• Vegetariánské

    Vegetariánské

ElectroFuel

Osvěžující Nápoj s Elektrolyty a přidanou kokosovou vodou v prášku

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25

Využijte slevu 25% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

*Akce platí do půlnoci 25. února 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
409.00 Kč

Přehled produktů

Proč jsme navrhli ElectroFuel?

Cvičením po delší dobu dochází k vyčerpání zásob glykogenu ve svalech a snížení hladiny elektrolytů. To vede ke snížení hladiny energie a v konečném důsledku ke snížení výkonu. Proto ElectroFuel byl navržen tak, aby obsahoval směs sacharidů, elektrolytů a kokosové vody v prášku, a to vše v řadě vynikajících přírodních příchutí.

Jak jsme navrhli ElectroFuel?

ElectroFuel byl navržen tak, aby co nejúčinněji rehydratoval a povzbudil tělo. Bylo použito více různých sacharidů, aby byl zajištěn maximální příjem sacharidů jak je jen možné. Směs elektrolytů byla přidána pro nahrazení soli ztracené pocením.

Jaké jsou hlavní výhody?

ElectroFuel poskytuje 45 g sacharidů v jedné porci. S elektrolyty pocházejícími ze sodíku, draslíku a hořčíku byl navržen tak, aby pracoval stejně tvrdě jako Vy a tím podpořil Vaši výkonnost. S přírodním zdrojem minerálních látek pocházejících z kokosové vody v prášku si můžete si být jisti, že ElectroFuel Vám pomůže dosáhnout maximálního potenciálu Vašeho těla. Dostupný v řadě chutných osvěžujících přírodních příchutí, ElectroFuel je ideální pro popíjení, abyste zůstali hydratovaní.

Je tento produkt vhodný pro mě?

ElectroFuel je vhodný pro každého, kdo se věnuje intenzivnímu cvičení, k nahrazení elektrolytů a poskytutnutí rychlého uvolnění energie, ElectroFuel je vhodný pro širokou škálu sportů.

Klíčové výhody

  • Množství přenosných sacharidů
  • Přidaná kokosová voda v prášku
  • Výběr přírodních, delikatesních příchutí

Navrhované využití

Smíchejte 50 g (1¾ odměrky) s 500 ml vody a konzumujte před a/nebo během cvičení.

Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k použití spolu s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny: Může obsahovat mléko, vejce a sóju. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává ořechy a arašídy.

Citron & Limetka : maltodextrin (73,6 %), fruktóza (16 %), kokosová voda v prášku (6,4 %), aromata, chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát.

Letní ovoce : maltodextrin (73,6 %), fruktóza (16 %), kokosová voda v prášku (6,4 %), Příchutě (červená řepa šťáva prášek, sladidlo: Sukralosa), chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát

Příchuť Guava : Maltodextrin (73,6 %), fruktóza (16 %), kokosová voda v prášku (6,4 %), aromata (červená řepa šťáva prášek, sladidlo: Sukralosa), chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát

Nutriční informace

Porce - 1¾ odměrky (50 g)

Porcí na balení - 20 (1kg), 50 (2,5 kg), 100 (5 kg)

Nutriční Informace

  Na 100 g Na Porci
Energie 1512 kJ/360 kcal 756 kJ/180 kcal
Tuky 0 g 0 g
  z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 90 g 45 g
  z toho cukry 30 g 15 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0,61 g 0,31 g

 

Nutriční hodnoty jsou stejné pro všechny příchutě.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

ElectroFuel

Vybrat obrázek

ElectroFuel
Back to top