• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

L Glutamin

Super populární aminokyselina

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 50% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Kód: AMINOCZ

Teď si můžete vybrat z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci, se slevou 50% - Kreatin Monohydrát, CLA a BCAA a také z doplňků pro vaše zdraví jako jsou  Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 6 9 plus mnoho dalších.

*Akce platí do půlnoci 21. ledna 2018 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Lze uplatnit pouze jeden slevový kód na objednávku, slevové kódy nelze kombinovat. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
439.00 Kč

Přehled produktů

Pravděpodobně nejpopulárnější z 20 aminokyselin, L-Glutamin je jedním ze stavebních kamenů nových bílkovin, pomáhá rozvoji svalů po každém cvičení.

Takže ať zvedáte váhy, podstupujete kardio nebo se jen zlepšujete ve svém oblíbeném sportu, naše pohodlné kapsle jsou skvělé pro získání L-Glutaminu, který potřebujete.

Jaké jsou benefity L-Glutaminu?

Glutamin je aminokyselina, kterou je tělo schopné produkovat pouze v malém množství, takže většina musí být přijata prostřednictvím stravy - a to může být při hektickém životním stylu náročné.

Perfektní na cesty, náš L-Glutamin v tabletách nabízí snadnou cestu, jak vyvážit příjem aminokyselin, které potřebujete pro jakýkoliv sportovní cíl.

Kdy bych měl L-Glutamin konzumovat?

Jednoduše užívejte 5 tablet, 1-3x denně.

Pro ještě lepší výsledky vyzkoušejte s:

Impact Diet Whey - náš oblíbený dietní koktejl obsahuje 35 g bílkovin v jedné porci, obsahuje nízký podíl tuku a cukru a také klíčové ingredience pro snižování hmotnosti.

Etiketa tohoto produktu je vždy minimálně v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou také vyskytovat na některých verzích produktů, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Populární aminokyselina
  • Perfektní pro všechny sporty a cvičení
  • Pohodlné tablety na cestu

Navrhované využití

Konzumujte 3 tablety 1 - 2x denně. Pro optimální efekt konzumujte 45 minut před tréninkem a po tréninku.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

L Glutamin, Plnidla (Hydrogenfosforečnan vápenatý, Mikrokrystalická Celulóza), Protispékavé látky (Oxid Křemičitý, Stearát hořečnatý).

Alergeny:

Vyrobeno v továrně zpracovávající mléko, sóju, vejce a výrobky z nich vyrobené.

Nutriční informace

Velikost porce (dávky) - 3 Tablety

Počet porcí (dávek) v balení - 83 (250 Tablet)

Běžné Výživové Hodnotys

      Na porci (dávku)
L Glutamin     3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

L Glutamin

Vybrat obrázek

L Glutamin
Back to top