• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Skvěle Chutnající Žvýkací Tablety

Příchuť
Balení
Množství

3 ZA CENU 2 NA VYBRANÉ PRODUKTY | Kód: 3ZA2CZ

Sportovních suplementů není nikdy dost, vždy se najde nový produkt nebo příchuť, kterou byste rádi vyzkoušeli! Podlehněte tomu pokušení! Teď si můžete vybrat 3 produkty a zaplatíte pouze 2 - to je přece ideální příležitost udělat si zásoby a vyzkoušet to, o čem jste už dlouho přemýšleli!

*Akce 3 za 2 se vztahuje na VŠE s výjimkou proteinů a již zlevněných produktů. Akce platí do půlnoci 5. března 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

459.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety?

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety jsou velmi dobré ke konzumaci na cestách, kde Vám každá tableta poskytne 1 g kreatinu monohydrátu (Creapure®).

Kreatin Monohydrát (Creapure®) je vyroben společností AlzChem v Německu a je světově proslulý díky nejčistšímu a nejkvalitnějšímu obsahu mikronizovaného kreatin monohydrátu, který je k dispozici. Creapure®je jediný kreatin, který byl důsledně testován, aby byl bez nečistot a zbytečných vedlejších produktů včetně kreatininu (CRN), dikyandiamidu (DCD), dihydrotriazinu (DHT) a thiomočoviny. Creapure®je 99,99 % čistý kreatin monohydrát.

Výhody Kreatin Monohydrátu (Creapure®) Žvýkací Tablety

U Kreatin Monohydrátu (Creapure®) bylo prokázáno, že zvyšuje fyzickou výkonnost u krátkodobých vysoko-intenzivních cvičení.

Pro koho jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety vhodné?

Je ideální pro sporty, které vyžadují vysoce intenzivní, výbušné pohyby, jako je např. kulturistika, powerlifting a sprint. Pro nejlepší účinky doporučujeme konzumovat kreatin (Creapure®) ihned po tréninku.

Výživové potřeby všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. I když jsou všechny suroviny v tomto produktu vhodné pro veganskou stravu, berte prosím na vědomí, že ve stejném objektu se také zpracovávají mléčné prášky a v malém rozsahu může dojít k vzájemné kontaminaci.

Klíčové výhody

 • Čistá forma kreatin monohydrátu
 • Snadno konzumovatelné - ve formě žvýkacích tablet
 • Zvyšuje výkon při vysoce intenzivních cvičeních

Navrhované využití

Konzumovat 3 tablety ihned po tréninku.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření a malých dětí (hrozí nebezpečí udušení v případě spolknutí).

Složení

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, sóju, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Směs Bobulí: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Protispékavé látky (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Citronová příchuť: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Protispékavé látky (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Nutriční informace

Velikost Porce - 3 Tablety

Velikost Balení - 30 (90 tablet), 60 (180 tablet)

Nutriční informace

  Na 100 g Na Porci *RHP
Energie 1066 kJ/255 kcal 96 kJ/23 kcal 1 %
Tuk 1,4 g 0 g 0 %
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,1 g 1 %
Sacharidy 59 g 5,4 g 2 %
  z toho cukry 59 g 5,3 g 6 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 0,1 g 0 g 0 %
      Na Porci
Kreatin Monohydrát (Creapure®)     3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Vybrat obrázek

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety