• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Magnesium Citrát

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% na celý nákup + AŽ 2 DÁRKY ZDARMA | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

Navíc získejte až 2 dárky zdarma!
*Akce platí do půlnoci 25. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Dárky budou přidány automaticky při dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ
399.00 Kč

Přehled produktů

Co je Magnesium Citrát?

Hořčík je minerál, který se nachází v několika jídlech a je nejběžnější v zelené listové zelenině, jako je špenát, ořechy a zrní.

Výhody Magnesium Citrátu

Hořčík přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání a k vyrovnání hladiny elektrolytů. Horčík přispívá k správnému metabolismu a k správné funkci nervového systému. Hořčík přispívá normálnímu psychickému stavu a správné proteosyntéze. Také napomáhá při údržbě kostí a zubů a zastává roli v procesu buněčného dělení.

Pro koho je Magnesium Citrát vhodný?

Pro každého, kdo absolvuje dlouhodobě náročné fyzické aktivity, je dosažení správné dietní rovnováhy naprosto klíčové. Tělo vyžaduje ty správné živiny, aby mohlo podávat výkon a vyvíjet se správně. Ať už pocházejí z jídla nebo z doplňků stravy, jsou potřeba z mnoha důvodů. Jako doplněk stravy doporučujeme užívat 2,5 g citrátu hořčíku (který obsahuje přibližně 400 mg hořčíku) denně. Náš citrát hořečnatý má standardizovaný obsah hořčíku přibližně 15 %.

Upozornění: Magnesium Citrát může mít projímavé účinky, takže může být potřeba upravit "doporučené dávkování" tak, aby odpovídalo Vašim osobním potřebám. Pokud zaznamenáte tyto účinky, doporučujeme snížit velikost Vaší dávky.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, vezměte na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství.

Klíčové výhody

 • Zmírnění únavy
 • Zajištění správného fungování nervového systému
 • Správná funkce svalů a proteosyntézy

Navrhované využití

Nalijte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho shakeru. Poté přidejte 2.5 g, zamíchejte a vypijte. Užívejte jednou denně.

Poznámka: Dávky doporučujeme odměřit za pomoci přesných vah. Přestože se snažíme poskytnout dostatečně přesné ekvivalentní odměření pomocí našich Myprotein odměrek, tyto jsou pouze přibližné a nenahrazují použití standardizovaného měřícího zařízení.

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být užíván jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno ve výrobním závodě, ve kterém je také manipulováno s mlékem, sójou, vejci, lepkem a podobnými surovinami.

Bez příchuti: citrát hořčíku (100 %)

Nutriční informace

1 porce - 2.5 g

Počet porcí v balení - 100 (250 g), 200 (500 g)

Nutriční hodnoty

  Na porci *RHP
Hořčík 400 mg 107 %

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční hodnoty jsou platné pro verzi bez příchutí. Pro verze s příchutí se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Souhrn

4.75

4.75

(8 recenzí)

 • 5    6
 • 4    2
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Třídit

Magnesium Citrát

Celkově:

5

Chuť:

4

CHutná dobře,ale jak již bylo několikrát zmíněno tak se moc dobře nerozpouští.Má neutrální chuť tak ani není poznat,že ho používám,narozdíl od jiných hořčíků které jsem vyzkoušela.

Wed Jan 17 06:02:39 GMT 2018 o miilllaaa

Byly tyto informace užitečné?

základ suplementace!

Celkově:

5

Účinnost:

5

Magnesium je naprostý základ suplementace a citrát je jedna z nejlépe vstřebatelných forem. Nevýhodou mohou být projímavé účinky -> toto jsou fakta. PODLE MĚ opět jak je zvykem u MP kvalitní produkt za přijatelnou cenu. Nedoporučuju míchat ve vodě - nerozpouští se. Zamíchejte do jogurtu/tvarohu - prostě něčeho hustějšího. Pro odolné jedince (jako jsem já :D) je asi nejsnažší způsob konzumace nasypat do pusy a zapít (vzhledem ke struktuře prášku je to lehce nepříjemné, jako kdybyste měli písek v puse, ale není to nic strašného). Co se týče projímavosti, neměla sem žádný problém. Doporučuju v prvních dnech menší dávky a postupně navyšovat.

Wed Dec 27 18:33:09 GMT 2017 o macounka

Byly tyto informace užitečné?

Citrat horciku

Celkově:

4

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

5

Citrat horciku je skvely, jedina jeho nevyhoda je ze se spatne rozpousti.

Sun Sep 24 11:11:48 BST 2017 o Zdenca

Byly tyto informace užitečné?

Magnesium Citrát

Celkově:

4

Nevím jestli je pouze můj subjektivní pocit,ale připadá mi,že se prášek vůbec nerozpouští. Ani po delší době a opakovaném shakerování. Jako kdybych pil vodu s "pískem".

Sat Jul 22 08:26:18 BST 2017 o Rendolfinus

Byly tyto informace užitečné?

Magnesium

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Nejlepší na trhu.

Sun Jul 09 08:33:53 BST 2017 o Hanyzz

Byly tyto informace užitečné?

Hořčík

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Velice kvalitní hořčík.Nejlépe a nejvíce se dostává do těla.Piji se 100% džusem denně odměrku,která je přiložena v balení.Spokojenost.

Tue Apr 18 15:18:04 BST 2017 o Iveta

Byly tyto informace užitečné?

Magnesko

Celkově:

5

Mixability:

3

Účinnost:

4

Magnesium ve formě citrátu je lépe vstřebatelné a tedy i využitelné pro tělo. Vždy rovnou nasypu do šejkru k proteinu, takže chuť neřeším. Doporučuji!

Mon Feb 20 07:45:00 GMT 2017 o Ivet

Byly tyto informace užitečné?

Magnesium

Celkově:

5

Mixability:

1

Chuť:

3

Účinnost:

5

Pokud něco je potřeba ke svalovému rozvoji, tak právě Magnesium a Citrate je dobrá forma ke dostatečne vstřebatelnosti. Od MP je za dobrou cenu.

Tue Dec 27 07:42:38 GMT 2016 o mladejrockins

Byly tyto informace užitečné?

Magnesium Citrát

Vybrat obrázek

Magnesium Citrát
Back to top