• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Gluten Free

  Gluten Free

Glucomannan powder (Konjac)

Mnohostranný prášek se zdravotními účinky

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
429.00 Kč

Přehled produktů

Co to je Glucomannan Konjak?

Kardiovaskulární onemocnění jsou nejčastější příčinou úmrtí na celém světě, při čemž v roce 2012 představovaly více než 30 % všech úmrtí. Díky kontrole rizikových návyků, jako je fyzická aktivita a obvyklé stravování může mít obrovský vliv na snížení rizika vzniku těchto onemocnění. Zbrusu nový prášek Glukomannan Konjak od Myprotein je ideálním doplňkem pro Vaše každodenní zdraví a ambice, díky více než 90 % obsahu vlákniny.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Glucomannan Konjak prášku?

 • Ztráta váhy - Při konzumaci 3 g denně (1 g dávka 3x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) , Glukomannan Konjak prášek Vám může pomoci hubnout v rámci Vaší dietz.
 • Kontrola hladiny cholesterolu - Při konzumaci 4 g denně (1 g dávka 4x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem), Glukomannan Konjak prášek přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. To je zásadní zdravotní přínos v boji s nejčastější příčinou úmrtí na celém světě.
 • Všestrannost - Tento fantastický prášek může být přidán do šejků, cereálií, kaší, smoothies, palačinek a dalších pokrmů, neboť působí jako zahušťovadlo.

Je tento produkt vhodný pro mě?

Glukomannan Konjak prášek je dobrým doplňkem a volbou pro všechny muže i ženy, kteří se snaží zhubnout nebo jsou si vědomi jejich nesprávné hladiny cholesterolu v krvi. Prášek si můžete přidat do svého obvyklého jídelníčku kdykoliv během dne, například jako součást Vaší báječné zdravé snídaně nebo večer spolu s řeckým jogurtem.

Klíčové výhody

 • 3 g denně (1 g dávka 3 x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) podpoří hubnutí.
 • 4 g denně (1 g dávka 4 x denně, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem) přispějí k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi .
 • Může být přidán do šejků , cereálií, kaší , smoothies, palačinek a dalších pokrmů, neboť působí jako zahušťovadlo.

Navrhované využití

Je doporučeno užívat 3g Glucomannanu denně (1g dávka 3 X denně) s 1-2 sklenicemi vody před jídly.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku . Tento produkt by neměl být použit jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Skladujte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se nedoporučuje pro jedince s polykacími obtížemi nebo pro ty, kteří to nemohou zapití neodpovídajícím množstvím tekutin - zajistit, aby každá dávka se užívala spolu s 1-2 sklenicí vody , aby se látka dostala do žaludku.

Složení

Glucomannan (Konjak) 100 %.

Nutriční informace

Velikost Porce - 1g 4 x na den

 

Nutriční informace

  Na 4g Na Porci (1g)
Energie 32kJ/8kcal 8kJ/ 2kcal
Tuk 0 g 0 g
  z nichž nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
  z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 3.7 g <0.5 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0 g 0 g

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Konjac

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

5

Zakoupeno 27.1.2017 a hned večer použito pro přípravu "číny". Skvěle zahušťuje, konečně žádné maso a zelenina ve vodě! Na cca 300-350 g porci masa a zeleniny stačí 1 odměrka konjacu rozmíchat tak ve 100 ml vody, nalít do připravovaného jídla a promíchat a nechat chvilku povařit. Hned má jídlo jinou, lepší konzistenci. Dle sdělení týmu MYPROTEIN má přiložená odměrka obsah 1 gram. Hodí se: já ho hodlám používat jen k zahušťování

Mon Jan 30 08:26:41 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Glucomannan powder (Konjac)

Vybrat obrázek

Glucomannan powder (Konjac)
Back to top