Myprotein Taška na jídlo

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
1149.00 Kč

Přehled produktů

Podpořte své ambice s novou Myprotein Meal taškou - stylové a praktické řešení, jak si s sebou vzít jídlo na cesty. Díky možnosti uskladnění až 8 jídel, Myprotein Meal Taška zaručuje, že budete mít dostatek jídla po celý den. Taška je navržena tak, aby jídlo zůstalo v chladu a máte tak široké možnosti při výběru, jaké jídlo si vzít na cesty. 

Díky kvalitnímu materiálu je Myprotein Meal Taška odolná a je vhodná pro nošení do posilovny nebo na cestování. S nastavitelným popruhem na rameno a ergonomicky navrženou gumovou rukojetí je tato taška skutečně praktická a nosí se jednoduše. Myprotein Meal Taška obsahuje kapsy na led a termonádoby, takže teď potřebujete už jen navařit!

Klíčové výhody

  • Uchová 8 porcí jídla
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Vybaveno chladící vložkou a nádobami na jídlo

Navrhované využití

Připravte si jídlo na celý den a ujistěte se, že kapsy na led jste nechali na noc v mrazáku. Ráno vložte jídla do Myprotein Meal Tašky a sáčky s ledem uložte mezi ně. Vše je připraveno a můžete vyrazit!

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Myprotein Taška na jídlo

Vybrat obrázek

Myprotein Taška na jídlo
Back to top