• Vegetariánské

    Vegetariánské

Kurkumin & Vitamín D Kapsle

Silná formule s řadou zdravotních výhod

Balení
Množství
SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

Ušetřete až 40% na Vašich oblíbených tabletách a aminokyselinách! Vyberte si z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci - Kreatin Monohydrát, Glutamin a BCAA a také z doplňků pro Vaše zdraví jako jsou Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 a mnoho dalších.

* Akce platí do půlnoci 24. září 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
zněla: 429.00 Kč 343.00 Kč Ušetříte: 86.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Kurcumin + Vitamin D kapsle?

Kurkumin je biologicky aktivní sloučenina, která je nejúčinnější složkou rostliny Turmeric. Rostlina Kurkuma (člen rodiny Ginger) je jasně žluté koření, které se běžně vyskytuje v kari a která byla horkým tématem vyšetřování po celém světě, zejména v Indii, Číně a Asii, kde se pěstuje. Kurkumin je často zkoumaná sloučenina, s více než 6000 výzkumných studií z nepřeberného množství univerzitních institucí, kvůli svým potenciálním biologickým účinkům.

Kromě toho, Vitamin D je v tuku rozpustný vitamin, který je produkován v těle pod vaší kůží, jako reakce na vystavení slunečnímu záření. Proto v průběhu zimních měsíců nebo v zemích s velkou oblačností, se tělo může setkat s deficitem tohoto základního vitamínu. Několik nedávných výzkumných studií, které přijímají normální a sportovní populace, které byly směřovány do výzkumu role Vitamínu D v podpoře zdraví kostí a imunitní funkce .

Kvůli výše uvedeným skutečnostem se, Novasol® Kurkumin + Vitamin D sejdou v exkluzivní jedinečné kombinaci a dojde k vytvoření vhodného formátu ve formě kapsle. Rozlišovací micelární struktura těchto kapslí zvyšuje biologická dostupnost a přírodní absorpci kurkuminu. Jedna porce o velikosti dvou kapslí poskytuje 60 mg kurkuminu a 11μg vitamínu D.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Kurcumin + Vitamin D kapslí?

Tato unikátní směs je vzorec, který se jasně odlišuje od všech ostatních prášků na bázi kurkuminu. Kurkumin pomáhá kontrolovat protizánětlivé reakce v těle. Vhodné pro vegetariány a bezlepkovou dietu.

Vitamin D má četné zdravotní výhody:

  • Normální vstřebávání a využití vápníku a fosforu a udržení normální koncentrace vápníku v krvi.
  • Přispívá k udržení normálních kostí a zubů.
  • Pomáhá udržovat a budovat silné svaly.
  • Přispívá k udržení normální funkce svalů.
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Je tento produkt pro mě?

Kurkumin je velice populární látka, mediálně probíraná po celém světě, kde se také vyskytují problémy s nedostatkem vitamínu D. NovaSOL® Kurcumin + Vitamin D Kapsle jsou vhodné pro aktivní jedince, a to jak muže a ženy, kteří se snaží zvýšit svůj denní příjem kurkuminu a Vitamínu D.

Klíčové výhody

  • Vhodné pro vegetariány a bezlepkovou dietu.
  • Vitamin D má četné zdravotní výhody
  • Exkluzivní směs, formulovaná ve snadno konzumovaných kapslí

Navrhované využití

Doporučujeme konzumovat 2 kapsle denně.

Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 2 kapslí denně. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

Zahušťovadlo (Polysorbát 80), kapsle (kypřící látka (Hydroxypropyl Methylcelulóza), NovaSOL® (5 %) (Curcuma Longa Extrakt), Vitamin D (1 %).

Nutriční informace

Velikost porce - 2 kapsle

Počet porcí v balení - 30 (60 kapslí), 90 (180 kapslí)

Typické Nutričné Hodnoty

    Na porci *RVH
Vitamín D   11 µg 220%
      Na porci
Kurkumín     60 mg

 

* Referenční výživová hodnota denního příjmu průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal)

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Kurkumin & Vitamín D Kapsle

Vybrat obrázek

Kurkumin & Vitamín D Kapsle
Back to top