• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Gluten Free

  Gluten Free

Glucomannan powder (Konjac)

Mnohostranný prášek se zdravotními účinky

Příchuť
Balení
Množství

KUP VÍC, UŠETŘI VÍC - SLEVA AŽ 30% | Kód: USETRI30CZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉ OBJEDNÁVCE

 • - Nakupte za 2700 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ
 • - Nakupte za 2200 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ
 • - Nakupte za 1700 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

Akce platí do půlnoci 22. února 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ

429.00 Kč

Přehled produktů

Co to je Glucomannan Konjak?

Kardiovaskulární onemocnění jsou nejčastější příčinou úmrtí na celém světě, při čemž v roce 2012 představovaly více než 30 % všech úmrtí. Díky kontrole rizikových návyků, jako je fyzická aktivita a obvyklé stravování může mít obrovský vliv na snížení rizika vzniku těchto onemocnění. Zbrusu nový prášek Glukomannan Konjak od Myprotein je ideálním doplňkem pro Vaše každodenní zdraví a ambice, díky více než 90 % obsahu vlákniny.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Glucomannan Konjak prášku?

 • Ztráta váhy - Při konzumaci 3 g denně (1 g dávka 3x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) , Glukomannan Konjak prášek Vám může pomoci hubnout v rámci Vaší dietz.
 • Kontrola hladiny cholesterolu - Při konzumaci 4 g denně (1 g dávka 4x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem), Glukomannan Konjak prášek přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. To je zásadní zdravotní přínos v boji s nejčastější příčinou úmrtí na celém světě.
 • Všestrannost - Tento fantastický prášek může být přidán do šejků, cereálií, kaší, smoothies, palačinek a dalších pokrmů, neboť působí jako zahušťovadlo.

Je tento produkt vhodný pro mě?

Glukomannan Konjak prášek je dobrým doplňkem a volbou pro všechny muže i ženy, kteří se snaží zhubnout nebo jsou si vědomi jejich nesprávné hladiny cholesterolu v krvi. Prášek si můžete přidat do svého obvyklého jídelníčku kdykoliv během dne, například jako součást Vaší báječné zdravé snídaně nebo večer spolu s řeckým jogurtem.

Klíčové výhody

 • 3 g denně (1 g dávka 3 x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) podpoří hubnutí.
 • 4 g denně (1 g dávka 4 x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) přispějí k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi .
 • Může být přidán do šejků , cereálií, kaší , smoothies, palačinek a dalších pokrmů, neboť působí jako zahušťovadlo.

Navrhované využití

Je doporučeno užívat 3g Glucomannanu denně (1g dávka 3 X denně) s 1-2 sklenicemi vody před jídly.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku . Tento produkt by neměl být použit jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Skladujte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se nedoporučuje pro jedince s polykacími obtížemi nebo pro ty, kteří to nemohou zapití neodpovídajícím množstvím tekutin - zajistit, aby každá dávka se užívala spolu s 1-2 sklenicí vody , aby se látka dostala do žaludku.

Složení

Glucomannan (Konjak) 100 %.

Nutriční informace

Velikost Porce - 1g 4 x na den

 

Nutriční informace

  Na 4g Na Porci (1g)
Energie 32kJ/8kcal 8kJ/ 2kcal
Tuk 0 g 0 g
  z nichž nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
  z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 3.7 g <0.5 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0 g 0 g

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Konjac

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

5

Zakoupeno 27.1.2017 a hned večer použito pro přípravu "číny". Skvěle zahušťuje, konečně žádné maso a zelenina ve vodě! Na cca 300-350 g porci masa a zeleniny stačí 1 odměrka konjacu rozmíchat tak ve 100 ml vody, nalít do připravovaného jídla a promíchat a nechat chvilku povařit. Hned má jídlo jinou, lepší konzistenci. Dle sdělení týmu MYPROTEIN má přiložená odměrka obsah 1 gram. Hodí se: já ho hodlám používat jen k zahušťování

Mon Jan 30 08:26:41 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Glucomannan powder (Konjac)

Vybrat obrázek

Glucomannan powder (Konjac)