Myprotein Taška na jídlo

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

Je čas na mega výprodej se slevami až 70%! Maximalizujte své zisky a ušetřete na Vašich oblíbených suplementech až 70%! Teď navíc přidáváme extra slevu 8% na vše, i na již zlevněné produkty! Navíc palačinkový mix 200g zdarma při nákupu nad 2000 Kč.

*Akce platí do půlnoci 26. února 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 70% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 1149.00 Kč 977.00 Kč Ušetříte: 172.00 Kč

Přehled produktů

Podpořte své ambice s novou Myprotein Meal taškou - stylové a praktické řešení, jak si s sebou vzít jídlo na cesty. Díky možnosti uskladnění až 8 jídel, Myprotein Meal Taška zaručuje, že budete mít dostatek jídla po celý den. Taška je navržena tak, aby jídlo zůstalo v chladu a máte tak široké možnosti při výběru, jaké jídlo si vzít na cesty. 

Díky kvalitnímu materiálu je Myprotein Meal Taška odolná a je vhodná pro nošení do posilovny nebo na cestování. S nastavitelným popruhem na rameno a ergonomicky navrženou gumovou rukojetí je tato taška skutečně praktická a nosí se jednoduše. Myprotein Meal Taška obsahuje kapsy na led a termonádoby, takže teď potřebujete už jen navařit!

Klíčové výhody

  • Uchová 8 porcí jídla
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Vybaveno chladící vložkou a nádobami na jídlo

Navrhované využití

Připravte si jídlo na celý den a ujistěte se, že kapsy na led jste nechali na noc v mrazáku. Ráno vložte jídla do Myprotein Meal Tašky a sáčky s ledem uložte mezi ně. Vše je připraveno a můžete vyrazit!

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Myprotein Taška na jídlo

Vybrat obrázek

Myprotein Taška na jídlo