• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Fermentovaný BCAA prášek

Příchuť
Balení
Množství

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 429.00 Kč 232.00 Kč Ušetříte: 197.00 Kč

Přehled produktů

Co je Fermentovaný BCAA prášek?

Fermentovaný BCAA prášek se vyrábí za použití mikrobiální fermentace. Stejně jako naše standardní BCAA, fermentovaný BCAA prášek se skládá z poměru 2:1:1 leucinu, isoleucinu a valinu. Tyto esenciální aminokyseliny nemohou být syntetizovány v těle, a proto musí být konzumovány z potravinových zdrojů. Nejbohatším potravinovým zdrojem aminokyselin jsou ryby, drůbež a hovězí maso. Fermentovaný BCAA prášek je ideální alternativou s cílem zajistit vysoký příjem aminokyselin.

Pro koho je vhodný?

Náš fermentovaný BCAA prášek pochází ze složek rostlinného původu a je vhodný pro vegetariány a vegany. Je ideální pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin, zvláštně pokud se zabývá fyzickým cvičením nebo intenzivním tréninkem.

Jak užívat?

Přidejte 5 g (2 MP malé odměrky) fermentovaného BCAA prášku do 300-400 ml vody a promíchejte. Potom zkuste přidat do své oblíbené ovocné šťávy nebo proč nezkusit přidání do MYPRE nebo Hurricane XS?

Klíčové výhody

  • Vhodné pro vegetariány a vegány
  • 2:1:1 poměr Leucinu, Isoleucinu a Valinu
  • Ideální pro všechny typy sportů

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho šejkru. Poté přidejte 5 g prášku, protřepejte a konzumujte. Použijte 2-4 krát denně pro dosažení optimálních výsledků.

Složení

Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovávají mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Neochuceno: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (100 %).

Příchuť Berry Blast: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (84 %), Aroma, Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Červená řepa), Extrakt z fialové mrkve, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropická bouře: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (74 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Karoteny), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Modrá malina: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (85 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Brilantní modř FCF)

Příchuť Citron & Limetka: Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barviva (Žluť SY FCF, Brilantní modř FCF). 

Varování: Obsahuje barvivo Žluť SY FCF, které může mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Peach & Mango Flavour Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (93 %), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Aroma, Barviva (Tartrazin, Žluť SY FCF).

Varování: Obsahuje barvivo Žluť SY FCF a Tartrazin, která můžou mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Watermelon Flavour Fermentované větvené aminokyseliny ve formě prášku 2:1:1 (Leucin:Isoleucin:Valin) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Červená Allura AC).

Varování: Varování: Obsahuje barvivo Červená Allura AC, které může mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční informace

Doporučené dávkování - 1 lžička (5 g)

Množství v balení - 50 (250 g), 100 (500 g), 200 (1kg)

Nutriční hodnoty

  V jedné porci
L Leucin     2,5 g
L Isoleucin     1,25 g
L Valin     1,25 g

 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Fermentovaný BCAA prášek

Vybrat obrázek

Fermentovaný BCAA prášek