické chlorella algae tablety

Nutriční informace

Nutriční hodnoty

  Na Porci
Vitamin D 18 μg (RHP* 360 %)
Vitamin B12 1,8 μg (RHP* 72 %)
Železo 3,039 mg (RHP* 22 %)
Jód 30 μg (RHP* 20 %)
Chlorofyl 77,4 mg

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Organické Chlorella Tablety

Vybrat obrázek

Organické Chlorella Tablety