Muscle Vitality

Podporuje růst a výkon svalů*

Příchuť
Balení
Množství

POUZE 24 HODIN! SLEVA 33% NA VŠE | Kód: VSE33CZ

Vánoce se blíží....už máte vše zařízeno a nakoupeno? Ne? Pak můžete využít poslední mega slevy tohoto roku - odměňte sebe nebo Vaše blízké, kteří jsou sportovní nadšenci a ušetřete úžasných 33% na celém nákupu

Taková sleva už se letos nejspíš opakovat nebude...

*Akce platí do půlnoci 12. prosince 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
407.00 Kč

Přehled produktů

Muscle je naše pokročilá směs, která poskytuje směs důležitých bílkovin, kreatinu monohydrát a glukosamin sulfátu ve snadnokonzumovatelném koktejlu.

Aktivní muži, kteří chtějí pokračovat ve zlepšování svého výkonu a progresu si musí být jistí, že jejich tělo má všechno, co potřebuje ke zvládání každodenních nároků, aby zůstalo v perfektní formě - Muscle je tu, aby pomohl.

Jaké jsou benefity produktu Muscle?

Nabízí zdroj bílkovin získaných z BodyBalance, hydrolyzovaného kolagenu - tento suplement poskytuje působivé množství 22 g v jedné porci. Bílkoviny se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty - nezbytné pro aktivní muže bez ohledu na věk.

U přidaného kreatinu monohydrát bylo vědecky prokázáno, že zlepšuje fyzický výkon při krátkodobých a výbušných tréninkových jednotkách - buďte si jistí, že se probojujete každým tréninkem.*

Navíc, naše efektivní směs nabízí glukosamin sulfát, který je přírodně se vyskytující látkou a předchůdce pro glykosaminoglykany, hlavní složkou chrupavky, která je tkání v těle, která absorbuje nárazy a pomáhá našim kloubům při pohybu.

Muscle je dostupný ve třech lahodných příchutích - Jahoda, Čokoláda nebo Vanilka. Každá z nich je ideální pro smíchání se smoothie, jofurtem nebo Vaší ranní ovesnou kaší.

Pro koho je Muscle vhodný?

Pro každého aktivního muže, který chce zůstat v maximální kondici - jde o nástroj, který Vám pomůže udržet Vaše tělo v kondici každý den, ať jste kdekoliv.

*Bílkoviny se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.

*Je dokázáno, že kreatin zvyšuje fyzický výkon při krátkodobých, výbušných a intenzivních trénincích (při denním příjmu 3 g kreatinu).

Klíčové výhody

  • 22 g bílkovin v jedné porci
  • Přidaný kreatin zvyšuje fyzický výkon*
  • Esenciální koktejl pro aktivní muže, k použití jednou denně

Navrhované využití

Smíchejte 1 zarovnanou odměrku (30g) s vodou nebo mlékem v Myprotein shaker, protřepejte po dobu 30 sekund, a konzumujte.

1Bílkovina přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí.

2Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v postupných dávkách krátkodobého, vysoce intenzivního cvičení

* https://medlineplus.gov/ency/article/004015.htm

* http://wlmht.nhs.uk/wp-content/uploads/2013/01/Vitamin-D-leaflet-A5-8pp.pdf

Skladujte na tmavém suchém místě. Nevystavujte přímému slunečními svitu. Konzumujte jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny jsou označeny tučně. Může obsahovat vejce.

Svalové Vitality - Banán: kolagen (50%), kolagen hydrolyzát (16.5%), Kreatin monohydrát (10%), koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 [Mléčný][Sojový] (9.9%), Glukosamin Sulfát [Korýši] (5%), Banánová Příchuť ( Přírodní Aromatické Látky, Sukralóza), Di-Fosforečnan Draselný, Prášek, Citronan Hořečnatý Prášek, Xanthanová Guma, Digezyme (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteázy, Lipázy)

Svalové Vitality - Jahoda: kolagen (52%), kolagen hydrolyzát (17%), Kreatin monohydrát (10%), koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 [Mléčný][Sojový] (9.9%), Glukosamin Sulfát [Korýši] (5%), Jahodová Příchuť ( Sukralosa, Aromatické Látky), Di-Fosforečnan Draselný, Prášek, Citronan Hořečnatý Prášek, Xanthanová Guma, Digezyme (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteázy, Lipázy)

Svalové Vitality - Vanilka: kolagen (50%), kolagen hydrolyzát (16.5%),Kreatin monohydrát (10%), koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 [Mléčný][Sojový] (9.9%), Glukosamin Sulfát [Korýši] (5%), Vanilková Příchuť (Sukralosa, Aromatické Látky), Di-Fosforečnan Draselný, Prášek, Citronan Hořečnatý Prášek, Xanthanová Guma, Digezyme (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteázy, Lipázy)

Svalové Vitality - Čokoláda: kolagen (50%), kolagen hydrolyzát (16.5%),Kreatin monohydrát (10%), koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 [Mléčný][Sojový] (9.9%), Glukosamin Sulfát [Korýši] (5%), Vanilková Příchuť (Sukralosa, Aromatické Látky), Di-Fosforečnan Draselný, Prášek, Citronan Hořečnatý Prášek, Xanthanová Guma, Digezyme (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteázy, Lipázy)

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 Odměrka (30g)

Počet Porcí v Balení - 16 (500g), 33 (1kg)

Nutriční Informace

  Na 100g Na Porci (30g)
Energie 1373kJ/328kcal 412kJ/98kcal
Tuk 0.8 g
<0.5  g
  z nichž nasycené mastné kyseliny 0.3 g <0.1 g
Sacharidy 2.0 g 0.6 g
  z toho cukry 0.5 g
<0.5  g
Bílkoviny 76 g 23 g
Sůl 0.50 g 0.15 g

Účinné látky

  Na 100g Na 1 porci (30g)
Kreatin Monohydrát 10 g 3 g
Hydrolyzovaný kolagen 67 g 20 g
Glukosamin 5 g 1,5 g

Nutriční informace jsou založeny na Banán verzi, při výběru alternativní příchutě se nutriční hodnoty mohou lišit až o 10%

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Muscle Vitality

Vybrat obrázek

Muscle Vitality
Back to top