• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Skvěle Chutnající Žvýkací Tablety

Příchuť
Balení
Množství

VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 50% + EXTRA SLEVA 10% NAVÍC | Kód: EXTRACZ

Dochází Vám Impact Whey Protein? Už vidíte na dno arašídového másla? Zbývá Vám posledních pár kapslí Omega 3? Nevadí! Výprodej se slevami až 50% je tu! Nenechte si ujít skvělé ceny a extra slevu 10% navíc na vše, i na již zlevněné produkty.

Udělejte si zásoby za skvělé ceny!

*Akce platí do půlnoci 28. ledna 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ
zněla: 459.00 Kč 367.00 Kč Ušetříte: 92.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety?

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety jsou velmi dobré ke konzumaci na cestách, kde Vám každá tableta poskytne 1 g kreatinu monohydrátu (Creapure®).

Kreatin Monohydrát (Creapure®) je vyroben společností AlzChem v Německu a je světově proslulý díky nejčistšímu a nejkvalitnějšímu obsahu mikronizovaného kreatin monohydrátu, který je k dispozici. Creapure®je jediný kreatin, který byl důsledně testován, aby byl bez nečistot a zbytečných vedlejších produktů včetně kreatininu (CRN), dikyandiamidu (DCD), dihydrotriazinu (DHT) a thiomočoviny. Creapure®je 99,99 % čistý kreatin monohydrát.

Výhody Kreatin Monohydrátu (Creapure®) Žvýkací Tablety

U Kreatin Monohydrátu (Creapure®) bylo prokázáno, že zvyšuje fyzickou výkonnost u krátkodobých vysoko-intenzivních cvičení.

Pro koho jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety vhodné?

Je ideální pro sporty, které vyžadují vysoce intenzivní, výbušné pohyby, jako je např. kulturistika, powerlifting a sprint. Pro nejlepší účinky doporučujeme konzumovat kreatin (Creapure®) ihned po tréninku.

Výživové potřeby všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. I když jsou všechny suroviny v tomto produktu vhodné pro veganskou stravu, berte prosím na vědomí, že ve stejném objektu se také zpracovávají mléčné prášky a v malém rozsahu může dojít k vzájemné kontaminaci.

Klíčové výhody

 • Čistá forma kreatin monohydrátu
 • Snadno konzumovatelné - ve formě žvýkacích tablet
 • Zvyšuje výkon při vysoce intenzivních cvičeních

Navrhované využití

Konzumovat 3 tablety ihned po tréninku.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření a malých dětí (hrozí nebezpečí udušení v případě spolknutí).

Složení

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, sóju, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Směs Bobulí: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Protispékavé látky (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Citronová příchuť: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Protispékavé látky (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Nutriční informace

Velikost Porce - 3 Tablety

Velikost Balení - 30 (90 tablet), 60 (180 tablet)

Nutriční informace

  Na 100 g Na Porci *RHP
Energie 1066 kJ/255 kcal 96 kJ/23 kcal 1 %
Tuk 1,4 g 0 g 0 %
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,1 g 1 %
Sacharidy 59 g 5,4 g 2 %
  z toho cukry 59 g 5,3 g 6 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 0,1 g 0 g 0 %
      Na Porci
Kreatin Monohydrát (Creapure®)     3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Vybrat obrázek

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety
Back to top