Myprotein batoh na 8 jídel

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
1149.00 Kč

Přehled produktů

Naplňte Vaše ambice s Myprotein batohem na jídlo - stylové a funkční řešení, když si potřebujete vzít jídlo sebou na cesty. S možností zabalit až 8 porcí jídla zajišťuje Myprotein batoh na jídlo, že budete zásobeni živinami celý den. Batoh je vyroben tak, aby udržel Vaše jídlo v chladu a dává Vám tak svobodu při výběru Vašich jídel na cesty.

Kvalitní materiály, ze kterých je Myprotein batoh na jídlo vyroben zajistí, že s Vámi batoh vydrží cestu do posilovny i cestování. S nastavitelnými ramenními popruhy a ergonomickou pogumovanou rukojetí jde o opravdu efektivní a pohodlný způsob, jak skladovat potraviny. Myprotein batoh na jídlo navíc v balení obsahuje sáčky na led a krabičky na potraviny, které jsou odolné vůči vysokým teplotám. Na Vás zbyde již jen uvařit to správné jídlo.

Upozornění: Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Uchová 8 porcí jídla
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Vybaveno chladící vložkou a nádobami na jídlo

Navrhované využití

Připravte si jídla na celý den a ujistěte se, že sáčky s ledem jsou v mrazáku přes noc. Vložte Vaše jídlo do Myprotein batohu na jídlo a prokládejte je sáčky s ledem. Nyní jste připraveni na cestu!

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Myprotein batoh na 8 jídel

Vybrat obrázek

Myprotein batoh na 8 jídel
Back to top