• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

L Glutamin

Semi-esenciální aminokyselina

Příchuť
Balení
Množství

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

Je čas na mega výprodej se slevami až 70%! Maximalizujte své zisky a ušetřete na Vašich oblíbených suplementech až 70%! Teď navíc přidáváme extra slevu 8% na vše, i na již zlevněné produkty! Navíc palačinkový mix 200g zdarma při nákupu nad 2000 Kč.

*Akce platí do půlnoci 26. února 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 70% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 419.00 Kč 314.00 Kč Ušetříte: 105.00 Kč

Přehled produktů

Co je L Glutamin?

L-Glutamin je jedna z 20 aminokyselin, potřebných pro fungování svalů v lidském těle. Aminokyseliny jsou stavební kameny pro bílkoviny. Glutamin se nachází v různém množství ve většině druhů masa a rybách a v malém množství také v zelenině a luštěninách.

Výhody L Glutaminu

Glutamin je semiesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit pouze v malém množství, a proto musí většina pocházet ze stravy, a zde přichází okamžik, kdy L-Glutamin může být vhodný pro Vaši celkovou suplementaci. L-Glutamin tablety jsou snadné na polykání a poskytují rychlý způsob, jak získat jednu z nezbytných aminokyselin.

Pro koho je L Glutamin vhodný?

Glutamin je pro každého, kdo absolvuje dlouho trvající, fyzicky náročný trénink, u kterého je příjem aminokyselin naprosto zásadní. Tělo vyžaduje správnou směs živin, aby mohlo fungovat a vyvíjet se správně, a ať už tyto živiny pochází z běžného jídla nebo doplňků stravy, jsou potřebné z velkého množství důvodů.

L-Glutamin je vhodný pro vegany a vegetariány.

Jak užívat L-Glutamin

Jako doplněk stravy, doporučujeme konzumaci 5 tablety, 1-3krát denně. L-Glutamin může být konzumován během dne, ačkoliv nejúčinnější je konzumace ihned ráno, před a po tréninku a před spánkem. L-Glutamin může být smíchán s čistou vodou nebo ho můžete smíchat s Vašimi oblíbenými šťávami a předtréninkovými koktejly.

Klíčové výhody

  • Semi-esenciální aminokyselina
  • Může zrychlit dobu regenerace
  • Pomáhá s obnovou a růstem tkání

Navrhované využití

Konzumujte 3 tablety 1 - 2x denně. Pro optimální efekt konzumujte 45 minut před tréninkem a po tréninku.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

L Glutamin, Plnidla (Hydrogenfosforečnan vápenatý, Mikrokrystalická Celulóza), Protispékavé látky (Oxid Křemičitý, Stearát hořečnatý).

Alergeny:

Vyrobeno v továrně zpracovávající mléko, sóju, vejce a výrobky z nich vyrobené.

Nutriční informace

Velikost porce (dávky) - 3 Tablety

Počet porcí (dávek) v balení - 83 (250 Tablet)

Běžné Výživové Hodnotys

      Na porci (dávku)
L Glutamin     3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

L Glutamin

Vybrat obrázek

L Glutamin